Depresija

Depresija - jautājumi un diskusijas

P.S. Jebkurš cilvēks savā labā var ļoti daudz izdarīt, ja ne ar saviem spēkiem, tad ar citu palīdzību, ja vien viņš to grib. Var atrast harmoniju un līdzsvaru, var sakārtot sevi. Jo cilvēks ir līdzsvarotāks, jo dzīvē jūtas stabilāk. Un tas nenozīmē, ka, iegūstot stabilitāti, dzīvē vairs nebūs likstu, nebūšanu un traumu. Tas nozīmē, ka cilvēks būs apzinājies savus resursus, līdz ar to pozitīvāk varēs tikt galā ar stresa izraisītām trauksmes situācijām. prasmīgs psihoterapeits... psihiatrs iešķiebs zāles un palaidīs... protams, kvalificēta psihiatra uzraudzība, atbilstošas zāles un, ne mazāk svarīgais, miers pašam ar sevi dvēselē un ar cilvēkiem- tuviem, tāliem un Dievu! tas nozīmē- uz baznīcu!!! Kurš tev noteica šo diagnozi?
Ja tas tā ir, tad ātri prom no OHO - te ne to vien psihiski nelīdzsvaroti cilvēki var dabūt!
To trauksmi jaaizvieto ar praktisku nodarbi,mazgat vešu ar rokam,specigi izladeties fiziski kados lauku darbos,visiem labi,darbi padariti un nogurums dara rāmu.Palidz zāles veģetativas sistēmas bojajumu ārstēšanā. ··· Depresija: Lūdzu padalieties ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kas palīdz cīņā ar depresiju? (32)
Kas vēl palīdz cīņā ar depresiju, izņemot šokolādi un antidepresantus?
Nokrāso matus kādā trakā krāsā :) Depresiju rada pamestības sajūta kādā pagātnes situācijā, tā var slēpties arī bērnu dienu atmiņās. Jāatrod šī situācija un jāizdzīvo visas emocijas no jauna: skumjas, bailes, sāpes, izmisumu u.t.t. Uzreiz negatīvās emocijas neaizies, viņas "nolobās kā no sīpola miza".
Depresiju rada pamestības sajūta kādā pagātnes situācijā, tā var slēpties arī bērnu dienu atmiņās. Jāatrod šī situācija un jāizdzīvo visas emocijas no jauna: skumjas, bailes, sāpes, izmisumu u.t.t. Uzreiz negatīvās emocijas neaizies, viņas "nolobās kā no sīpola miza". Aizej uz augstas intensitātes aerobiku...pēc tam būsi laimīga ,ka esi dzīva...kāda tur vairs depresija:))) vides mainja, celjojums, ir dzirdeets, ka solaarijs (tjipa saule ziemaa)...

...varbuut iemiilies uz laiku? :)
··· Depresija: Kas palīdz cīņā ar ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Smaga lēkmjveida depresija (18)
Vai iespējams izārstēties no smagas lēkmjveida depresijas? slimoju jau 3gadus, neredzu gala, bet tas ir tik mokosji!
Es negriezos pie ārsta. Es ļoti daudz ko mainīju savā dzīvē - to, kas radīja depresiju, izsvītrot nevarēju, bet aiziet tālāk gan. Un ļoti labi palīdz iemīlēšanās:)) Mani depresijā iedzina attiecības kurās dzīvoju! Dzīvot negribējās! Visa pasaulē bija vienaldzīga,bez jēgas! Atturēja pašnāvību izdarīt apziņa,ka bērns jāizaudzina,kā arī tas,ka šoferis zem kura auto riteņiem metīšos apakšā,nav vainīgs,viņam nav jācieš! Tajā brīdī,ka padzinu no savas dzīves šo cilvēku,es sāku dzīvot! Sāku smieties,dziedāt,es atradu vērtības,kuru dēļ dzīvot! Atrod tu savas depresijas iemeslu un iznīcini to! Jāmīl ir sevi,jāmāk sevi nodarbināt ar fiziskām un garīgām lietām, un tad depresijas nebūs! Protams, iesaku apmeklēt psihologu. Vienīgi un tikai pie ārsta jāgriežas. pacel pakalju un da kaut vai pie kada neirologa, bet labak an pie psihoterapeita aizvelcies - izrakstis tev antidepresantus - bet dzer gan regulari, tad pec paris meneshiem (atrak var nesanakt) - bus o.k.

citadi valja netiksi...

/nu ja vienigi, iemilesies un ta pa istam... :)/
··· Depresija: Smaga lēkmjveida depresija lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Antidepresanti (27)
Sveiki, labvakar. Kads no pieredzes var pastaastiit?- Vai antidepresanti jums reali ir paliidzejusi, ilgterminaa? arii peec tam kad beidz tos lietot, un vai nerodaas sava veida atkariiba??
Tas ir farmācijas bizness uz kura adatas uzsēdināt lūzerus un pārējos tirliņus, kuriem pēc dabas likumiem, jau sen bija jābūt deletēiem, jo izdzīvot nav spējīgi, tikpat labi vari sākt dzert un tādā veidā aizbēgt no realitātes, nekāda atšķirība, nariks ar Ā frikā ir nariks. Ir pieredze ar alkoholu un gadiijuma miilas sakariem jauniibaa - ja nekljuust par atkariigo, tad ljoti pat iedarbiigi antidepresanti! Un taa kaa nosauktie sameeraa dabiski liidzeklji, vareetu pat teikt - homeopaatiski, tad atkariiba veidojaas tik no ljoti lielaam dozaam. Paņem kādu antidepresanta zāļu anotāciju un izlasi,kā beigt viņas lietot.Domāju,ka visās būs rakstīts viens-atmest pakāpeniski.Tātad ,pieradums veidojās un tikai no paša cilvēka rakstura,gribasspēka ir atkarīgs,vai tālāk spēs dzīvot bez antidepresantu palidzības. Pirmkārt, antidepresanti neizraisa atkarību... tas ir kārtējais medicīniski neizglītoto bullshits.... Atkarību izraisa trankvilizatori. Otrs, ilgstoši neārstēta depresija patiešām var radīt dziļākus psihiskus traucējumus, tapēc arī ir attiecīgi speciālisti, kuri izvērtē vai ir iespēja tik galā paša spēkiem, ar dabiskajiem antidepresantiem-zivs, rieksti, šokolāde, asinszāle, miegs, laiks u.t.t.... vai arī jābliež zāles, kuras sakārto bioķīmiskās izmaiņas cilvēka organismā...Tā lūk, Osīt L:)) Zinu kādu sievieti, kurai ik pa laikam nākas uz antidepresantiem sēdēt. Iziet kursu, kādu laiku miers, bet pēc tam atkal sākas. Kapēc? Dzīvo ne savu dzīvi. Viņa pēc būtības radoša personība, bet aprakusi sevi mājas dzīvē kā daudzbērnu māmiņa bez pašizpausmes realizācijas. Antidepresanti palīdz nenojūgties pavisam, novērš galējas sekas, taču sakne netiek izravēta, līdz ar to var teikt - atkarība. Ja cilvēks lieto antidepresantus un depresijas iemesls ir novēršams, īslaicīgs, tad tam var tikt pāri bez atkarības. ··· Depresija: Antidepresanti lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Smaga depresija (30)
Kā cinīties ar depresiju,ja izrakstitās zales nepalīdz?
Ej pie daktera un saki, ka zaales neliidz...lai izraksta citas. Tessa,vai tad cilvēks ar depresiju nevar sēdēt pie datora?Jānoguļas garšļaukus ar svecīti rokās?Autorei iesaku vērsties pie tuviem,mīļiem cilvēkiem,neviss OHO PA,jo te vēl vairāk var iedzīt depresijā. Regulāras fiziskas nodarbības, kaut vai mazu, sīku "mērķīšu" uzstādīšana sev ik dienas, saskarsme ar labiem cilvēkiem.... Sameklē kādu, kam vēl grūtāk, un palīdzi. Labi darbi dara brīnumus. Antidepresanti sāk iedarboties 3-6 mēnešu laikā.
Ja lieto jau vairākus mēnešus un nelīdz-pievienojos Lele 8:51.
··· Depresija: Smaga depresija lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Depresija (59)
Pieredze, lai tiktu tai pāri? Striķi un ziepes nepiedāvāt, var paklausīt un paņemt. Radi un draugi aizņemti ar sevi, nelīdzēs. Ceļojumi un citas izklaides vairs nepalīdz. Kā tomēr savākt cilvēku , lai viņš spētu ...
idiotiski viedoklji.depresija,ja ir diagnosticeta,ir smaga slimiiba,kuru artste tikai ar medikamentiem.depresijas slimnieki nestastiis jums,cik vinjiem ir slikti un nepazinjos,ka ir nolemushi aiziet no dziives,vienkarshi to izdariis.
vismaz paguglejiet,ja nekad nepiemekleja velme izgliitoties,jebshu visiem google ir bans?
psihiatra konsultācija, antidepresanti un vitamīni. ja tā patiešām ir depresija, tad nekādi galma āksta gājieni nelīdzēs, tikai un vienīgi attiecīgs speciālists un terapija, ja tas ir vienkārši nomākts garastāvoklis, tad jāliek tas cilvēks mierā, pats tiks ar sevi galā, tam vienkārši vajadzīgs laiks. Neiesaku iet pie psihiatra, izrakstīs vien zāles, bet tas jau tikai nokupē simptomus. labi līdz psihoterapeiti un psiholgi, lai meklētu cēloņus.... tikai jāatceras, ka rezultāts var būt tikai tad ja atrod psihologu, kam gribās uzticēties....un tas maksā .... labs rezultāts varētu būt arī dziednieks R. Tiltiņa viņš skanē... un var palūgt, lai viņš pačukst priekšā iespējamo risinājumu nopietna ārstēšana. šitās pseidoārstēšanas nepalīdz. pie tam pašam vēl var "pielipt", ja ilgi ar tādu depresīvo komunicē.
vismaz es to izbaudīju personīgi, un tagad, paldies dievam, mani vairs neinteresē depresīvais, jo jebkas, ko piedāvāju, bija slikts, truls. un tikai viņa personīgā Depresija bija pati svarīgākā, da kaut par sālsstabu paliec ...
vienīgais, kas palīdz - tikt vaļā.
··· Depresija: Depresija lasīt visu diskusiju (59 atbildes) –»
Dzert vai nedzert Valdoxan. Kas ir depresija? (29)
Psihoterapeite beidzot izrakstīja Valdoxan. Līdz tam nebiju sevišķi prasījis un viņa arī sevišķi nepiedāvāja, biežāk teica, ka man neesot depresija. Tagad tas ir izrakstīts un uz manu atbildību ir dzert vai nedzert. Manas ...
Ja kāds te saka nedzert vai arī sāk hihināt par depresiju, tad tie vnk nezina, kas tas ir. Pārsvarā visiem liekas, ka depresija ir vienu dienu bēdīgāks garastāvoklis, izlaidība vai sevis nesavākšana. Bet patiesībā tā ir slimība, ko izraisa serotonīna trūkums smadzenēs. Labāk klausi dakteri, kas par ārstu ir mācījusies 10 gadus, nevis šmaukstus, kas neko no tā nejēdz. Zāles iedarbosies ātrākais 2 nedēļu laikā, vislabāk rezultātu varēs redzēt vēl vēlāk. Taču rezultāts būs. Labāk tagad izārstēties, nekā iedzīvoties smagākā depresijā un tad visu mūžu netikt no tās ārā. Atceries, tā ir slimība. Tāpat kā gripa vai kuņģa čūla. Vārdu sakot -meklē sievieti. viealga, kaut vai sarakstei. Iesākumā. un aizmirsti par tādu vārdu "depresija". Tādas nav. Ir tikai psihologu izdomātas pasaciņas.
Vienkārši runājot - negarastāvoklis un sajūta ka neesi nevienam vajadzīgs. Lūk kas tas ir.
Šito tie "psiho-duriki" Tev neizārstēs, bet iegrūdīs vēl lielākā bedrē.
Pašam jātiek galā.
bella, neruna muljkjiibas. Depresija ir nopietna un smaga slimiiba un tiek arsteta medikamentozi. ja tev ir kkada "pieredze", ka tu saki, tad ta noteikti nebija depresija. man ir aizdomas, ka arii autoram tas nav.tam es ieteiktu apmeklet psihiatoru, nevis psihoterapeitu, psihiatrs noteiks iisto diagnozi.
un nevajag jaukt depresiju ar sliktu omu, raudashanu, vai paniikumu, ja jums nav gugle bans, ejiet un vismaz palasietes.
Tev vajag vnk restartu. Man depresija beigās izpaudās tā, ka 2 ned pat kompi neieslēdzu, kur nu vēl oho, skatījos sienā, gulēju, raudāju, negāju ārā no mājām, neēdu.. neizdarītie darbi bija mazākā no problēmām. tad lkm pēc tās skalas nākamais būtu nolekt no tilta.. sākumā izcēla ar vnk noofēnu, tad - escitilu. Ilgstoši. Vrb vnk sakrita ar saņemšanos, pavasari un jaunām iespējām.. un ievies hobiju, kas iededz dzirkstelīti acīs. IMHO Tavs darba devējs Tevi maz nostrādina un pārāk daudz maksā, ja sanāk laiks un nauda šitādiem dakteriem. ··· Depresija: Dzert vai nedzert Valdoxan. Kas ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
´´Mini´´ depresija, kas var pāraugt depresijā.
Depresijas sastāvdaļa.
Nav sindromu...ir iedomas!! ··· Depresija: Kas ir subdepresijas sindroms? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai depresija pāriet? (17)
Depresija... Tā īstā, nevis nomāktais garastāvoklis, utt. Vai tā jebkad dzīvē var pāriet? Jau vairākus gadus tā kā daudzgalvu pūķis atkal un atkal ataudzē jaunu galvu. Zāles, uc pasākumi palīdz uz laiku. Varbūt kāds ...
Psihoterapija paliidz, NLP, bet ari ne 100%... kaut kas jau paliek taapat... Protams sekss, laba pilnvērtīga barība, izvairīšanas no stresiem visam komplektam klāt.
Un noteikta konsultacija ar ārstiem.
Gribēju tikai atgādinat, ka manis ieteiktais variants ir kā aizvietotajs labu speciālistu palīdzībai, ja tos nevar atļauties :(
Es tad mainīju visu savā dzīvē gandrīz par 360 grādiem...Un depresijas sen vairs nav un nav likusi par sevi manīt. Aizej pie psihoterapeita, un klausi viņa padomiem, ieskaitot zāles, kuras jādzer regulāri vismaz pusgadu, un dari kā Saulīte iesaka - pagriez visu par 180 grādiem, par 360 grādiem griežoties busi tai pašā stāvoklī....:)))) pilnīgi aplams priekšstats ka ar antidepresantiem var tikt vaļā no depresijas. ··· Depresija: Vai depresija pāriet? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
zinu tādus,pat nopietnu slimibu izraisītu depresiju....ir tikuši gan;) Varot tikt galā. Ja tiešām tā ir īsta depresija, tad jālieto medikamenti. ar saviem spēkiem nevar. šeit tu točna netiksi ar to galā, ej no šejienes ārā, dodies kaut vai pie garīgiem cilvēkiem, kas palīdzēs mainīt domāšanu, dzīves uztveri... un arī apkārtēji cilvēki-daudzi aizies no tava redzesloka, daudzi atnāks... jau ar augstāku intelektu.Tev jāattīsta sevi, lai notikumus , cilvēkus no cita leņķa redzēu. alkogols, vieglas uzvediibas sievietes, i nekaadas depresijas! :) ··· Depresija: Vai kāds ir ticis galā ar ... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu