Miegs

miegs foto attēls

Miegs - jautājumi un diskusijas

Bezmiegs vakaros (26)
Ka atgut miegu ?
Ja es teikšu ka vīrieti vajag ieviest Tu tak neklausīsi... Pie jau minētā var pievienot kādu nomierinošu tējiņu,paskatīties kādu neinteresantu raidījumu,palasīt kādu garlaicīgu grāmatu un ja vēl nav pienācis rīts,kad gulēšana nav aktuāla,var to visu atkārtot.Jaukus sapnīšus! man arī bija miega problēmas.. nenāk miegs no 23-2.. varu normāli iemigt, ja tas ir līdz 22.30 vakarā.. ne vēlāk.. pēctam pāriet miegainība.. var mēģināt šo nakti nosēdēt augšā, dienu arī.. tad rīt ej gulēt ap 21.00. celies kaut vai 4 am, un turpini tādā garā, kamēr viss stabilizējās. Avei - ja nepatīk -neko- ieteiktais līdzeklis, aizstaigā līdz aptiekai, pajautā risinājumu farmaceitam :) silts piens ar kurkumu! ··· Miegs: Bezmiegs vakaros lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kā piecelties no rīta? (14)
Kāds var ieteikt kādu padomu, kā no rīta varētu viegli piecelties! Jo es no rīta kad pamostos, nevaru dabūt sevi ārā no gultas, kā rezultātā kavēju darbu! :)
Vai tev no rītiem ir grūti piecelties un aizdzīt rīta miegu? Viens no veidiem, kā pilnībā pamosties, ir pamīlēties. Nav nepieciešams ilgs sekss, pietiek ar desmit minūtēm, un būsi gatava aktīvai dienai. Ir vēl kāds apgalvojums, kuram ir grūti piekrist.
Ieej palasi http://www.tvnet.lv/women/life/seks s/index.php?id=2719669
Iesaku vakaros neeest, tad kaut peec 3 guleetaam stundaa dzidrs kaa stiklins. meegini konsulteeties ar savu gimenes aarstu, lai tev iesaka kaadus efektiigus vitamiinus.es ilgaaku laiku lietojot Bgrupas vitamiinus zaudeeju visu nogurumu, no riitiem bija vieglaak piecelties un vairaak speeka iztureet garo dienu:) Jāsāk ar izstaipīšanos gultā ar aizvērtām acīm, sejas masāža, tad apļo plaukstas un pēdas, tad masāža pierei, ausīm, pakausim, vēderam u.c. , kad ķermenis iedarbināts pārējie vingrojumi arī gultā, tad pēdu masāža...kad ķermenis pamodies spēka vingrojumi. Tad jau ir prieks celties, jo ķermenis ir iedarbināts dienai. Precīzus vingrojumus iesaku pameklēt internetā. Es izmantoju gan jogas, gan tibetiešu, bet vēlams piemeklēt sev atbilstošus. Man ir tas pats! Pat, ja pamostos un miegs isti nenak, nevaru izlist no gultas un velku lidz pedejam. Darbu gan nekaveju, vienkarsi piespiezos! Man tas tadel, ka darbs ir arkartigi smags fiziski. Tad tas ir dabigi, tapat ka sportistiem, jo ir stivums, sapes no parslodzes. Nakas piespiesties celties, nav variantu. Masazas var lidzet, bet, ja nav milota cilveka, kas tas veic, tad tas sanak parak dargi pat labi situetam cilvekam... ··· Miegs: Kā piecelties no rīta? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Miegs pēc pusdienām (27)
Ko un kā pareizi ēst, lai pēc pusdienām neuznāk pamatīgs miegs? Esmu dzirdējis, ka diendusa ir veselīga, ja paguļ tikai 20 min, bet, ja man katru dienu pēc pusdienām uznāk tāds miegs, ka dažkārt noguļu pat veselu stundu, lai arī pa nakti...
man tas pats- patīk pusdienlaiciņu pagulēt, tam nav nekāds sakars ar vielmaiņu, manuprāt, nav par ko uztraukties, jo pēc tam, kad mazliet pagulēts ir lieliskas darba spējas un labs garīgais, ja vien ir iespēja paguli:) vai nu par lielu porcija, vai nepiemerots uzturs - organisms netiek galaa.
vai ari no bernudarza saglabajusies beznosacijuma refleksi (tur tachu pec pusdienam bija jaiet gulet pusdienlaiks)
Nu ja kārtīgi esi izgulējies un pēcpusdienā nāk stipri miegs, tad tas ir saistīts ar slinkumu :DDD Man miegs nāk tikai pēc ēdienreizes, kurā ēsta gaļa. Kuņģītim gremošanai laikam tad visa enerģija aiziet, gaļa smags ēdiens. Pamēģini ēst pēc dalītā uztura principiem! Gaļa+salāti, bet ne gaļa+cieti saturošie produkti. Pēc ēdienreizes būs enerģija, nevis nāks miegs. ··· Miegs: Miegs pēc pusdienām lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vīgriežu, liepziedu, kumelīšu tējas palīdz arī bezmiega gadījumos. Vīgrieži, baldriāns (to gan nevajadzētu lietot kaķu īpašniekiem- jūsu lops drasēs jums pāri, bāzīsies "bučoties", aurēs un visādos citādos veidos traucēs jūsu mieru) Tās ir jādzer regulāri,ar vienu vakaru nepietiks. Sens tautas līdzeklis: silts piens ( uzsildīts, nevis uzvārīts ) ar medu pirms gulēšanas. Labāk jau seksiņš... Pēc tām tējām visu nakti čurāsi un nekāda gulēšana nesaanāks tāpat.:) ··· Miegs: Kādas tējas uzlabo miegu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Par daudz vai par maz miega. (6)
Man pietiek ar mazu daudzumu miega.Citreiz pat 4 vai 5 stundas.Toties mans draugs var gulēt un gulēt.Tā vienkārši pat TV skatoties ņemt un atslēgties.Tā nu sanāk ka mums abiem nav pavisam normāls tas miegs.Tad ko tas varētu nozīmēt...
Normāli būtu jauniešiem 8 stundas,bet vecākiem cilvēkiem 7 stundas. Ja cilvēks smagi fiziski strādājis svaigā gaisā,nav nekādu stresu,tad tas ir ļoti dabiski,ka apsēžoties pie TV,acis tūlīt krīt ciet un tās 7 stundas gulēs saldi kā zīdainis. Ja ikdienā daudz stresa,dažādas problēmas,nav pietiekamas fiziskās slodzes,tad ar miegu būs problēmas. Protams,katram vajadzība pēc miega un gulēšanas laiks var atšķirties. Pūcītēm patīk ilgāk pagulēt no rīta,bet vakarā ilgi nenāk miegs. Cīrulīši mostas agrāk un tūlīt var ražīgi strādāt,bet vakarā grib agrāk tikt gultā. Endokrinologa konsultācija abiem, jo iespējama vairogdziedzera darbības nekārtības. /pirmais, kas ienāk prātā/ Vismaz ar lielu miegainību noteikti. Esmu gan dzirdējusi par ļaudīm, kas guļ tikai 4-5 stundas, daži vēstures dižgari esot tādi bijuši, taču mūsdienās biežāk gan nācies sastapt mazgulētāju vidū tādus, kuriem noderētu laba ārsta konsultācija. PAVISAM VIENKĀRŠI,KĀDS NO JUMS IR ENERĢĒTISKAIS VAMPĪRS.
Jā,jā,pavisam nopietni.
Kurš no jums jūtas labāk???,,,,
Lūk,kas noregulējams,,ne jau pats miegs.
Piekrītu neratni_stasti, ka jādodas pie ārsta-speciālista miega jautājumos. 4-5 stundas miega ir par maz, jo tad cilvēks nevar ne tikai atslēgties no dienas stresiem, nervu slodzes, bet arī dot atpūtu savam ķermenim un nākotnē tas var atspēlēties, ja nezināsi iemeslus. 7-8 stundas ir normāls ķermeņa atpūtas režīms...šodien ārsti pat rekomendē gulēt īsu diendusu 20 - 30 min. , tas gan ir reti iespējams. ir ok, ja labi guli. ··· Miegs: Par daudz vai par maz miega. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iemiegot elpas trukums, panika (10)
vairakas naktis negulu baidos no elpas trukuma
nav veģetatīvā distonija vai , iespējams, astma? ir tāda nejaucība kā miega apnoja. Tas ir nopietni; jāvēršas pie dakteriem, nevis te. Varētu būt problēmas ar sirdi. Pie ārsta! Var būt ar visu ko saistīts- sirds mazspēju, nervozitāti- nervu distonija.
Labāk iet pie ārsta, lai paskatās plaušas, sirdi. Varbūt vajag neiralogu apmeklēt, psihologu, ja ģimenes ārsts nozīmēs
Iesaku apmeklēt ārstu - pulmonologu vai arī miega kabinetu, jo tas izskatās pēc miega apnojas,kad uz kādu brīdi apstājas elpošana, visbiežāk šī problēma ir tiem , kuri krāc, bet ne vienmēr, tā pie ārsta dodaties, jo ar šo problēmu joki mazi... ··· Miegs: Iemiegot elpas trukums, panika lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kāpēc nenāk miegs? (17)
Situācija šāda jau 5 nakti pec kārtas pamostos ap pieciem no rīta kaut gulet eju 12 vai pat vienos ,aizmigt pēctam gandrīz nav iespējams.kas tas ir?pārmaiņas īsti notikušas nav nekādas.
Tās ir zemapziņas rotaļas. Es arī ilgus gadus biju tādās iekritis. Līdzēt var tikai miega zāles, ja no rīta agri jāceļas un jābūt izgulējušamies Vīriešiem ir normāli gulēt mazāk nekā sievietēm! Ja sievietei nepieciešamas 7-8 stundas miegam, tad vīrietim var pietikt ar 5-6 stundām. Svarīgāk, kā Tu jūties dienas laikā!? Ja nogurums, miegainība, grūta koncentrēšanās, aizkaitināmība - tad tie būs draugi ´nervi´ un ´stress´. It kā izskatās pēc vecuma bezmiega parastā.
Tu skaidri zini, ka Tev tik 38 gadi? Vot tas vienīgi neklapē kopā.
celies, padari kaut ko jeedziigu, un ej guleet kad uznaaks miegs. nav veerts ar savu ritmu ciniities :) Pirms miega lieto alkaholu? ··· Miegs: Kāpēc nenāk miegs? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Guļu pārāk daudz, visu laiku nāk miegs, ko darīt? (21)
gulēt kad grib, cik grib - pa 10-12 stundām dienaktī. tad pa dienu, tad pa nakti. tā ir fiziska kaite vai psiholoģiska? es naturāli bezjēdzīgi guļu nenormāli daudz. pamostos ap 10 no rīta, paguļu vēl 2-3 stundas. tad pieceļos uz pāris...
muļķības,:)) Tev, puis, ir totāls vitamīnu trūkums, lūdzu sāc lietot:)) ALKAHOLS NOTEIKTI NEPALĪDZ, NE LIELĀS, NE MAZĀS DEVĀS. Jābūt normālam dienas režīmam ar veselīgu dzīves veidu pēc iespējas. Čakras noteikti vajag sakārtot!! Tas nav normāli, velk uz depresiju!Ej ārā no mājas, meklē draugus! A poliklīnikā ko saka? Interesanti,Tu nestrādā,kas tad Tevi uztur???HMMM lafa ne dzīve:))) ··· Miegs: Guļu pārāk daudz, visu laiku... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Tautas līdzekļi labam miegam (18)
Meklēju kādu tēju,uzlējumu..Labam miegam..Gulēt gribu ,bet nevaru aizmigt...Aizmiegu ..pamostos.. bet nējūtos izgulējusies...
.. iet pastrādāt ja miegs tāpat nenāk... pastrādāsi, kad "kritīsi" nekas nespēs pamodināt. ..es lasu grāmatas..kad viena rindkopa japārlasa 2x,tad laiks uz čuču!;)..vēl labi palīdzot silts piens ar medu.. iesaku pamēģināt bezmiega gadijumos apmeklet ājurvēdas masāžu. Man tas ļoti palīdzēja. Uz nakti nepieēsties, silts piens ar medu ir labi, mātere, melisa, baldriņi, ir sirds pilieni, kur tas viss ir iekšā, bet vajadzētu parādīties ārstam, miega traucējumi bieži vien pavada nopietnas slimības. mineetie trauceejumi var sleept sevii neirozi. buutiibaa viss dabiigais ir ljoti viegliem gadiijumiem domaats ··· Miegs: Tautas līdzekļi labam miegam lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Cik ilgi diennaktī jāguļ? (veiksmīgie cilvēki guļ ļoti maz) (25)
Cik ilgi diennaktī jāguļ? Man pašam darbdienās iegājies ir, ka gulēt eju nedaudz pirms pussnakts un ceļos 6.30, tātad labāka gadījumā sanāk 6-6.30 stundas. Vai tas ir pietiekoši? Saprāts tomēr saka, ka ir nedaudz par maz, jo dienā brīžiem...
Miegam pavadiitajaam stundaam nav pienjemtas "normas",...ik katrs cilveeks ir pakljauts individuaalam bioritmam: ja vienam nepietiek ar 8-10 vai 12 miega stundaam (...un vairaak!!!) diennaktii un vinjsh jutiisies miega badaa,...tad kaads otrs juutas pilniibaa relakseejies un radoshi aktiivs, veltot miegam 4-6 stundas diennaktii.

Paaraak daudz cjucjeetaajiem, tieshi taa arii paaraak maz cjucjeetaajiem (ar zinaamu satraukumu noteikti zinjos ik katra cilveeka pashsajuuta- sagurums, apaatija vai arii paaraak uzmaacoshi trauceejoshs energjijas piepluudums) ir ieteicams griezties pie gjimenes aarsta,...muusdienu mediciinai ir pilniigi visas iespeejas izpeetiit ik katra indiviida biologjiskaas svaarstiibas, kaa arii noteikt ik katra indiviida bio"normas".
Gadiem ejot katrs pats labi izjut savu nepieciesamibu, cik stundas vajag, lai labi justos.Manuprat nevajag akli sekot citiem, bet izvertet sevi un sakartot dienu ta, lai iznak pilnvertigs miegs.
Savaa laikaa es guleju pat pa dienu, jo organisms to prasija,tagad pietiek ar 8-9st.
manuprāt, ir jāguļ tik, cik prasa Tavs organisms. Un visstulbākais ir mēģināt gulēt tik, cik guļ vidējais statistiskais veiksmīgais cilvēks. Katram savas prasības pēc miega. Un nav nekā briesmīgāka par hroniski neizgulējušos personu. Viens no "veiksmīgiem" paziņām stāsta, ka viņam pietiekot ar 2 stundām, kā Napoleonam. Jo īss nakts miegs esot ģenialitātes pazīme utt. Ha! Reiz braucu ar šo paziņu vienā mašīnā un viņš bija pie stūres. Takš "ģeniāli´ aizmiga uz 100 km/h!
Iesaku - 1. iet gulēt tad, kad nāk miegs. Un nebremzēt sevi ar tesktu "Vēl jau ir gaišs", "vēl tikai vienu filmu noskatīšos", "ja es tik agri aiziešu gulēt, tad..." utt. un 2. - celties tad, kad miegs vairs nenāk. Kaut vai tas ir 5-os no rīta. Tad ar laiku arī uzzināsi - cik īsti stundas Tev vajadzīgas labam miegam.
8 stundas skaitās norma. Ja dienā miegs nenāk, jūties modrs, tad iztiec kā ir, bet ja miegs nāk, jāguļ 8 stundas. Jaunībā sutku mierīgi varēju negulēt,nakti nodejot un pa taisno uz macībām-darbu,bez problēmām,tagad vajag 7.st veltīt miegam,nu vismaz 5-6 obligāti ··· Miegs: Cik ilgi diennaktī jāguļ?... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu