Vai par epilepsiju dod invalitati un kadu grupu? Vai es varu but savam bernam ,ka kopeja ?

Labdien,kad meitina piedzima dzemdibu nama daktre teica,ka manam bernam galva ir vezis. Aizgajam pie daktera neko neatrada. Kad berninam bija 7 menesi vina man pati sevi nevareja noturet,kad rapoja labo kaju nevareja pievilkt klat. Saka 1.6 staigaja, pilniba saka runat uz 2 gadiem. Uz 3 gadiem noveroju ,kad meita skatas kaut kur viena punkta ,kad sauc vinas vardu tad nokratas .Ar gadiem ejot tagad vinai ir 8 gadi un loti biezi ir ari miega ta raustisanas ,un dienas laika,citreiz diena atkartojas kadas 2 lidz 3 reizes. Citreiz nau nekas. Ta,ka meitina man ies 2 klase man ir bail vinas laist vienu uz skolu un uz pulciniem Vinai nau laika izjutas. Vajag palidzet apgerbties ar apavien ir gruti .Vajag palidzet,kad mazgajas vina histeriski blauj. Tas ir bijis no pat dzimsanas tadas histerijas. Kad meitinai bija 6 gadi mums riga bija gimenes daktere vina mums zales neizrakstija,bet kladzinaja ,kad mans berns ir loti slims un nepateica ar,ko . Kad parvedu pie citas dakteres vina mums jautaja vai zales Jus dzeriet,teicu,ka ne ,jo neizrakstija. Kad meitina piedzima no pasa mazotnes no mutes naca smaka ta,ka pec sapuvusam olam,daktere teica pariesot,bet lidz sim nau pargajis,protams es uz savas galvas dodu zales prieks aknu un zultspusla . Bet to smaku nevar izarstet ,bet apturam uz kada laiku un pec tam atkal turpinas no sakuma. Un slapina gulta pa naktim,un katru dienu mes mainam biksites,jo no vinas nak tada specifiska smaka.Es gribu zinat vai es varetu but savam bernam,ka kopeja un kur man griesties ?
Jautā 2018-06-08 14:27

Vientulaa (2018-06-08 15:06)    3 Pirmkārt ir dīvaini dot bērnam jebkādas zāles uz savu galvu.
Otrkārt ģimenes ārsti neizklausās arī diezko normāli.. ja jau nevar konketizēt neko..
Pie speciālistiem ģimenes ārsti nav sūtījuši?
Ja ir aizdomas par epilepsiju tad jādodas pie neirologa- bet vajag ģimenes ārsta nosūtījumu.
Iesaku vērsties pie dakteres Vizmas Meikšānes- viņa ir gan pediatrs, gan neirologs- ļoti atsaucīga, zinoša un ar lielu pieredzi.
Tiesa, neliekas ticami un negribētos ticēt, ka jūs 8 gadu laikā neesat izstaigājusi vairākus ārstus ar tādiem simptomiem..
Nemociet bērnu un sevi, bet rīkojieties..

marmorakaraliene (2018-06-08 16:05)    2 Izskatās, ka jautātāja jau pagaisusi tālēs zilajās un diezin vai atbildes ieraudzīs, ja nu vien ar citu niku te atrodoties. Ļoti žēl, bet izskatās, ka pa šiem astoņiem gadiem bērna labā darīts praktiski nav nekas- secinu no rakstītā! Uz savu galvu dot zāles??? Kur prāts! Fiksi sameklēt labu pediatru, nepieciešama kārtīga izmeklēšana! Ja nevar citādi - brauciet, zvaniet, bērnu slimnīcā taču jābūt poliklīnikai - tur speciālisti ir!

cirteejs (2018-06-08 16:36)    4 Ak, Jēzus māte!!! Citēju:"..un katru dienu mes mainam biksites,jo no vinas nak tada specifiska smaka." Izrādās, ka ir arī tādas, kuras katru dienu biksītes nemaina! 8 (astoņus!!!) gadus no mutes nāk smaka...Kuda mir katitsja!

rikititikitai (2018-06-08 17:18)    2 Nabaga bērns! Dariet taču kaut ko! Jūs taču esiet māte! Meklējiet citus ārstus, neliecieties mierā, kamēr nav skaidrs, ar ko meitiņa slimo un kā to ārstēt!

Jurijs55 (2018-06-08 19:46)  1 1 Acimredzami cilvēks dzīvo laukos, vai kādā mazā pilsētiņā, kur nav pilsētas apkures un karsta udenī, pilsētas ārstus un speciālistus, utt.

elsa (2018-06-08 22:11)  3 6 JUms jāatņem mātes tiesības,jo tā vietā, lai grieztos pie ģimenes ārsta,jūs ģenerējat tēmas oho.

Drole (2018-06-08 23:06)    1 Atbildes jaameklee citur, piemeeram Caalii ir atbalsta grupas. Te publika gauzhi izmekleeta...
http://calis.delfi.lv/forums/64-berni-ar-ipasam-vajadzibam/

Jurijs55 (2018-06-09 08:19)      2018-06-08 23:06
...maigi izteicoties, ļooooti maigi.

TEIKSMINA1962 (2018-06-12 20:59)  1   Loti negodigi lik ierakstus cita cta cilveka varda ko patsi nemaz nav jautajusi par sadu pieredzes apmainu..Kapec adimistracija liek mana varda visadas mulkibas lai tauta pec tam diskutstu un nomeknotu.Kad tas murgs visnreiz beigies-:@

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu