Covid 19 testa rezultāts - Apšaubāms

Vai kādam ir bijusi tāda situācija, ka rezultāts ir apšaubāms?
Dēlam pec nedēļas būs vakcinācijas sertifikāts, bet lai dotos uz darbu Somijā, vajag veikt negatīvu testu, taču tas izrādās apšaubāms. Kā rīkoties, nekur info par to atrast nevaru. Saprotams, ka jāveic atkārtots tests, bet vai jāmaksā būs par atkārtotu testu?

Johans55  2   Veicot atkārtotu testu,tā pati nedeļa vien paies... Tie kas strādā ārzemēs,tiem testus apmaksā firma. 2021-09-24 14:25

Nevakcinetais    3 Siekalu tests ir pat ļoti apšaubāms, jo aprakstā angļu mēlē maziem burtiem rakstits ka precizitāte ir ar nobīdi. PCR tests var būt kļudains, bet retākos gadijumos. Lai precīzi pateikt vai ir vai nav koronvīrusa infekcija vajadzīgi laboratoriskie pētijumi. Visi šie skriningi un siekalu testi ir vairāk vai mazāk kopējai ainai. Tā kā pēdējā laikā veic pa 30=50 tūkstošu testu dienā, tad principā tas ir skrinings ņemot vienā kaudzē vis maz 100 testus, un ja ir tajā simmtā proteīna fragmenti tad to simtu pēta smalkāk, bet te arī var kļūdīties. 2021-09-24 14:38

Bruuklene    1 Manam kolēģim pēc šāda apšaubāma testa nākamais bija pozitīvs 🙈 vai dēlam ģimenes ārsts šeit nav? Var izrunāt situāciju un varbūt dabūt nosūtījumu, lai varētu veikt testu bez maksas. 2021-09-24 15:20

Mavs_VivaForever  5 7 Varbūt ne gluži pa tēmu, bet man aizvien vairāk sāk rasties aizdomas, ka apšaubāmi ir gan testi, gan pats kovids.
Rodas iespaids, ka viņā iebūvēts "nejaušu skaitļu ģenerators" (kompjūteristi sapratīs) un vīruss var inficēt cilvēku ar [statistikai] nepieciešamo varbūtību. Tāpat strādā testi. Ir pietiekami daudz dzirdēts par pārsteidzošiem un neloģiskiem rezultātiem.
Piemēram man pazīstamā ģimenē no četriem cilvēkiem viens izslimoja pats to īsti nepamanot, viņam tests pozitīvs, a visiem pārējiem - negatīvs.
2021-09-24 16:34

kosrem  4 9 Man kaimiņš vienu māju tālāk saslima. Jutās slikti, no sākuma pie ārsta negāja, likās ka apaukstējies. Ierasta lieta. Bet kad pazuda garša, oža, skrēja pārbaudīties. Neatrada nekādas covida pazīmes.
Es saslimu 2020,19 febr. Vienu nedēļu lēkājoša temperatūra, pārējās likumīgās divas nedēļas atpūtos. Nekādu blakņu. Bet sieva pat nenošķaudījās ne reizes. Kopā ēdam dzīvojam priecājamies.
Nav man ticības nopietnai saslimšanai. Ja ir kādas problēmas, jāmeklē vaina nodzītā, nodzertā, novājinātā organismā.
Vesels organisms pats tiek galā ar kaitēm. Antibiotikas vakcīnas un zāles novājina organismu un tā nespēj pretoties slimībām.
2021-09-24 16:54

Sfinksa___      Jā, man arī bija apšaubāms. Visiem kā cilvēkiem-pozitīvs vai negatīvs, no visa ceha, protams, man-kāds ´´ pārsteigums´´- apšaubāms. Tad vēl bija ēras sākums un neviens īsti neko nezināja. Bija pēc trīs dienām atkal jānodod, lai droši. Bija negatīvs. Un neticu, ka otro testu kāds apmaksās. 2021-09-24 17:07

capitaine_tromperie  4 2 Pelmenis gadījumā ar Aivaru vienā rokdarbnieku pulciņā neiet?😂 2021-09-24 17:30

Sigvarts60  1   Tests ar ĢĀ nosūtījumu, man šķiet, ceļošanai neder. Tas domāts tikai veselības iestāžu vizītēm. Par visu pārējo jāmaksā pašam. 2021-09-24 17:32

Mavs_VivaForever  1 2 capitaine_tromperie alias Krūmeli - Tu man arī te vilksies pakaļ vaukšķēdams ? 2021-09-24 17:35

Drole  2 2 Agraak to neapshaubaami sauca par ´common cold´ jeb iesnaam.

"A document just released by the U.S. Food and Drug Administration (FDA) openly admits that the infamous PCR test for the Wuhan coronavirus (Covid-19) was developed not with actual samples of the Chinese Virus, but rather what appears to be genetic material from a common cold virus."


https://dreddymd.com/2021/08/03/fda-covid-pcr-test-samples-fraud/
2021-09-24 18:03

capitaine_tromperie  5 3 Interesanti, kādas marsiešu sazvērestības teorijas apspriež pelmenis ar Aivaru savā pulciņā?🧐 2021-09-24 18:27

LaskovijMerzavec  1 1 Pazvani taču Somijas vētniecībai un noskaidro, ko un kā vajag.... 2021-09-24 19:18

Laurencia  5 7 Lai piesakās uz PCR testu, centra laboratorijā vai E.Gulbī. Kad lidoju uz Franciju, taisījām ekspress testus, samaksāju 109 Eur, lai uzreiz ir 2 valodās ar sertifikātu.
Nekādu problēmu...
Vakcīnas ir totālākā inde, ja paskatīsieties uz ASV, tad redzēsiet, ka pats Trampa kungs nevakcinējas, arī viņa ārsts, kas ir Ebreju kopienas prezidents, rabīns - nevakcinējas, jo zin, ka tas sūds ar ko šobrīd vakcinē cilvēkus ir pilnīgākā inde, tas veido trombus un ja kādam pre vakcīnas ir bijušas problēmas ar asinsvadiem, augsts holesterīns un aizdambēti asinsvadi, tad tas ir ātrākais ceļš uz debesīm!
Laboratorijās pasaulē ir atzinuši, ka nav spējīgi izvilkt pašu Covid genomu, tādēļ ļoti apšaubāms tas "sūds" ar ko šobrīd visus vakcinē.
Skumji..., ka tā visa ir biznesa shēma..., lai pumpētu miljardus...

Veiksmi! ;)
2021-09-24 19:53

AivarsN  4 3 Ja pats testu izgudrotājs pateica, ka ar tiem nevar diagnosticēt saslimšanu, jo paredzēti tikai pētījumiem, kas vēl nav skaidrs? Atkarībā no ciklu skaita, ar tiem testiem var atrast ķermenī jebkuru ģenētisko materiālu, pat vēl ilgi pēc slimošanas. Cik skolnieki jau saņēmuši testu rezultātus, lai gan nekādu testu vispār nav nodevuši? Kādu statistiku mafija pasūta, tāda arī tiek uzzīmēta. Tas pats ar vakcīnām. Ja pats vakcīnu izgudrotājs pasaka ka tās nedrīkst izmantot cilvēkiem, jo var nomirt 3 - 5 gadu laikā, tad kāpēc tās tiek uzspiestas, ja ne lai atstātu tikai to zelta miljardu, kurš parazītu elitei nepieciešams kā apkalpojošais personāls un donori? Ģenētiski modificēto pārtiku ES nedrīkstu ražot un tirgot, bet ģenētiski modificēt pašus cilvēkus drīkst? Un kur pierādījumi paša vīrusa eksistencei? Bet priekš kam tādu greznību, ja cilvēki ir tādi muļķi, ka notic tāpat uz goda vārda? Bet par cik nospiedošais vairākums tomēr noziedznieku pasakām netic, tad atliek vien piespiedu kārtā visus bīdīt uz kapiem, vai elektronisko koncentrācijas nometni, atbilstoši fašistu labākajām tradīcijām.
Un starp citu, arī tie PCR testi nav tik nevainīgi. Regulāri taisot, organismu saindē līdzīgi vakcīnām, vienīgi Mac adreses nebūs. Bet par cik lielākā daļa tāpat paredzēta likvidācijai, tad nopietnākas mobilās tehnoloģijas tiks ievadītas ar vakcīnām kuras paredzētas nākamajam baranovīrusam, tiem kuri būs izdzīvojuši.
2021-09-24 22:22

ozolkorkis      Aivars N vai zini atšķirību starp senprūšiem un austrumprūšiem? Kādēļ senprūšiem bija jāpazūd no zemes virsas? 2021-09-25 15:21

AivarsN    1 Cik zinu, tad prūši bija viena no baltu tautām. Valoda stipri līdzīga leišu valodai. Varbūt tāpēc ka bija nepakļāvīgāki par kaimiņu tautām, prūši tika gandrīz pilnīgi iznīcināti, bet atlikušie asimilēti. Vēlāk jau Vācija tika veidota no daudzām, ne sevišķi draudzīgām mazām valstiņām, asimilējot vājākās. Pēc līdzīga principa jau tika izveidotas arī citas Eiropas valstis. Atšķeļot no vienotās impērijas, sanaidojot, tad atkal apvienojot, bet nepakļāvīgās pilsētas un provinces iznīcinot pilnībā. Arī mūsu kaimiņus krivičus un citas tautas. Skaldi un valdi. Kā pēdējais piemērs, Ukraina. Visskarbākais genocīds un iznīcināšanas politika tiek vērsta pret vistīrākajiem baltās rases pārstāvjiem, jo visgrūtāk pakļaujas parazītiem. Tagad krievi, baltkrievi, lietuvieši un mēs. 2021-09-25 18:53

ozolkorkis  1   Aivars N -patīkami dzirdēt jēgpilnus secinājumus,
Vai Lukašenko ir baltkrievs jeb ukr.?
Bet, kas ir tas par spēksu kas LukaŠenko IR sagrozījis viņam galvu?
2021-09-25 19:34

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu