Smēķēšanas atmešana

Smēķēšanas atmešana - jautājumi un diskusijas

Smēķēšanas atmešana (30)
esmu smēķētāja jau 20 gadus. Tagad mēģinu atmest. Vai tas ir normāli ka dienā man vajag vismaz trīs dūmus ievilkt? Kā vispār lai ar to tiek galā?
Nevis mēģini atmest, bet atmet un punkts! Vienkārši nesmēķē un miers! Un beidz te kā tāda mīkstā žēloties un žēlot sevi. Visu tu vari, ja dari. Bet tagad tu tikai mēģini un līdz ar to mēģini arī atrast iemeslus neatmest. Katrs atmetušais tiek galā kā pašam sanāk. Es atmetu vienā reizē, nogriezu kā ar nazi un nu jau janvārī var svinēt 10 gadu jubileju. Viss ir iespējams, vajag tik ļoti gribēt. Vispirms tiec skaidrībā, vai esi tik bagāta, lai stutētu krutkas ražotāju un izplatītāju biznesu. Ja nē, tas nodrošinās motivāciju atmešanai. Lai vieglāk atmestu, uz laiku (pusgadu) atturies no alkohola, kafijas, melnās/zaļās tējas un pārēšanās. Ņem vērā, ka vēlme uzvilkt dūmu kāpj un krīt ar regulāriem intervāliem, neatkarīgi no tā, vai uzsmēķē. Maksimālo gribuli vajag pārlaist, dūma vietā ik reizi iedzerot iemīļotu gardu augļu sulu/ limonādi. Nikotīns no organisma izskalojas 2 diennaktīs. Pirmās 2 dienas atmešanas procesā ir grūtākās. Lai mierinātu nervus šai laikā jāpastiprina B vitamīna deva. Plāksteri un e-garetes ir blefs, vienkārši paildzina mokas. "3 dūmi" dienā nav atmešana. Ja atmet, tad nesmēķē visas dienas garumā katru dienu. Katrā gadijumā,labāk dienā ievilkt tos tris dūmus,jau progress nekā puspaku nopīpēt..Es ari biju ilgs pīpmanis,bet speciāli mest nost pīpēšanu nebij domājusi,man tā jocīgi pats organisms vairs to dūmu neprasīja..vispirms tā bij pa ziemām,kad vairāk pa mājam,ka esi garšigi paēdis un negribējās vairs to muti smirdināt..bet toties organisms pieprasija ko saldu,lidz ar ko sāku uzbaroties,nu jau nevelku 3 gadus vispār,mjā bet arī svariņu nost nedabūt.. ··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Atmetot smēķēšanu. (30)
Mans virietis megina atmest smekesanu. Ir pipetajs ar 23 gadu stazu, diena izpipeja ap 2 pacinam. Plausas ir beigtas, pat isti nezinu cik loti, bet kad par to temu saku runat, atburksk, ka tur jau viss ir game over. Saka atmest ar ...
Kas tā par sievieti, kura nepīpē, viņai pīpēšana rieb, bet apprec nežēlīgāko pīpmani? BPirms kāzām pa kluso vien pīpēja un nesmirdēja vai? Man liekas, ka ir pa veelu...lai smeekjee...liidz galam... Tabex pēc instrukcijas un atmest uzreiz, nestaipot gumiju. Nesmēķē un viss - liekam jaunu bildi iekšā. Varbut ari ar sirdi. Krakshana ir sirds slimibas pazime. 23 gadus pipejis un duras krutis, ljoti iespejams ka problemas ar sirds asinsvadiem, tie aizaug. Ja nu veel ir asinsspiediens, vai liekais svars. Dzen vien pie arstiem vinju. divas paciņas dienā tas ir kā vienu beidz un otru jau sāk? pati nesaprotu kā man sanāca to draņķi atmest, domājams, izmainot savu domāšanu, mazinājās stress un līdz ar to arī vēlme uzsmēķēt, radās jaunas prioritātes, kurām ienākot mana dzīvē, saprotams, tās bija nesavienojamas lietas, pilnīgi bez nekādam lomkām, stāžs apkritīsiet 30 gadi, nespēju rast tam izskaidrojumu, kā es tagad varu iztikt bez tā un tiešām varu... esmu laimīga! ··· Smēķēšanas atmešana: Atmetot smēķēšanu. lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Par smēķēšanas atmešanu. .. (54)
Vēlējos parunāt par palīdzību no malas... Kaut kā neizdodās saviem spēkiem tikt gala ar šo atkarību. Bez problēma ir tajā, ka nevaru saņemties aiziet pie terapeites, kas man varētu palīdzēt, jo..., man ir tāda sajūta, ...
Izpīpē 3 paciņas 3 minūšu laikā, iespējams nonāksi nikotīna komā, bet atmetīsi. Es, kad biju maza meitene, dzīvoju tālu laukos, un kad mācījos skolā manā klasē visiem bērniem vecāki, kā vecāki, bet manējie abi smēķēja. Man bija tik nenormāli kauns par to toreiz, reāli cietu :) Protams, ka mūžā dauzoties pāris dūmus ievilkusi esmu, bet vispār nesmēķēju - bērnības trauma. Katram savi putni :D
Šobrīd viedoklis par smēķēšanu man tāds - lai citi dara, kā vēlas - gribi smēķē, negribi - nesmēķē - bet smēķēšana varētu būt iemesls, kādēļ pavisam tuvos draugos cilvēku neizvēlētos :) Vai Tu - nebaidies, ka kāds, kas Tev ļoti svarīgs,Tevi neizvēlētos šī ieraduma dēļ??
RasaR,palasot Tavus komentārus,jūtu,ka Tev tas nenāks viegli vai vispār nesanāks...Tev nav STIMULA to darīt...NAV....Lai cilvēks kaut ko sasniegtu,jābūt motivācijai,Tev tās diemžēl nav...Tu gribi visu bez pūlēm sasniegt,bet tā nemēdz būt...Lai veicas! :) nu kā tas ir - nesanāk?! vienīgais, kas nesanāk - no akmens sulu izspiest un bikses pār galvu kājās dabūt.
ja ir vismaz kaut viens cilvēks, kam ir sanācis, tad ir JĀSANĀK arī citiem. protams, susurs jau pateica - ja ir mīkstums pret sevi, pret saviem dārgajiem netikumiem, kurus uzskata pār vērtībām, tad patiesi nekas arī nesanāks. un principā sanākt nevar. vājš raksturs. bet tad jautājums - kāpēc tad par to domāt, lauzīt galvu, pat publiski sev "pelnus uz galvas" kaisīt? ....
Smēķešana Tev būs jāatmet pašai, ar vai bez terapeites, taka droši vari doties pie viņas. Esmu dzirdējis dažādus stāstus no tiem kas atmetuši, vienotas receptes nav, tāpat kā pati atkarība cilvēkiem izpaužas dažādi. ··· Smēķēšanas atmešana: Par smēķēšanas atmešanu. .. lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
Kādi ir elektroniskās cigaretes plusi un mīnusi? (23)
Par cik tā uzreiz smēķēšanu atmest neizdodas, tad gribētos pamēģināt to izdarīt ar e-cigaretes palīdzību. Tāpat arī e-cigarešu izmaksas ir mazākas(krietni mazākas kā parasto), bet ir dzirdēts ka ne visiem tas izdodas-ir ...
Pīpēju daudzus gadus. Sevišķi labi pīpējās kompānijā ar kādu. Pēdējo cigareti izpīpēju pirms devos uz lidostu 25. augustā. Bulgārijā visi pīpē kā velli. Nodzēsu cigareti un miers. Viss. Pietiek. Smird. Vienkārši smird tā tabaka. Drēbes smird, mati smird. Kad pati pīpēju nejutu. Tagad jūtu. Znots pīpē elektroniskās cigaretes. Vismaz nesmird. Bet pa retam uzpīpē arī parastās. Viņam tā vajagot. Prasās. Lai atmestu pīpēšanu vienkārši smadzenēs ir jānotiek kaut kādam īpašam klikšķītim. Mēģini. Varbūt sanāks. Lai Tev veicas! tas viss ir blefs, bizness un muļķu ķeršana! ja gribi pa nopietno atmest, tad ātrāk iedarbosies domu spēks un nebūs lieki jātērējas Elektroniskās ir pilnīgi kas cits, kas īstās. Nezinu pat, kāpēc tām iedots nosaukums "cigarete". Laikam, tāpēc, ka tur kkādi auksti dūmi nāk ārā. Tikpat labi var arī ziepju burbuļus pūst. Tur arī kkas nāk ārā Elektroniskās arī smird un smaka nav labāka par īsto cigarešu smaku (ja vispār kāda smaka var būt laba). Izpūsto dūmu mākonis ir vismaz 5x lielāks par cigarešu dūmiem.
No rītiem reizēm man pa priekšu iet meitene, kura kūpina to elektrisko cigareti, smaka un paskats uz tādu meiteni - fuj, fuj, fuj.
Risinājums priekš cilvēkiem, kas ikdienā atrodas vidē kur parastās smēķēt nevar. Tas nav variants atmešanai. ··· Smēķēšanas atmešana: Kādi ir elektroniskās ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu? (38)
Man jau tā ir pamatīgs liekais svars.Asinsspiediena problēmas un smēķēsana manu veselību tikai vairāk pasliktina.Man patīk pēc kārtīgas maltītes uzvilt dūmu.Taču aizdomājos ka vajadzētu tomēr atmest.Bet esmu tā pa ausu ...
ne jau smēķēšanas atmešana izraisīs lieko svaru, vienkārši prasīsies aizvietot pīpošanu ar ko citu, ja aizvietosi ar rijamo, tad rezultāts skaidrs :D kad jau, tad jau. nepīpē un ievies arī ēšanas paradumus citus. būsi noņēmies ar biežu un nelielu ēšanu, tīrīsi un grauzīsi dārzeņus, būs domas citur un ij nejutīsi, ka vairs nepīpē. pie viena piemet klāt veselīgas pastaigas un drīz arī resns vairs nebūsi. un nesmirdēsi pēc pievemta maisiņa kā pīpmaņi smird pa gabalu. Iepraudīšos ar savu necilo pieredzi. Iedvesmojoties no fotoreceptes.lv autora pieredzes, nepilna gada laikā PATS sarāvos no 120 uz 85 kg. Secinājums viens: svars rodas tikai un vienīgi no tā, ko iebāžam sev mutē. Viss pārējais: pīpēšana, skriešana, sex, duņka kulačkova, dambrete, ir tikai pakārtoti. Ja tu kontrolē, ko iebāz sev mutē, tu valdi pār savu svaru. Viss pārējais ir sūc. par jautajumu-nav pieredzes, bet ja tev ir liekais svars, ka tu te stasti, un tai pasha laika "kartiigas maltiites" (c), man domat, tas ir no zaljiem salatiem un bezprocentu paninjam?
jebshu tu te visus uzskati par lohiem un saviem izklaidetajiem?
Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem.
Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,...
ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!
··· Smēķēšanas atmešana: Vai smēķēšanas atmešana ... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšanas atmešana: Sāp kuņģis pec ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana no ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Cik ilgi velkas lomkas no pīpēšanas atmešanas? (42)
Jau trešo dienu nepīpēju un sajūta ir šausmaīga - sāp viss ķermenis, plaušas, sirds, auksti sviedri, depresija, vēlme nenormāli pierīties līdz acīm ar trekniem ēdieniem... Varbūt tomēr atsākt?
ir vienkārši patiešām jāgrib atmest....tas ir sākums...apziņa ka to patiešām vēlās un ka veselība svarīgāka par vienu lieku kg uz vienu vai otru pusi. man vilkās ļoti ilgi... atmetu, tad pēc nedēļas atsāku, tad atkal trīs dienas nepīpeju, tad atkal nedēļu pīpēju...uttt. bet tad kaut kas galvā nostrādāja un atmetu vienā momentā...nodomāju...šī būs mana pēdējā cigarete un tā arī bija...
tagad ļoti reti mēdzu uzpīpēt... bet līdz akarībai nekad sevi nenovedīšu...
JurimK: Tad, kad pēc sprintā "novilktiem" ~ 30 metriem noķertajā tramvajā gandrīz vai uz grīdas jāliekas, sāc saprast, ka kaut kas nav riktīgi...
Un, kad kopā ar sportiskiem, bet smēķējošiem ~ 2x jaunākiem jauniešiem fiziski strādā, un redzi, kā džekiem elpa raujas nost, bet Tev, pēc knapiem 2 mēnešiem pēc atmešanas - nē, palēnam saproti, ka tai drazai - tabakai un cigaretēm, labāk tomēr apiet ar līkumu... Es emaz nerunāju par smacinieku, kuru, kamēr pats smēķē, faktiski nejūti, jo maņu orgāni ir bloķēti... A kad paiet laiciņš, mēnesis, vairāk - oh my f-n God... Kā to vispār var ciest blakus?
A kaapeec jaaatmet? Ilgaak dziivot gribaas? Kaa teica mans bijushais koleegjis - kaiminjsh nedzeera, nepiipeeja, pa meitaam nestaigaaja un nomira vesels!:)) Nekādu problēmu,nepīpēju un viss,tās ir muļķības par kaut kādam lomkām,raksturiņš ir vajadzīgs ··· Smēķēšanas atmešana: Cik ilgi velkas lomkas no ... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Bijušajiem smēķētājiem (23)
Kā atmetāt? Atmetu smēķēšanu pirms 4 gadiem, nekādus preparātus nelietoju. Drusku nervi uzdeva un organisms sastreipuļoja. Bet kāds stāsts ir citiem? Ka pīpēt ir kruta - to mēs zinām! Tāpēc šādi domājošie draugi ...
A kāpēc tāds uztraukums par citiem? Galvenais ka pati esi sapratusi ka bez tiem sūdiem dzīve ir jaukāka.
Personīgi es bērnībā tiku pamēģinājis dūmu. Neko sev saistošu šinī apstāklī neatradu. Un tad sev vienkārši pateicu visam šitam nē. Un zini dzīvoju tīri labi.
Zinu šitos smēķēt atmetējus; reālajā dzīve tas izpaužas tā ka šamie vienkārši nepērk savas cigaretes un nopīpē manējās:) Vecgada vakará nopípéju pédéjo cigareti,un nolému,ka mana roka nekad nebús stipráka par manu galvu,un jau 8 gadus neesmu smékéjusi,tas nebija viegli,bet ar to loti lepojos..... Tā jau ir psiholoģiska novirze, ja nesmēķētājs nevar komunicēt ar smēķējošiem. Jeb varbūt-raksturs par vāju, lai noturētos redzot blakus kūpinām dūmu? Neiespringstu uz nesmēķēšanu. Vienkārši nesmēķēju un viss. Ja vajag uzpīpēt kompānijas pēc, tad uzpīpēju... Kādreiz pīpēju paciņu dienā, tagad varbūt cigarete pa divām nedēļām sanāk, citreiz nesanāk. Vai es esmu atmetis un cik ilgi? Nezinu, vienkārši nesmēķēju un viss. ··· Smēķēšanas atmešana: Bijušajiem smēķētājiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Atmetu smēķēšanu (25)
Kā atmetu smēķet, tā parādās baigā estgriba, vai ir kas dabīgs(tēja utt), kas nomāc estgribu un vēlmi uzpīpēt?
Man arī,kā atmetu,tā 10 kg klāt.
Un pie mana tagadējā dzīvesveida un gadiem,grūti tikt no tiem vaļā.
Par ūdens dzeršanu arī neesmu sajūsmā,domāju ka tādējādi tikai kuņģi izstaipīju un tagad vairāk rūmes ēdienam.
Kā līdzēt,man šķiet ka daudz jākustas un mazāk jāēd,jāpiedomā ko ēd.
Kad mans tevs atmeta smekesanu, tad ka sagribejas, ta sukaja ledenes, mompansjee......palidzeja,un man ari patika kopaa ar vinu taas koncas pasuukaat...... Nekas nav vieglāk, kā atmest smēkēšanu, es to jau darīju 77 reizes.:))) Bet ja nopietni, tad katram ir sava shēma, kā to pārvarēt. Man paziņas ir gan kās pastiprināti ēd saldumus, gan kas sākuši sportot, gan tikai ar gribasspēku...konkrēti ieteikt ir grūti. Lūk tā gan ir "pērle" - "smēķēšana nav nekas slikts" ! Bija gan par JurisK radies priekšstats kā par prātīgi domājošu veci... Gribasspēks. ··· Smēķēšanas atmešana: Atmetu smēķēšanu lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu