Cukura līmenis asinīs

Cukura līmenis asinīs - jautājumi un diskusijas

Cukurs (19)
Vai tas iespējams, ka asinsanalīzēs cukurs vienmēr ir zem 6 (norma), bet vienīgo reizi, kad nenodevu tās tukšā dūšā (brokastīs bija apēstas 2 siermaizītes), tas uzreiz uzlec uz 8.7 (!!)? Kādam arī ir bijuši līdzīgi brīnumi? Tad jau sanāk,...
Vecs sāc palikt, 2peedou. Pietiks ar veģetārismu muļkoties, meties tik klāt kārtīgai cūkas miesai!:) Saprot ka te jautaataajaam jau enjgjelju kori iestudee sagaidiisjanas dziesmas :D [man ir gali labaa apbediisjanas kantorii :) izmantojam jau gadus 25 .. neviens nau augsjaamceelies ..] nu, parasti pec asins analiizem jaaiziet pie gjimenes doka, ja kkas nav skaidrs vai nav labi. man nenaktu ne prata oho jautat par savam šaizem, tam ir specialisti. Tieši tā, jo norma tiek attiecināta uz brīdi, kad cukuri organismā ir jau sašķelti.
Neviens neies rēķināt cukura līmeni siermaizītei un kalkulēt, cik daudz cukuru no tās jau sašķelti un cik gaida rindā.
Mēs visi esam atšķirīgi, bet medicīnas bizness mūs visus vēlas ielikt kaut kādās normās. Mums katram ir citāds augums, resnums, normālā temperatūra, asinsspiediens. Tas pats attiecas uz cukura un holesterīna līmeņiem. Kamēr tas neizraisa slimību, tikmēr var dzīvot kaut 100 gadus bez bēdām. Ja bez pamata sāk sekot līdzi saviem analīžu rezultātiem, tad viss mediķu korpuss sāks baidīt, līdz piebaidīs, un vizīte sekos vizītei, izmeklējums citam izmeklējumam, kamēr no vesela cilvēka dabūs slimu pacientu.
Kāpēc gan dakteri neuztraucas par pārāk garu vai īsu augumu? Tāpēc, ka uz tā neko nevar nopelnīt, jo nevar neko izmainīt. neinteresanti ir arī cilvēki ar pārāk zemu normālo temperatūru (man 35,8), un zemu asinsspiedienu (man 95/50), jo nav līdzekļu viņu "normalizēšanai".

Es šeit nerunāju par patiesi slimiem cilvēkiem, kam ir vajadzīga nopietna ārstēšana, ne tikai regulāra analīžu taisīšana, lai cilvēks sāktu nervozēt.
··· Cukura līmenis asinīs: Cukurs lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Holesterīna skaitlis un cukura līmenis (11)
Saņēmu analīžu rezultātus un tur ir divas sarkanās ailītes ZBL holesterīns 4 un cukura līmenis 5.97. Visi pārējie rādītāji ir normā. Vai tas nozīmē, ka man jāatsakās no saldumiem? Liekā svara man nav un esmu diezgan fiziski aktīva. Un kā...
Ēd zāli. Un dzer skaidravota ūdeni. Tas ir tautiski un pareizi. Ārstu galvenais uzdevums ir apkalpot farmācijas industriju un ja pa burzmu kādam uzlabojas veselība, tad tas ir negaidīts un patīkams pārsteigums. :D
No diētām un statīniem kļūsi par zombiju, kam neko negribas un neko nevajag. Pers. pieredze - ja atmetu visu, ko nedrīkstu un nevaru ēst, tad ēst varu tikai puķkāpostus un vājpiena biezpienu, bez sāls, saprotams. Ak jā, vistas fileju, par kuru nav skaidrs vai tā garšo pēc vates, biezpiena vai tiem pašiem puķkāpostiem, jo garšvielas arī nedrīkst.
Un kāds grib, lai to visu ņem nopietni....
Papildu izmeklējumi gan nekaitēs - daudz un dažādi. :D
https://medicine.lv/jautajumi/LVQA_130116 man jau sskkiet, ka holestorlos ir pats lielaaais farmaacijas bizness pasaulee. Zema blīvuma holesterīns nedaudz paaugstināts,
kā arī cukurs nedaudz.
Kaut,ko diētā varētu pamainīt.
cukuru jau dod arī ne tikai saldumi,atturies no kartupeļu biezeņa, ļoti ceļ rīsi, cepti kartupeļi, baltmaize, rupjmaize, kura varētu likties ļoti veselīga, piemēram lāču burkānmaize cēl vairāk cukuru nekā tik pat liels daudzums parastais ķieģelītis, nedzrt tik daudz saldas sulas, banāni ļoti daudz cukuru ceļ utt. Ēd vairāk gaļu, biezpienu, piena produktus, gurķus, tomātus.Bet nav Tev nekas kritisks.Zinu ko runāju, man bērnam 1.tipa cukura diabēts, zinu ko saku.Un sportot, bet nedomā, ka tas ir no saldumiem, bet lūko taisīt biežāk analīzes, lai nedabūtu, ka jāsēž uz insulīnu. Uztaisi analīzes HBC1 cukura līmeni pēdējo 3 mēnešu laikā. Tas būs precīzāks rādījums.Tukšā dūšā, aizej pati Gulbī un nodod, pasaki, ka pilnu asins ainu un šo, ja ir polise, nekas tur daudz maksāt nesanāks, pat ja nav nosūtījums. ··· Cukura līmenis asinīs: Holesterīna skaitlis un cukura... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu