Iekrituši vaigi

Sveikas meitenes. Es pirms kāda laika šķiet strauji nokritos svarā, smēķēšanu esmu atmetusi 2 mēnešus un man ir nedaudz iekrituši vaigi un zem acīm arī. Ko man darīt? :( Vairāk ēst? Jo izskatos nedaudz slimīgi tieva..Lietot kādu ksomētiku? itkā katru vakaru sejā iesmērēju C vitamīnu no ampulām, jūt, ka seju savelk. Bet ko darīt?

marselis (2014-05-10 17:25)      atrod iemeslu-,kadel nokrities svara?
2men.,tas nav raditajs-,organisms vel nav attirijies!
Vaigi iekritusi,zem acim zilumini-,etabolisms,endokrina sist utl.,
varak est? Neesmu dzirdejis-,ja pie normala dienas raciona(ja tev tads ir),varak esana dotu vairak veseliguma!
C-,vitamins...nezinu,pretrunigi,parmeribas rada pretejus efektus,

ko darit-,pareiz uztura racions,daudzveidiba,sulas-,biesu piedos sartumu,burkans dzeltenigumu utl.,sports.dienas rezims,slodze mijas ar efektivu atputu!

Aigars53 (2014-05-10 17:39)      Marselim piekriitu, bet iztaisi asins analiizi... Ej zaljumos, Eed zaljumus (grämata -savvaljas eedamie augi) Mazäk domä par skaistumu vairäk par veseliibu. Vesels cilveeks ir Skaists. Vai tev, beerns, pietiek eediena? Vitamiini jänjem pljavä un mezhä nevis aptiekä.
17 gadu vecumä alkoholam, smeekjeeshanai un "zäliiteem" nav sapräta robezhu! Jäatskäs pilniigi!!
Turpmäk stästi kä iet.

Mavs (2014-05-10 18:18)      marselis pareizi raksta.
Pirmkārt - ļauj organismam mazliet atkopties !
Lai neauzaudzētu atpakaļ svaru - izvēlies tikai ļoti veselīgu pārtiku un nelielos daudzumos. Liec uzsvaru uz āboliem, bumbieriem, apelsīniem u.t.t. Ar tiem svarā īpaši nepieņemsies, bet vitamīnu tur ir daudz. Vēl veselīgs dzīvesveids, pēc iespējas vairāk svaigā gaisā, kaut kādas fiziskās aktivitātes. Mākslīgos vitamīnus nerekomendētu, tā tomēr ir ķīmija.

marselis (2014-05-10 18:22)      jautajums-,kas tad tas bija,ko lietoji, lai zaudetu svaru
ja zin vielu sastavu-,tad varetu sastadit priekstatu-,pie ka esi nonakusi...

17g.,biokimiski vel nav viss stabilizets...ta ka nezinot,ko esi lietojusi..,

Aigars53 (2014-05-10 18:27)      Ar tädäm lietäm nejoko, vari veseliibu ne svaru pazaudeet. Datos tavs svars ir deäls, bet katram cilveekam sava uzbüve. Nav jäcenshäs peec käda svesha svara. Labu apetiiti un turpini sportot ar meeru. Ultratreilä vispär lidz 30 g vecumam dziiviibai biistami piedaliities.
Toronto iekräso sev pakalju ar to bieti - tas labi atspoguljos, kas tev bietee.

Barsiko (2014-05-10 18:34)      Par seju un asinsastavu lai atbild profesionali. Amatieru viedoklis var but Tev loti kaitigs. Tatad, arsts terapeits.
Man savadaks jautajums: ko Tu 17 gados dari oho.lv? Tas pie arsta-psihoterapeita, lai ap 35 gadiem nebutu jameklee arsts-psihiatrs. Jautaajums nopietns, gaidu Tavu atbildi!

orfeja (2014-05-10 18:49)      Pārbaudi nieru darbību...

Samila (2014-05-10 20:35)      Stundu pastaiga mežā - katru dienu jebkuros laikapstākļos un pirts, ar slotiņām 1x nedēļā (obligāti!)

Sintētiskus vitamīnus es nelietotu, ne iekšēji ne ārēji, sagaidi zemenes.

Ja strauji nokrītas svarā, cikvēks izskatās slikti, tas ir dabīgi. Neieteiktu ēst pārmērīgi - būs sliktāk, bet turpini ieturēt vieglu un veselīgu diētu. Ja būs miers sirdī, pēc mēneša atkopsies un jutīsies labāk kā jebkad!

Glāzi baltvīna šad tad, bet ne vairāk. Ō, ja 17 gadi, tad gan necik!!! :)

Samila (2014-05-10 20:58)      Nu katram tā ir sava. Tev pašai jāizdomā, kas Tev derīgs, kas nē. Aptuveni 17 gados arī sāku domāt par to, kas man ēdienkartē der un kas neder.

Es neēdu gaļu (vispār), cepumus un bulciņas (tikai retas šķirnes ēdu), baltmaizi (ēdu ļoti reti), saldo krējumu, neēdu eļļā ceptu, utt.
Ar lietām, kas nav pieejams ir tā, kolīdz sāc par tām domāt (intensīvi), tās parādās redzeslokā. Laukos pirtis ir tās labākās...

HomoBeatus (2014-05-10 21:06)      Ja turpini sportot, seko, lai ēdiens būtu olbaltumvielām bagāts, sabalansēts. Esi redzējusi, pēc kā izskatās badināti sporta zirgi? Nekļūsti līdzīga.

fokapirmais (2014-05-10 21:44)      Pirmais ko gribējās teikt aizej pie bērnudārza medmāsas , lai viņa Tev iestāda smadzenes.
Bet ja nopietni: kur Tev 17gadīgam meitēnam jāskrien to pieaugušo dzīvi dzīvot, piegriezīsies tā lidz kādiem 30 jau līdz kliņķim. Mili un baudi dzīvi un padsmitnieka gadus tāda kāda esi.

JurisK (2014-05-11 02:02)      Vadies no savas pashsajuutas, ne no taa, ko draugi saka. Ja tieshaam visu laiku juuties nomaakta, nevari izguleeties, nav speeka fiziskaam nodarbeem - tad pie nopietna aarsta, lai noziimee visas analiizes un atrod iemeslu, bet taa - Mavs tev ieteica to pashu labaako! Un aabolus eed tos, kas zaljaa kraasaa vairaak. Lai gan tagad labaak uz apelsiiniem, skaabeneem un jauno naatru teeju spiest, iipashi naattres pashlaik kaa radiitas dziivesprieka uzlaboshanai(iekshkjiigi!!!). Apm. 5-6 apm. 20-30cm garas mazaas, veel miikstaas naatres ar visiem kaatinjiem uzvaari apm. litraa uudens, atdzesee un izdzer dienas laikaa - ja kas - shitaa recepte ir arii viireljiem stojakam kaa radiita, nopietni! Ljoti stiprina vispaareejo staavokli.

MaryClaire (2014-05-11 09:54)      vispār jau tauku slānis mainās visur, ja notiek tievēšana, - gan no vēdera (labi!), gan no dupša (ne tik labi), gan no krūtīm (pavisam vāji), gan veidojas augšdelmiem "peļu ādiņas", un protams, arī no vaigiem.
nevajag ēst vairāk, vajag ēst veselīgi. un tas ne vienmēr ir tikai dārzāji.
neesmu uztura speciāliste, bet savu racionu esmu sastādījusi, no tā neatkāpjos, un mans svars jau 20 gadus nemainās! - kā ir 51 kg, tā ir. jā, vaigi nav apaļi, bet mani sejas vaibsti nemaz nespēj izveidot apaļīgus vaigus.

vienīgais ieteikums - sastādīt savu ēšanas racionu un pie tā pieturēties - pilnvērtīgu, daudzveidīgu un garšīgu, bet ievērojot to, ka jāizvairās no liekā svara

adamsone (2014-05-11 13:46)      Nu kā, meitene-zeltene daudz ankulīšu pieteicās uzbarot tos kārnos vaidziņus?? Tāds tak bija mērķis, vai ne... Un telefonu droši vien ka arī apmaksāja...
Es savulaik pie šāda svara izskatījos kā nāvei parādā, meriklēra arī tāda izskatās, až kauļi grab vien...
Diezgan nelabklājīgs paskats, bet par gaumi nestrīdās.

Līdzīgi jautājumi
Sapampis vaigs (4 atbildes)Sapampis vaigs. Ko darīt? (21 atbildes)Sapampis vaigs (15 atbildes)Reduktils svara samazināšanai (9 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu