Žultspūslis

žultspūslis foto attēls

Žultspūslis - jautājumi un diskusijas

žultspūslis ir rudimentārs (15)
Helovīnu priekšvakara topiks ar jautrību , bet tomēr nopietni. Es- cilvēks, kas 55 gadus brienu pa šo grēcīgo pasauli, vakar uzzīnāju, ka mans žultspūslis esmot rudimentārs! opā! par veselības problēmām šo orgānu sistēmā neesmu sūdzējusies...
Būdama nemediķe, mēģinu tulkot. Rudimentārs = līdz galam neattīstījies, izzūdošs, iznīkstošs.
Bez dažiem orgāniem, piem, mandeles, aizdegunes, apendicīts, kā izrādās, var itin labi dzīvot.
Manai mammai žultspūsli izoperēja pirms gadiem 20-25. Pagaidām nesūdzas.
strada aizkuņģis. tas strada arii tad, kad žultspuslis tiek iznemts. Pasaules gals tas nav, bet jāapvalda ēšana, kas ar žulti šķeļama, piem. taukvielas.
Ir tak pasaulē daudzi, kas dzīvo ar izoperētu žultspūsli, kaut vai žultsakmeņu izraisīto iekaisumu dēļ.
Ja aknas strādā normāli, daudz neērtību nebūs, ja nav jau tagad. Aizkuņģa dziedzerim gan drusku cita funkcija, bet arī tas gremošanā piedalās.
Veģetāra diēta varētu būt labvēlīga ilgmūžībai, ja citas kaites nepiemetīsies. tomēr jārēķinās, ka gals būs klāt tā vai tā............... :D tikai kad??
Pag, bija runa par rudimentāru, resp. neattīstītu pūsli. Tur tak nav ko operēt.
Saprātīga dieta un uzņemtās pārtikas daudzums ļaus mierīgi dzīvot tālāk
Žultspūslis žulti neražo, bet uzkrāj un "izmet" ēdienreizēs, ja ir izoperēts- žulti ražo tāpat, ja ēd nelielās porcijās un regulāri, tad organisms ietrenējas uz to žults daudzumu, tiem kam ir tendence haotiski pierīties, būs problēmas ar caureju, nelabumu, gremošanas traucējumiem. ··· Žultspūslis: žultspūslis ir rudimentārs lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur operē žultspūsli? (8)
Kādas ir izmaksas? Un kādās pilsētās operē žultspūsli?
Operāciju zālēs, pārsvarā. Operē visās slimnīcās,cenas arī dažādas,diezgan augstas,ja nav polise...tapēc mans ieteikums.....gaidi ,kad būs lēkme,sauc ātros un sanāks daudz lētāk. Žultspūšļa operācijas šodien jau ir ikdiena. Operē jebkura slimnīca, ja tur ir ķirurgi. Par izmaksām ir jāzvana uz interesējošo slimnīcu. Man izoperēja Jūras Medicīnas centrā. Izmaksāja 36 lati, jo man bija Zaļā Slimo kases polise (Slimo kases apdrošināšana Lv vairs nav). Ir apdrošinātāji kuri sedz šīs izmaksas, bet tas jau ir jājautā pašam apdrošinātājam.
Kā paveiksies. Lai Tev labi veicas ar ārsta izvēli un instrumentu sterelitāti!
Parasta OP, jebkurā slimnīcā.
Laikam karstums sadevis pa galvu😁
Jēkabpilī un citur.. ··· Žultspūslis: Kur operē žultspūsli? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
eurukanob - vistīrākās muļķības! Šogad 13.janvārī operējos Gaiļezerā, nogulēju aptuveni 10-11 dienas, par VISU, ieskaitot operāciju un visādas analīzes samaksāju nedaudz virs 100 eiro! NEVIENS neprasīja (ne tieši, ne arī kā aplinkus!) nekādu naudu "pa virsu"! Māsiņas un sanitārītes vispār skraidīja un apčubināja pacientus, kā bitītes! Nezinu, cik būtu jāmaksā, ja atnāk ´ar savām kājām", jo mani atveda ātrie ar smagu lēkmi. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt, tikai visu to labāko! atkarīgs no akmeņu svara Cik iedosi,tik būs. Bet cik dzirdēts,tad bez štukas neko nesāk. cik man zināms Gaiļezerā latos bija 30 un ap 10 ls par gultas dienu .......
ja ir norīkums
··· Žultspūslis: Cik maksā žultspūšļa akmeņu... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā uzlabot pašsajūtu pēc operācijas? (1)
Pirms 11 mēnešiem izoperēja žultsakmeņus, žultspūsli, jūtos joprojām slikti. Ir nelaba dūša, galva jocīga, nevaru sakoncentrēties, tas it kā no sprandas.... Labajā paribē iesāpas. Pēc operācijas joprojām izkrīt mati, konstatēja analīzē...
hmmm...ir tādas tereško tējas. ir tādas-organisma stiprināšanai pēc operācijām,smagām slimībām, pēc apstarošanas,ķīmijterapijas,-vārdusakot,-tādas,kas palīdz piecelties1 var pamēģināt,pat,ja tam netic,slktāk jau nebūs, bet varbūt palīdz. galu galā: medikamentus jau izgatavo pēc dabisko dabas velšu iedarbības paraugiem!!!!Lai veicas! ··· Žultspūslis: Kā uzlabot pašsajūtu pēc... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Ja izoperēts žultspūslis vai dzert žultsdzenošus līdzekļus? (13)
Nav skaidrs vai ja ir izoperēts žultspūslis, un tamdēļ ir gremošanas traucējumi vai vajadzētu dzert žultsdzenošus līdzekļus (tējas u.c) vai tieši no tiem jāizvairās vai arī bezjebkādas nozīmes? Žults taču tāpat veidojas, tikai nav kur...
man arī nav tā pūšļa, nu jau 7 gadus, neko no zālēm neesmu dzērusi. Ierobežojumi uz pārtiku bija tikai pirmo mēnesi, tad pamazām sāku ēst no visa, ko līdz šim. Reizi gadā uznāk veģetārais periods, kad vienkārši negribas neko no gaļas, varbūt Tev ir vērts pamēģināt? Ja ne citādāk, vismaz atklāsi jaunus ēdamus dārzeņus. Es ik pa laikam padzeru mārdadža eļļas kapsuliņas,lai aknam vieglāk strādāt,jo bez žultspūšļa viss smagums jāpārņem aknām... Man izoperēts pirms 20 gadiem , dzīvoju nost un jūtos labi .. Jāpiekrīt VOLANDAM - jāskatās līdz savai ēdienkartei un nebūs problēmu ! Divšm ļoti tuvām radiniecēm ir veikta šī operācija. Viena ir sevi sazombējusi līdz bezgalam, noteikusi pati sev visādus ierobežojumus (pamatojoties uz "viena tante teica" un "es kaut kur lasīju") un dzīvo par godu sen viņsaulē aizgājušajam žultspūslim. Otra dzīvo vienkārši tālāk. Ar nelieliem, saprātīgiem ierobežojumiem - piemēram, ir jāatturas no medus. Var trīs reizes minēt, kurai dzīve ir kvalitatīvāka.:)
Kā zāļu tēju vācēja un mīļotāja varu ieteikt - par katru konkrēto drogu un tās iedarbību var sīki un smalki izlasīt arī internetā. Bet, kaut vai loģiski padomājot - ja tavam ķermenim kaut kas ir noņemts nost, tad vai būs labāk, ja mākslīgi kaut ko dzīsi vai mazināsi? Vispirms paskaties, ko ķermenis pats par to visu saka.
zirgastei taisnība.

Žults ir nepieciešama tauku gremošanai. Pēc šīs operācijas iesaka ierobežot uzturā taukus. Neviena fermenta žultī nav. Mezym satur aizkuņģa dziedzera fermentus.

Gremošanas traucējumi var būt dažādi.
··· Žultspūslis: Ja izoperēts žultspūslis vai... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu