Sakarīgs arodslimību ārsts?

Vajag privaatu konsultaaciju pie mineetaa speca lai saprastu kaa pirmspensijas vecumaa no kaites atbriivoties u.t.t.

JurisK (2014-10-01 02:01)      Ir viens paziistams, gan jau krietni gados, bet veel aizvien piepelnaas kaa arodslimiibu aarsts arii. Nepilnus 40km no Riigas. Interesee, atraksti, iedoshu tel.nr.

kokote (2014-10-01 09:45)      "vajag konsultāciju pie mineta speca" (C) :D:D:D - jā, jā - tur tiešām vajag aroda ārstu.
Atzīstu savu nekompetenci, bet saskarsme ar aroda ārstiem bijusi tik cik darba dēļ veselības pārbaudes un tad viedoklis, ka totāls bleķis tie dakteri- tikai čekus izraksta. Ir taču konkrētas kaites un tām ir konkrēti spečuki, vai tā nebūtu prātīgāk? Ja nu vienīgi ir kāda tiesvedība un jāpierāda, ka darba dēļ tā veselība sagājusi grīstē, tad iespējams šitentāda ārsta atzinums ir vērtē.

Eila (2014-10-01 10:56)    2 Daiga Krūmiņa, Veselības centrs 4, viņa pieņem kā ģimenes ārste tikai bez valsts finansējuma, plus piestrādā kā ārste, kas dod slēdzienus veselības pārbaudēs kā arodārste. Var pierakstīties uz pieņemšanu un noskaidrot visu. Ļoti sakarīga un patiešām cenšas darīt visu iespējamo.

Līdzīgi jautājumi
Arodslimiba (0 atbildes)Iesakiet arodarstu! (7 atbildes)Ka pagarinat izdegsanas sindroma arodslimibu? (12 atbildes)Iesakiet gimenes arstu Jelgava (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu