Galvas sāpes (galvassāpes)

Galvas sāpes (galvassāpes) - jautājumi un diskusijas

Migrēna - kā tikt galā ar migrēnu? (26)
ja kādam te tāda mēdz būt, kā jūs tiekat ar to galā? man tāda ir ik pa laikam, bet vakar bija pavisam traka. tie , kuriem nekas tāds neatgadās, lūdzu pietaupiet dzēlības.
konkrēti par migrēnu nezinu, bet galvassāpes mitējās, kad sāku daudz un regulāri dzert ūdeni - tikai tīru ūdeni es izdzeru dienā ne mazāk par 2 litriem. kopār ar pāriejiem šķidrumiem tas sastāda jau vairāk par 3, vai pat 4 litri Dzeru ibuprofēnu. Ja iespējams guļu tumšā istabā. http://veseliba.jautajums.lv/1356459
http://veseliba.jautajums.lv/1340626
http://veseliba.jautajums.lv/1339296
http://veseliba.jautajums.lv/1348397
Logi aizvilkti, mājās kapa klusums, pie gultas ūdens. Ibumetīns un tamlīdzīgi neko nelīdz.
Mainīju darbu, migrēnas lēkmes kā ar roku atņemtas.
Īsta migrēna dienas laikā nepāriet.
Paskaties iepriekš rakstīto, te ne reizi vien ir apspriesta šī problēma, un pat ar ļoti sakarīgiem ieteikumiem. Man ļoti, ļoti sen arī bija ar to jāmocās, problēma bija mugurkaula augšējos skriemeļos, kad to atrisināju, arī migrēnas pārgāja. Cēloņi katram savi, tos arī jāmeklē un ar tiem jācīnās, jo pret šo zvēru tabletes ir bezspēcīgas. Elementārās lietas - kā ūdens, svaigs gaiss, fiziska aktivitāte utt. - protams, nāk par labu, bet ne vienmēr spēj tikt galā ar nelaimes sakni. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Migrēna - kā tikt galā ar ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Pēkšņi reiboņi, dulla galva, galvas sāpes, labās sejas puses notirpums (26)
Jau divus gadus mocos ar pēkšņiem reiboņiem(vismaz 2xmēnesī), dulla galva(it kā reibst, it kā piebāzta ar vati), galvas sāpes un pirms gada vēl nāca klāt lābās sejas puses notirpums(periodisks). Esmu bijusi pie vairākiem ...
Sports (veelaams, aaraa). Uzlabos asinscirkulaaciju un skaabeklja piegaadi smadzeneem. varbūt veģetatīvā distonija? Kā ar emocijām - vai atļauj sev dusmoties, raudāt, smieties. Vai neesi situācijā, kad jābūt labai visiem un vienlaikus jādara pretējas lietas? Vai neesi ārkārtīgi prasīga un kritiska pret sevi? Varbūt jāpastrādā ar sakrātām emocijām, tās jāpalaiž.. Ja emocijas netiek laukā, tās rada muskuļu spriedzi, tie savukārt spiež uz nerviem, asinsvadiem un rodas sāpes, asinsspiediena izmaiņas, reiboņi utml...
Līdz kaut kas no psihoterapijas. Emocionālās brīvības tehnika.. Pats svarīgākais - droša, mīloša vide, cilvēka/cilvēku loks, kurā vari būt atklāta par sevi, saviem pārdzīvojumiem un pieredzēm.. Lai izdodas!
Pēc autores aprakstītās situācijas tiešām izskatās pēc veģetatīvās distonijas, kurai vēl piebalso vairogdziedzera hipotireoze. Ja jau kaut kas ir "hipo" tas nozīmē, ka mazs, par maz, tātad Jūsu vairogdziedzeris izdala par maz hormonu. Šī kaite var būt visu dzīvi, tikai reizi gadā jādodas pie ārsta, lai pārbaudītu, vai iepriekš izrakstītā zāļu deva vēl aizvien ir pareiza un nav jāsamazina/jāpalielina. Šī kaite ar to ir nelāga, ka palielina sirds/asinsvadu saslimšanas risku, tā kā, ja ir problēmas ar spiedienu, tad tas varētu būt saistīts ar šo.
Pie veģetatīvās distonijas parasti lieto nomierinošus līdzekļus, kurus var izrakstīt arī ģimenes ārsts, bet šai kaitei patiešām tad jābūt diagnosticitētai, uz savu galvu ārstēties nevajadzētu.
Aizej pie Kaspara Čaunāna,fizioterapeita..labāka speciālista nav.Viņš noteikti varēs palīdzēt. Veģetatīvā distonija neeksistē. To ir izdomājuši ārsti lai iesmērētu dārgās zāles. Tādas slimības nemaz nav, ir sipmtomu kopums, kur katram ir savs cēlonis. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Pēkšņi reiboņi, dulla ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Velkošas sāpes galvas pakauša daļā (3)
Pie stresa vai fiziskās slodzes jūtu velkošas, bet ne stipras sāpes pakausī. Kāpēc tā varētu būt?
Muskuļu spazmas meklē googlē "tensijas tipa galvassāpes". ...asisnspiediens paaugstinats ...varbut vajag uz saunu aiziet un papeldet,un nebutu pa launu ari sprandas masaza ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Velkošas sāpes galvas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Krampis galvā (21)
Man vakar no rīta pēkšņi galvā kreisajā pusē bija tāda sajūta itkā riktīgi kaut kas iekšā tur savilktu, tāds kā krampis un pēc tam visu dienu sāpēja tajā rajonā un šodien arī tāda sajūta, ka sāp un ik pa laikam ...
Trīszaru nerva iekaisums varētu būt, tad jārij antibiotikas, cits nepalīdz. Varbūt sejas nerva iekaisums???Pie daktera jāiet. Tirpoņa nav? Nerij tabletes, bet rītdien mērkaķa tempos pie ārsta. Varbūt kaut kādas asinsvadu spazmas, bet katrā ziņā viss ir jānočeko. noteikti aizej pie ārsta, bet pirmajai palīdzībai ieņem pāris no-spa tabletēs un melno šokolādi, labāk jau būtu konjaciņš , bet pēc paracetamola alkoholu nedrīkst , būs aknas beigtas. Krampis galvā?:) piparmētru tēja pret spazmām,kopš dzeru, galva daudz retāk sāp, izrādās, tautas līdzeklis pret migrēnu, kā nesen izlasīju!:) ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Krampis galvā lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Sāpes krūšu kurvī, kaklā un galvā (3)
Sveiki.! otro dienu divainas sāpes labajā pusē, Plauša, kaklā un galvā tirpst labā roka un kāja... nav ne jausmas kas par vainu nekad nekas tāds nav bijis, pašlaik pie daktera netieku, esmu izbraucienā arpus valsts... kāds vrb ...
Ej pie ārsta izmantojot NVD EIROPAS VESELĪBAS APDROŠINĀŠANAS KARTI. Ar steigu pārbaudi spiedienu,var būt insults.... Tirpšana norāda uz nerva saspiešanu vai vāju apasiņošanu/tad arī mainās ādas krāsa/. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Sāpes krūšu kurvī, kaklā ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Problema ar sprandu, kas pariet galvassapēs (22)
Varbut kads var ieteikt labu ( ar pieredzi ) masieri, kurs ir palidzejis atbrivoties no galvassapem, savedot sprandu kartiba.
Var pamēģināt vingrojumus , kas uzlabo asinsriti tajās zonās, kur problēmas. Paši masieri saka, ka nevajag slinkot, bet pašīem darbināt problēmātiskās vietas . Tas ir arī daudz lētāk. 29223142, e-pasts: [email protected] profesionāla, ar fizioterapeita izglītību un pieredzi vaivaros, un masējot nerunā par čakrām, un citu figņu, viņa masē:) Varbūt sparanda daļā ir starpskriemeļu disku trūce. Trūces gadījumā masāžu nedrīkst. Steidzami aizej ARSā pie mugurkaula ķirurga - Dr. Rolanda Gibnera. Viens no labākajiem speciālistiem Latvijā, lai arī komunicējot paskarbs. labs risinājums osteorefleksoterapijas ārstēšana, reizē arī osteoporēzes profilakse. Vispirms labi būtu aiziet pie kāda ķirurga traumās, kurš konkrēti pastāstītu gan par labu masieri, gan par dažādu vingrojumu kompleksu, kuru jāpilda katru dienu. Masieris var savest kārtībā uz īsu brīdi, jāstrādā ir pašam pie pārējā. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Problema ar sprandu, kas pariet ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Sap galva, pec tam vemj bērns, divgadnieks (7)
Manam delinam no divu gadu vecuma uznak vemsanas krizes. Starplaiks no viena menesa vai trijiem menesiem. Sap galva , pec tam vemj. Arsti neko nevar atrast.
migrēna vai sāp galva un vemj-pirmsiešanas uz bērnu dārzu,skolu?/kas notiek pa ceļam uz skolu/iestādi/ vai bērnu iestādē jūtas labi,neapsaukā, vai tur nav par lielu troksnis,citi pārāk kliedz,ārdās,pārāk stresains turpceš. es savus bērnus pēc tādām lēkmēm turēju mājās,līdz pārgāja,jo skola =trakā māja,kur visi ālējas,nenormāls troksnis,apsaukājas,rupji lamājas,apbrīnoju tos cilvēkus,kas tur mēģina pusei mežoņu bara neaudzinātiem,rupekļiem,kuri nav mājās izālējušies,izbļāvušies,izlamājušies,jelko iemācīt,paskaidrot-īpaši skolā. arī ērnu dārzā-normālam,klusumā un dārzā,privātmājā.saticīgā gīmeēklusiem cilvēkiemaugušam bērnam-bērnu jebkura bara iestāde-irmzu pārbaudījums,stres.nervu drudzis.;lai bērns vairāk tiek paturētsmājās,lai izguļas,lai tur mācāmo-apgūst mājās,lai iet vēlāk uz to vietu.
Pat,ja bērnu iestade ir laba,-var būt pārāk lielsstres,-tāpēc tāda reakcija,kas var pāaugt kuņģa slimībās un citāskaitēs-nopietnās.
Viss ārstu pūznis izstaigāts? Neirologs, uztaisīta elektroencefalogrāfija, doplers smadzeņu asinsvadiem? Kā minimums, kā iesaka dakteri, ir jāizmēra temperatūra un asinsspiediens, tai brīdī, kad sāk sāpēt galva... Ka berns uzvedas pirms sis lekmes? Varbut ir nomakts, varbut tiri otradi, satraucies. Cik reiz jau sadas lekmes bijusas? Varbut sudzas par vedergraizem? Ka izpauzas periods pec lekmes? Uzreiz iemieg? Cik ilgi gul pec tam? Vai pec tam sudzibu nav? Ko atvemj? Kunga sulu, jeb nesagremotu edienu? Nikna ekspresdiagnozei varu pievienot ari aizdomas uz gremosanas traucejumiem... Pamēģini Baha ziedu terāpiju-ja nelīdzēs,tad nekaitēs noteikti. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Sap galva, pec tam vemj bērns, ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sāpes krūšu kurvja augšējā labajā pusē (4)
pie dziļas ieelpas sāp vairāk. Ja sēžu mierīgi, tad nesāp. Kas tas varētu būt?
Starpribu nerva iekaisums.Ierauj ibumetīnu 400mg.Bet vispār olfen jānopērk. Osteohondroze,sprandas vai mugurkaula izsauc sāpes sirds labajā pusē. Aizej pie ārsta..
http://nesaap.lv/sapes-krutis/
Starpribu nervs,bet tiešām,aizej pie ārsta. ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Sāpes krūšu kurvja ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Galvas sāpes pēc orgasma! (23)
Ilgu laiku nebija seksuālu attiecību, bet tagad esmu satikusi savu Lielisko vīrieti, kurš faktiski katrā seksa reizē noved mani līdz orgasmam, bet jau faktiski brīdī kad tuvojas orgasms un orgasma laikā sākas lielas galvas ...
Lasu un brīnos par sieviešu izteicieniem... Tā nu tas ir, nebija vīrieša-nesāpēja galva, ir vīrietis -sāp galva! Pasarg´ dies´ no onkuļiem, kuri izraisa galvas sāpes!
Ko darīt? Mainīt onkuliņu.
Izmeeri asinsspiedienu !!! ja buus par augstu, vari arii insultaa iedziivoties, un peec orgasma taa arii aiziet !!! cīnies, ar savām galvassāpēm kā PA iesaka un mīli savu Lielisko vīrieti! ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Galvas sāpes pēc orgasma! lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Migrēnas ārstēšana (14)
vai kāda zin kādu labu paņēmienu kā var ārstēt migrēnu bez zālēm.Varbūt arī kāda zin kādu efektīvu paņēmienu no vecmāmiņu pieredzes.
man vislabāk palīdz vienkārši gulēšana. kad jūti, ka nāk virsū migrēna, jāmet pie malas darbi un jebkuras aktivitātes, jābrauc mājās un jāliekas gultā, tumšā klusā istabā...
bet principā te jau vairāki ieteica, ka galvenais priekšnosacījums, lai migrēna nesāktos - censties nestresot un nepārpūlēties.
Varu pat ieteikt vairaakus (no savas pieredzes, ne vecmaaminjas)
1. Labs sekss (uzlabo asinsriti un nav pamata migreenei).
2. Beigt stresot par lietaam, ko nevari izmainiit (parasti migreenas pamataa ir stress vai paardziivojums)
3. Iedzert stipru kafiju vai nedaudz konjaka(tiiri fisiolodjiski atver asinsvadus un nonjem spiedienu galvaa)
Jaaciinaas ar ceeloni - migreena ir tikai sekas, ne no kaa jau nepiemetaas, taa ka... karts piens ar cukuru vai medu. vispār vecmāmiņu recepte ir vēl arī pienā izvārīts sīpols / nopietni/, bet pati neesmu mēģinājusi, izklausās riebīgi :( samazinaat stresa faktorus un vairaak nodarboties ar sportu - aktivitaates liidz gandriiz visaam kaiteem... ··· Galvas sāpes (galvassāpes): Migrēnas ārstēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu