Antidepresanti

Antidepresanti - jautājumi un diskusijas

Sieva lieto alpramazolu - kā palīdzēt? (25)
Izrādās ka Sieva lieto alpramazolu jau 4gadus un kopā ar alu! Tagad sapratu no kurienes tās stulbums un visas pārējais blakus parādības,blaknes. Jau rauj jumtu ar visām naglām! Izskatās ka drīz jābrauc uz durku! Un es kā ...
Ja vīrs meklējas ohujā, ne to vien vajadzētu lietot. 4 gadus? nu nu
Aizej līdzi uz vizīti pie tā ārsta kurš izraksta šo medikamentu.
Mhm. Un domā no labas dzīves viņai tas? Alus katru dienu pats par sevi jau sabojā dzīvi tā, ka kļūst tikai sliktāk un liecina, ka nav motivācija nedzert, ka dzer, lai justos normāli un aizbīdītu problēmas uz brīdi tālāk. Kad alus vien par vāju, pievienojas tabletes. Kamēr pašai nemainīsies skats uz dzīvi, neviens palīdzēt, diemžēl, nevar. Ir cilvēki kuru psiholoģiskais tips ir tāds, viņus saturēt rāmjos var tikai regulāri iebiedējot, kas ir smagi tam, kurš to veic. Varbūt no tavas uzedības nervi beigi!? ··· Antidepresanti: Sieva lieto alpramazolu - kā ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Vai antidepresanti ir kaitīgi? (28)
Ārsti, protams, saka, ka nemaz nav kaitīgi. Tai pat laikā saka, ka no depresijas izārstēties nevar un ir jādzer līdz mūža galam katru dienu. Tā esot tāda pat slimība kā diabēts - uz visiem laikiem. Tas izklausās ļoti ...
Kādreiz dakteri garīgās kaites visā nopietnībā centās apkarot ar elektrošoka palīdzību. Vēl senāk terapija bija pavisam drakoniska. Tagad paši dakteri atzīst, ka pirmā antidepresantu paaudze bijusi ar pārāk lielām blaknēm. Modernie gan esot gana labi. Bet ko par šo moderno terapiju stāstīs pēc gadiem 30-50, mēs varam tikai zīlēt. Viss atakrīgs cik smaga ir saslimšana. Diemžēl ir gadījumi, kuros bez zālēm iztikt nevar- (īpaši, ja ir doma par pašnāvību...... tik liels bezpēks, ka nevar piecelties no gultas, nedēļām neiziet no mājas). Bet, ja gadījums nav tik smags, labāk pietiek ar vingrošanu, staigāšanu svaigā gaisā, nopierinošām tējām, veselīgu pirti...... jo pie antidepresantiem pierod. mana ārste ieteica iztikt, tas neesot risinajums. Depresijai,ja tā var sacīt,ir ļoti daudzas sejas,katrs gadījums ir izvērtējams individuāli. ja ir ļoti slikti,tabletes jālieto un jāsāk viss pārējais mēģināt,cik vien var pakustēt,mūzikas terapija,kaut kas,kas ir pirms depresijas paticis utt.tad pamazām var no tabletēm atiet.Bet vajag ārstu,kuram bar uzticēties. Galu galā ir jāatrod ārsts, kuram Tu vari uzticēties un kurš Tev precīzi izskaidros šīs slimības dabu - tā ir patiešām viltīga "tūkstošveide"(Raiņa vārdiem), un mazāk klausies, kas bija vienai vai otrai paziņai, bet gan ieklausies sevī un savās sajūtās, pierodi jau laikus uzmanīties un saskatīt nomāktības pazīmes, lai varētu tikt cauri ar "vieglāku terapiju" - sportu, hobijiem utt., bet zāles lai paliek kā galējais līdzeklis. Un izvairies no "visziņiem", kas paši nav nevienā acī šo kaiti redzējuši, bet toties "zina visu" par to:) ··· Antidepresanti: Vai antidepresanti ir kaitīgi? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Antidepresants Seroxat (Paroxetin) (18)
Ko labu varat pateikt par antidepresantu Seroxat (Paroxetin)?
Jebkurss antidepresants ir kaitiigs. Tie nodzeess "ugunsgreeku", bet neatrisina probleemu. Padomaa labi, jo sseit ir doti labi iteikumi. Taccu jaaizlemj Tev passam. Informaaciju esi sanneemis. jaunākas paaudzes antidepresants ..serotonīna atpakaļsaistes inhibitors...pareizi lietojot..bez jebkadam blakusparadībam..strauja remisija...īpaši efektīvs panikas lēkmju un trauksmainas depres. arstēšanai nee, ne lietoshanas paartraukshana, bet ilglaiciiga lietoshana, jo shiis zaales neaarstee, bet tikai nomaac probleemu, taas ceeloni. Veelaak ir aizvien jaapalielina deva, biezhi zuud eestgriba, pasliktinaas koordinaacija utt. :) Tikai peec aarsta noraadijumiem! Un tas nav tiesa, ka zaales nepaliidz, jo depresija, ja taa jau ir paargaajusi fiziskaa formaa, ir jaarstee radikaali ar visiem panjeemieniem! depresija rodas no cilvēka nespējas atrisināt savas dzīves problēmas. Mainās situācija un depresija pazūd. maina vidi , dzīvi.
Laikam ir arī cita veida. Bet pamats ir reālas nesakārtotas dzīves.
··· Antidepresanti: Antidepresants Seroxat ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Antidepresanti (27)
Sveiki, labvakar. Kads no pieredzes var pastaastiit?- Vai antidepresanti jums reali ir paliidzejusi, ilgterminaa? arii peec tam kad beidz tos lietot, un vai nerodaas sava veida atkariiba??
Tas ir farmācijas bizness uz kura adatas uzsēdināt lūzerus un pārējos tirliņus, kuriem pēc dabas likumiem, jau sen bija jābūt deletēiem, jo izdzīvot nav spējīgi, tikpat labi vari sākt dzert un tādā veidā aizbēgt no realitātes, nekāda atšķirība, nariks ar Ā frikā ir nariks. Ir pieredze ar alkoholu un gadiijuma miilas sakariem jauniibaa - ja nekljuust par atkariigo, tad ljoti pat iedarbiigi antidepresanti! Un taa kaa nosauktie sameeraa dabiski liidzeklji, vareetu pat teikt - homeopaatiski, tad atkariiba veidojaas tik no ljoti lielaam dozaam. Paņem kādu antidepresanta zāļu anotāciju un izlasi,kā beigt viņas lietot.Domāju,ka visās būs rakstīts viens-atmest pakāpeniski.Tātad ,pieradums veidojās un tikai no paša cilvēka rakstura,gribasspēka ir atkarīgs,vai tālāk spēs dzīvot bez antidepresantu palidzības. Pirmkārt, antidepresanti neizraisa atkarību... tas ir kārtējais medicīniski neizglītoto bullshits.... Atkarību izraisa trankvilizatori. Otrs, ilgstoši neārstēta depresija patiešām var radīt dziļākus psihiskus traucējumus, tapēc arī ir attiecīgi speciālisti, kuri izvērtē vai ir iespēja tik galā paša spēkiem, ar dabiskajiem antidepresantiem-zivs, rieksti, šokolāde, asinszāle, miegs, laiks u.t.t.... vai arī jābliež zāles, kuras sakārto bioķīmiskās izmaiņas cilvēka organismā...Tā lūk, Osīt L:)) Zinu kādu sievieti, kurai ik pa laikam nākas uz antidepresantiem sēdēt. Iziet kursu, kādu laiku miers, bet pēc tam atkal sākas. Kapēc? Dzīvo ne savu dzīvi. Viņa pēc būtības radoša personība, bet aprakusi sevi mājas dzīvē kā daudzbērnu māmiņa bez pašizpausmes realizācijas. Antidepresanti palīdz nenojūgties pavisam, novērš galējas sekas, taču sakne netiek izravēta, līdz ar to var teikt - atkarība. Ja cilvēks lieto antidepresantus un depresijas iemesls ir novēršams, īslaicīgs, tad tam var tikt pāri bez atkarības. ··· Antidepresanti: Antidepresanti lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Depresantu lietošanas pārtraukšana (9)
4 gadus lietoju depresantus, lēnām gāju nost, tagad jau kādus tris mēnešus lietoju divreiz nedēļā pa ceturtdaļai. man jau tris mēnēši nebeidz skriet tā elektriskā sajuta pa galvu. nezinu ko darit
Ir dzirdēts, ka esot tādi cilvēki, kuri stradā ārsta profesijā ar attiecīgu specializāciju, savas atbildes meklē pie viņiem. Pie daudzām slimībām zāles jālieto visu mūžu bez variantiem, p., cukurslimniekiem katru dienu jāšpicē insulīns. Tas pats par antidepresantiem, kuri bez tā nevar izdzīvot Pienjemu, jautaataajs apzinaas, ka atbildes sniedz ne prorofesionaali smadzenju dakteri, bet izklaides portaala amatieri - entuziasti...??

Mana atbilde: ..varbuut depresantu vietaa, zaaliite nenaaktu par skaadi?! ...jebshu vispaar aizmirsti par taadu lietu, vairaak sporto, ej sabiedriibaa, piekop aktiivaaku dziivesveidu!!
Vajag ar meditāciju nodarboties, lai prāts pats līdzsvarojas. Depresantus vai antidepresantus? Cik zinu, ko tādu (leģitīmi) var saņemt un lietot tikai ar "stingrajām" ārsta receptēm un tām līdzi tiek strikti norādījumi pievienoti. Varbūt tomēr rīkojies kā Draboss iesaka?
Un kā ir "elektriskā sajūta pa galvu"?
Par garā vājiem nedrīkstot jokot, bet tā vien prasās uz ieteikumu par spuldzītes pievienošanu- ietaupīsi uz lielajiem elektrības izdevumiem.
··· Antidepresanti: Depresantu lietošanas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Atkarība no ALPRAZOLAM (26)
Jautājums stāstījuma formā, ,, ,-ja starp mums ir kāds cilvēciņš, kurs jel kad lietojis ALPRAZOLAM, atsaucies. Vēlos parunāt par šīm ``zālītēm``-lietošanu, lietošanas ilgumu, smaguma formām, traucējumiem un, ...
ir veerts noskatiities filmu "requiem for a dream" - labaakaa sadziives narkotiku (zaalju) lietosanas probleemu atspoguljojoshaa filmu kaadu esmu redzeejis. vienīgais ko nevar lietot kopā ar šnabi ir ANtidepresanti Pirmkaart no alprozalama atkariibas var atbriivoties.Otrkaart pats galvenais censties nepalielinaat devu, leenaam to samazinaat un paariet uz kaadu citu shiis grupas medikamentu.
Treshkaart tas viss jaanoskaidro pie aarsta.
Dažas reizes palietoju. Iedarbība efektīga, tikpat kā uzreiz patīkams raslabons. Nepieradu gan, bet tas laikam tapēc, ka tikai dažas reizes lietoju. baltsriits, nu tad atsuuti pie manis-veel vienas duras! Es sho preparaatu esmu esmu lietojusi gadiem.
Zini, kas ir suudiigaakais shai epopejaa?Tas, ka tu sevi pasniedz kaa guru.
Sievietei, par kuru runaa, noteikti ir probleemas.Bet vai taas rada alprozalams, tas nu ir stipri vien apshaubaami.
p.s. jociigi, bet nekaadu pofigismu no alprozalama maniijusi neesmu.
p.p.s. izlasiet maija meenesha zjurnaalu TAKA un naaciet ciemos!:)
··· Antidepresanti: Atkarība no ALPRAZOLAM lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kā vieglāk tikt vaļā no antidepresantiem? (8)
kā tikt vaļā no depresantiem, smagi sindromi, kad gribu beigt lietot sāp galva, miegainums
Vispirms jau vajadzētu konsultēties ar to ārstu, kurš tev antidepresantus izrakstīja. No antidepresantiem atradinās pakāpeniski... Vajag nogriezt kā ar nazi.,visu aizmest.Galvassāpēm var lietot ingvera sakni,palīdz. homeop.,
ir sastavi ,kuri nonem dazadas atkaribas-,biokimiski mainot, metab.strukt.

austr.met.-,piedava sarkanvinu
Meklē LABU psihologu. nevajadzēja sākt lietot ....
tās ir lomkas saucamās ... kādu brīdi būs pēc tam pazudīs tāpat ...
··· Antidepresanti: Kā vieglāk tikt vaļā no ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Antidepresanti - plusi un mīnusi (18)
Ir situācijas, kad cilvēks pats nespēj tikt galā un ir jāgriežas pēc palīdzības. Kāda pieredze? Vai ir paliekošas negatīvas sekas? Pašam nevajag, bet varbūt vajadzēs.
Pirmkārt, tie ir recepšu preperāti, tātad nevar būt situācija, ka lieto, ko pats iedomājas.
Otrkārt - ir pers. pieredze. Zinu, ka būs "gudrīšu" komenti, tādēļ uzreiz nedaudz aprakstīšu arī situāciju.
Bija ļoti tuva cilvēka slimības gadījums, tas ilga 3 grūtus gadus. Pats slimnieks ļoti smagi uztvēra šo situāciju, jo faktiski jau varēja tikai mēģināt atvieglot stāvokli un gaidīt, ka notiks nenovēršamais. Kļuva nervozs, viegli aizkaitināms, pārdzīvoja, slikti gulēja utt., nekādi nevarēja ar to samierināties. Tad dr. izrakstīja antidepresantus, ko, starp citu, devām kā sirds tabletes, jo viņa sakāpinātais pašlepnus nekādi nepieļāva, ka varētu lietot tāda veida zāles. Pēc pāris nedēļām viss iegāja dzudzmaz normālās sliedēs, viņs varēja normāli analizēt savu situāciju, pārgāja nenormālā nervozitāte, varēja gulēt un kopumā jutās daudz labāk. Šo 3 gadu laikā bija dažādi, brīžiem labāk, ar cerību, ka tomēr varbūt.. Kad ar viņu palika sliktāk, arī palūdzu, lai man dr. izraksta antidepresantus - nu nevaru taču es kopt nolemtu cilvēku un lai viņš manītu, ka raudu. Lietoju tos kādus 3 mēn. Nekāda pieraduma nebija, arī miegainuma vai apātijas nē. Pēc tam mierīgi pārtraucu tos lietot, nekādu problēmu tādēļ.
Tiesa, pēc tam sākās cits - sevis nostrādināšana n-tajos darbos, sporta zāle utt. Jā, fiziska slodze tiešām ir labākās zāles. Bet tas ir pēc tam. Tājā brīdī antidepresanti man ļoti palīdzēja tikt galā, un tieši ar to, lai būtu skaidra galva un vēss prāts tieši tad, kad neder ne sakāpinātas emocijas, ne jo vairāk- panika.
Viena pazīstama kundzīte uz savu roku iedzēra kaut kādu draudzenes dotu tableti. Tas joks beidzās ar ātrajiem, kurus saucu es.
Tā pati kundzīte no rīta iedzēra miega zāles un pēc tam brauca ar mašīnu. Šis joks beidzās (paldes Dievam) tikai ar mašīnas remontu.

Tad nu viņa tomēr atzina, ka ir problēmas un aizgāja pie daktera. Izdzēra savu kursu ar antidepresantiem un jau vairāk kā gadu man nav jātur telefons visu nakti kaujas gatavībā.

Morāle? Ja jūties traki, tad labāk tomēr pie daktera. Arī galvu var sadakterēt un dzīvot tālāk. Tak aklo zarnu ar gribasspēku nesadakterēsi. Ar ko galva ir sliktāka par kaut kādu piedēkli? :) Tās ir pilnīgas muļķības, ka meklēt kāda palīdzību šādās situācijās ir vājuma pazīme. Domāju, ka tas ir foršāk, nekā terorizēt savus tuvākos.
Uz savu galvu šitos jokus lūdzu ne. Ja svarīgs ir savs un apkārtējo sirdsmiers.
Protams ir citi varianti, kā tikt ar to galā, bet tas nav tik vienārši, kā dzert tabletes. Un prasa krietni vairāk gribasspēka un darba. Pie tam depresijas laikā tas gribasspēks ir vienā tumšā vietā...
antidepresanti neko īpaši sliktu cilvēkam nedara, tāpat kā šokolāde.... Bet trakvilizātorus gan lietot nevajadzētu. Un kāpēc tad cilvēks netiek galā? tāpēc ka baidās un netiC SEV! Ja ir mīlestība, tad visas bailes pazūd, jo nevajag NE-PAR-KO cīnīties, viss tāpat nokārtojas... Ja nav mīlestības, tad mīliet citus un tā radīsies arī sevī. Ja izdodas atrast vispiemērotākos antidepresantus ( bet reizēm jāizmēģina vairāki, kamēr pēc pašsajūtas zini, ka ir īstais) , pēc ilgākas lietošanas izdodas " dabūt sevi atpakaļ". Antidepresantiem ir arī blakusparādības. Jāizsver vai mierīgs prāts ir svarīgāks , nekā piem. aizcietējumi... :D ··· Antidepresanti: Antidepresanti - plusi un ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Antidepresanti (48)
Esmu nobažījusies par savu draudzeni. Viņa jau gadu lieto antidepresantus ( nu reizēm tā gadās, ka cilvēks vairs ar sevi pats netiek galā..), no sākuma bija arī xanax un citas briesmas. Viņa tagad jūtas labi un ir gatava ...
Ja medikamenti ir lietoti pēc ārsta norādījumiem, tad problēmām nevajadzētu būt.Antidepresanti vispār jālieto pusgadu minimums.... Xanax ir vieni no vieglākajiem, pašlaik pati lietoju. Šodien no viņiem vājprātīgi uznāca miegs :D
Principā, ja cilvēks jūt, ka ir ok, jāmet nost un jāmēģina pašai tikt galā. Vislabāk ir risināt cēloņus - vienreiz man tas veiksmīgi izdevās un antidepresanti nebija vajadzīgi. Pašlaik gluži vienkārši ir tāda situācija, ka es neko nevaru darīt lietas labā :(
tā nav kaprīze un xanax arī vēk nav tas sliktākais;).bet vispār - ir bijusi pieredze, ir atmesti daudz spēcīgāki medikamenti un...tas ko nesiesaka, uz savu galvu. ir pagājuši trīs gadi un jūtos labāk kā tad, kad tos lietoju. pavisam nopteikti. un svara pieaugums var būt no tā. man bija, kaut gan ārsts apgalvoja, ka tā nav. Antidepresanti vispār nav jālieto, nevis pusgadu. Lietoju daudzus gadus, nu 7 apmeeram. Svars pieauga, bet man taads vecums, ka nevar zinaat no kaa, bet vairaak nee, staav uz vietas. Kad kaadas dienas vairaakas nav tabletes, tad atgriezhas diskomfots.
Mana psihoterapeite teica, ka tas esot mans spiekjiu. Vinja saka, iedomaajies, citi cilveeki spiekji lieto visu muuzhu. Un tieshi shis teikums mani nomierinaaja visvairaak. Es vairs neuztraucos, par to cik ilgi lietoju antidepresantu, galvenais mana labsajuuta.
··· Antidepresanti: Antidepresanti lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu