Vai peec vairaaku gadu dzersanas ir iespeejams ar saviem speekiem atmest so netikumu bez aarstu paliidziibas?Kaada ir pieredze un juusu noveerojumi?

strangers    1 Cik zinu, parasti visi dzērāji pirmo, ko nodzer, nodzer savu gribasspēku!
Tobiš, ja ir hroniskais alkašs, tad tam nelīdz ne sarunāšana, ne pierunāšana, ne arī solījumi.....
Arī visādas ampulas u.c. ķīmijas daudz nepalīdz....
GOrbatovo toļķo mogila ispravit!!!

Anarhists    1 Var, ja pats to pa īstam vēlas. Ja nē, pat ārsti nepalīdzēs

kritejs      Mēģināt jau vienmēr var. Tikai tizlie neko nemēģina :)))

Melika      var.....

RiebigaisVecis      var atmest tad ja veseliba vairs neljauj. tad i gribasspeks atrodas i iespejas.

protams var jau dzershanu aizstat ar citu atkariibu, piemeram, iebaazt dzeraju sektaa.

Pticka      nu ja veseliiba spiezh, domaaju jaa (t.i. kad naaviite vairs nav taalu ... kaut ne jau katrs apzinaas cik tuvu taa ir :(

Jo9      var, ja pats tiesham to velas...

karbonaade      Tikai un vienigi motivacija. Teiksim, man, lai atmestu pipesanu, vajadzetu palikt stavokli, bet ta ka tas nav paredzets, es pat nemurgoju par to:)) Nu nav motivacijas un viss:)) Bet citam lietam ir:))

AIVIITE      Jā, man par to ir apgalvojuši daži vīrieši- vienā dienā izlemj un nedzer....viens te atzinās, ka atmetis 40 gados, dzēris visu dzīvi- pašam palicis žēl bezjēdzīgi notriektās dzīves.Tas ir iespējams!

sorrel      ...var!!...mans viens cilvēks..pirms daudziem gadiem meta pamatīgi...tad sasita dzērumā mašīnu lupatās...pašam ne skrambas...saprata,ka tā ir zīme...un nometa..tajā pat dienā:)))))

tiritomba      nē, nevar! alkoholisms ir slimība, - tā jāārstē. ārstē ārsti un šarlatāni. neticu paša gribēšanai, - tad jau sen būtu atmetis. parasti ir faktors, kas rosina uz atmešanu, - ģimenes svarīgums, darba svarīgums, vēl kāds faktors ... bet pats to nevar.

MedMaasjuks      Ir redzēti gadījumi. Kādreiz ja cilvēkam jāizvēlas starp dzīvošanu vai invaliditāti->nomiršanu dzerot ......tad gadās ka pamostas saprāts un griba-> viņš izvēlas dzīvošanu

BuutlsBamtrinkets      10 pret 2! Nav slikta attiecība. Karoč, ohoisti spriež ka var.:) Znač` var.

bacter      Jā alkohola atkarība ir slimība un pret to tā jāatiecas!!!!! Un viss vienkāršākais - nekad turpmākajā dzīvē neiedzert pirmo glāzīti vai aliņu, pat spirtu saturošu medikamentu... un problēmu nebūs, tikai uz labo!

rozamunde  1   Ja grib, tad var. Un vienā dienā. Tā vīrs atmeta pīpēšanu, tā radinieks dzeršanu. Motīvam jābūt nevis lai nedzertu, bet lai GRIBĒTU nedzert.

Laskovij      Pats sev palīdzēsi i Dievs Tev palīdzēs:) JA gribēsi atmest, tad atmetīsi, ja nē, tad vienmēr radīsies iemesls, kapēc lai dzertu:)

dzeguze      manuprāt, nepieciešams nonākt līdz kādai robežsituācijai, kas motivē vairāk kā vienkārši - oi, izdomāju un atmetu!

selnija_      Esmu nonākusi pie secinājuma, ka tas ir vēl nopietnāk nekā slimība. Izārstēt to nevar, tikai atturēties no lietošanas, bet jāēķinās ar to, ka tas būs pamatīgs darbs ar sevi līdz mūža beigām un tikai tā!

ko_te_dod      Pats plus ārsts. Varu savest skopā ar tādu cilvēku, kurš palīdzēs.

homodauns      ...nez- metu entos gadus-tad nezkapē ar vien mazāk mazāk-nu vairs galīgi negribas-varbūt kaut kāda ķīmiska reakcija ķermenī?:))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu