Iesakiet arodārstu!

Labdien! Lūdzu iesakiet (no personīgās pieredzes) saprotošu, atsaucīgu arodārstu - tādu, kurš arī nosūta pacientu uz Aroda un radiācijas medicīnas centra ārstu komisiju arodslimībās, - nevis taisa melnu par baltu, stāstot pacientam, ka tas ar slims ar visu ko citu, tikai ne ar arodslimību.

riks086  2 1 Par noteiktu summu saprotošs un atsaucīgs kļūst jebkurš speciālists.... :)))))))))))))

Tinte      Varbūt noder:
Nav gluži persònīgā pieredze, bet kad kolēğe bija aizdevusies uz kārtējo obligāto veselības pārbaudi (mēs visi zinām, kā tās notiek un cik ieinteresĕti ir obligāti apmeklējamie ārsti un arodārsts), viņa tika pārbaudīta pēc "pilnas programmas". Un tas bija Latvijas Jūras medicīnas centrā.

Tilia      Sakarīgi ārsti, un īpaši arodārste, likās VC4 Brīvības ielā. Es gan tur biju nevis saistībā ar kādām problēmām, bet uz obligāto veselības pārbaudi, uz kuru norīko darba devējs. Ārste brīdināja par kāda nozarei raksturīga faktora ietekmi uz veselību, un tieši tā tas arī bija.

mellene_x      VC4 man ir gadījies tikai labus ārstus satikt, es gan tikai maksas pakalpojumus izmantoju, negaidu entās rindas entos mēnešus..

JurisK      Cik zinu - veseliibas paarbaudes veic parasti dakteri. Arodaarsts ir aarsts, kas specializeejies, izejot iipashu apmaaciibu, arodslimiibaas. Taadu ir maz. Zinu vienu, bet viirs jau krietni gados, sertifikaats gan veel speekaa, bet tieshi kaa arodaarsts straadaa periodiski. Telefonu negribu dot, jo tev jau pasham ir gatavs vinja sleedziens!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu