Smēķēšanas atmešana

smēķēšanas atmešana foto attēls

Smēķēšanas atmešana - jautājumi un diskusijas

Smēķēšanas atmešana (28)
esmu smēķētāja jau 20 gadus. Tagad mēģinu atmest. Vai tas ir normāli ka dienā man vajag vismaz trīs dūmus ievilkt? Kā vispār lai ar to tiek galā?
Nevis mēģini atmest, bet atmet un punkts! Vienkārši nesmēķē un miers! Un beidz te kā tāda mīkstā žēloties un žēlot sevi. Visu tu vari, ja dari. Bet tagad tu tikai mēģini un līdz ar to mēģini arī atrast iemeslus neatmest. Katrs atmetušais tiek galā kā pašam sanāk. Es atmetu vienā reizē, nogriezu kā ar nazi un nu jau janvārī var svinēt 10 gadu jubileju. Viss ir iespējams, vajag tik ļoti gribēt. Vispirms tiec skaidrībā, vai esi tik bagāta, lai stutētu krutkas ražotāju un izplatītāju biznesu. Ja nē, tas nodrošinās motivāciju atmešanai. Lai vieglāk atmestu, uz laiku (pusgadu) atturies no alkohola, kafijas, melnās/zaļās tējas un pārēšanās. Ņem vērā, ka vēlme uzvilkt dūmu kāpj un krīt ar regulāriem intervāliem, neatkarīgi no tā, vai uzsmēķē. Maksimālo gribuli vajag pārlaist, dūma vietā ik reizi iedzerot iemīļotu gardu augļu sulu/ limonādi. Nikotīns no organisma izskalojas 2 diennaktīs. Pirmās 2 dienas atmešanas procesā ir grūtākās. Lai mierinātu nervus šai laikā jāpastiprina B vitamīna deva. Plāksteri un e-garetes ir blefs, vienkārši paildzina mokas. Katrā gadijumā,labāk dienā ievilkt tos tris dūmus,jau progress nekā puspaku nopīpēt..Es ari biju ilgs pīpmanis,bet speciāli mest nost pīpēšanu nebij domājusi,man tā jocīgi pats organisms vairs to dūmu neprasīja..vispirms tā bij pa ziemām,kad vairāk pa mājam,ka esi garšigi paēdis un negribējās vairs to muti smirdināt..bet toties organisms pieprasija ko saldu,lidz ar ko sāku uzbaroties,nu jau nevelku 3 gadus vispār,mjā bet arī svariņu nost nedabūt.. "3 dūmi" dienā nav atmešana. Ja atmet, tad nesmēķē visas dienas garumā katru dienu. ··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Atmetot smēķēšanu. (26)
Mans virietis megina atmest smekesanu. Ir pipetajs ar 23 gadu stazu, diena izpipeja ap 2 pacinam. Plausas ir beigtas, pat isti nezinu cik loti, bet kad par to temu saku runat, atburksk, ka tur jau viss ir game over. Saka atmest ar...
Man liekas, ka ir pa veelu...lai smeekjee...liidz galam... Tabex pēc instrukcijas un atmest uzreiz, nestaipot gumiju. Nesmēķē un viss - liekam jaunu bildi iekšā. Ir tāda Sidnija Polaka filma "Nodzītus zirgus nošaj, vai ne?" (1969) :)))))))))))) Varbut ari ar sirdi. Krakshana ir sirds slimibas pazime. 23 gadus pipejis un duras krutis, ljoti iespejams ka problemas ar sirds asinsvadiem, tie aizaug. Ja nu veel ir asinsspiediens, vai liekais svars. Dzen vien pie arstiem vinju. divas paciņas dienā tas ir kā vienu beidz un otru jau sāk? pati nesaprotu kā man sanāca to draņķi atmest, domājams, izmainot savu domāšanu, mazinājās stress un līdz ar to arī vēlme uzsmēķēt, radās jaunas prioritātes, kurām ienākot mana dzīvē, saprotams, tās bija nesavienojamas lietas, pilnīgi bez nekādam lomkām, stāžs apkritīsiet 30 gadi, nespēju rast tam izskaidrojumu, kā es tagad varu iztikt bez tā un tiešām varu... esmu laimīga! ··· Smēķēšanas atmešana: Atmetot smēķēšanu. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu? (38)
Man jau tā ir pamatīgs liekais svars.Asinsspiediena problēmas un smēķēsana manu veselību tikai vairāk pasliktina.Man patīk pēc kārtīgas maltītes uzvilt dūmu.Taču aizdomājos ka vajadzētu tomēr atmest.Bet esmu tā pa ausu galam dzirdējis,ka...
ne jau smēķēšanas atmešana izraisīs lieko svaru, vienkārši prasīsies aizvietot pīpošanu ar ko citu, ja aizvietosi ar rijamo, tad rezultāts skaidrs :D kad jau, tad jau. nepīpē un ievies arī ēšanas paradumus citus. būsi noņēmies ar biežu un nelielu ēšanu, tīrīsi un grauzīsi dārzeņus, būs domas citur un ij nejutīsi, ka vairs nepīpē. pie viena piemet klāt veselīgas pastaigas un drīz arī resns vairs nebūsi. un nesmirdēsi pēc pievemta maisiņa kā pīpmaņi smird pa gabalu. Iepraudīšos ar savu necilo pieredzi. Iedvesmojoties no fotoreceptes.lv autora pieredzes, nepilna gada laikā PATS sarāvos no 120 uz 85 kg. Secinājums viens: svars rodas tikai un vienīgi no tā, ko iebāžam sev mutē. Viss pārējais: pīpēšana, skriešana, sex, duņka kulačkova, dambrete, ir tikai pakārtoti. Ja tu kontrolē, ko iebāz sev mutē, tu valdi pār savu svaru. Viss pārējais ir sūc. Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem.
Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,...
ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!
No smēkēšanas atmešanas svars nepieaug. Pati atmetu vienā dienā bez visādiem plāksteriem un svars nemainijās. Zobi pārstāja bojāties un kļuva baltāki. Uzlabojas garšas un smaržas sajūtas. Visgrūtāk ir pirmo nedēļu un tad vēl pāris gadus gribas uzsmēķēt, kad esi lietojis alkoholu. Tas gan bija jau sen un man tas smēkētāja stāžs tikai ap gadu bija. ··· Smēķēšanas atmešana: Vai smēķēšanas atmešana varētu... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšanas atmešana: Sāp kuņģis pec smēķēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana no Jaunā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Cik ilgi velkas lomkas no pīpēšanas atmešanas? (42)
Jau trešo dienu nepīpēju un sajūta ir šausmaīga - sāp viss ķermenis, plaušas, sirds, auksti sviedri, depresija, vēlme nenormāli pierīties līdz acīm ar trekniem ēdieniem... Varbūt tomēr atsākt?
JurimK: Tad, kad pēc sprintā "novilktiem" ~ 30 metriem noķertajā tramvajā gandrīz vai uz grīdas jāliekas, sāc saprast, ka kaut kas nav riktīgi...
Un, kad kopā ar sportiskiem, bet smēķējošiem ~ 2x jaunākiem jauniešiem fiziski strādā, un redzi, kā džekiem elpa raujas nost, bet Tev, pēc knapiem 2 mēnešiem pēc atmešanas - nē, palēnam saproti, ka tai drazai - tabakai un cigaretēm, labāk tomēr apiet ar līkumu... Es emaz nerunāju par smacinieku, kuru, kamēr pats smēķē, faktiski nejūti, jo maņu orgāni ir bloķēti... A kad paiet laiciņš, mēnesis, vairāk - oh my f-n God... Kā to vispār var ciest blakus?
man vilkās ļoti ilgi... atmetu, tad pēc nedēļas atsāku, tad atkal trīs dienas nepīpeju, tad atkal nedēļu pīpēju...uttt. bet tad kaut kas galvā nostrādāja un atmetu vienā momentā...nodomāju...šī būs mana pēdējā cigarete un tā arī bija...
tagad ļoti reti mēdzu uzpīpēt... bet līdz akarībai nekad sevi nenovedīšu...
A kaapeec jaaatmet? Ilgaak dziivot gribaas? Kaa teica mans bijushais koleegjis - kaiminjsh nedzeera, nepiipeeja, pa meitaam nestaigaaja un nomira vesels!:)) problēma ir aizliegumā, līdz ko uzliec uzstādījumu- viss, vairs nepīpēšu un smadzenes un organisms sāk pretoties visiem spēkiem, kuram gan patīk varas piemērošana:)?, vispirms vajag samazināt cigarešu apjomu un atlikt pīpēšanas brīdi, nu apmēŗam- izdarīšu to un to un tad uzpīpēšu,apsolīt sev, vot nepīpēšu ciemos- atbraukšu mājās un tad katrā man līdzēja, salīdzinājumā ar to apjomu, ko izpīpēju agrāk, patreizējais ir kā svaigs gaiss:))) Cita starpā - pat nemēģini lietot visas tās drazas kā plāksterus, kožļenes, un ko tik vēl nē, jo - ja gribi tikt vaļā nio indes - kāda "eža" pec tīšā prātā to grūst organismā iekšā, pretēji veselajam saprātam?
Varu tikai vēl reiz atkārtot - tieciet galā ar psiholoģisko atkarību, tā ir galvenā problēma. Fiziskā - "buļļa kaka", tāda mēdz būt ļoti, ļoti reti...
··· Smēķēšanas atmešana: Cik ilgi velkas lomkas no... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Bijušajiem smēķētājiem (23)
Kā atmetāt? Atmetu smēķēšanu pirms 4 gadiem, nekādus preparātus nelietoju. Drusku nervi uzdeva un organisms sastreipuļoja. Bet kāds stāsts ir citiem? Ka pīpēt ir kruta - to mēs zinām! Tāpēc šādi domājošie draugi tika atsijāti un...
A kāpēc tāds uztraukums par citiem? Galvenais ka pati esi sapratusi ka bez tiem sūdiem dzīve ir jaukāka.
Personīgi es bērnībā tiku pamēģinājis dūmu. Neko sev saistošu šinī apstāklī neatradu. Un tad sev vienkārši pateicu visam šitam nē. Un zini dzīvoju tīri labi.
Zinu šitos smēķēt atmetējus; reālajā dzīve tas izpaužas tā ka šamie vienkārši nepērk savas cigaretes un nopīpē manējās:) Neiespringstu uz nesmēķēšanu. Vienkārši nesmēķēju un viss. Ja vajag uzpīpēt kompānijas pēc, tad uzpīpēju... Kādreiz pīpēju paciņu dienā, tagad varbūt cigarete pa divām nedēļām sanāk, citreiz nesanāk. Vai es esmu atmetis un cik ilgi? Nezinu, vienkārši nesmēķēju un viss. Smēķēšana kā jebkura cita atkarība (kura smagāka - tā cita tēma) ir lieta, kuru uzveicot, cilvēks var justies lepns un viņam tā arī jājūtas! ;) Es piemēram tieši tā arī jūtos! ;) Esu muļķis šajā procesā ,jo smēķēju un daudz.Grūti ir tas ,ka to apzinos un zinu.Mēģinājumi ir bijuši.Patiesi priecājos par tiem ,kuri tikuši vaļā ņo šī ieraduma. ··· Smēķēšanas atmešana: Bijušajiem smēķētājiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Atmetu smēķēšanu (25)
Kā atmetu smēķet, tā parādās baigā estgriba, vai ir kas dabīgs(tēja utt), kas nomāc estgribu un vēlmi uzpīpēt?
Man arī,kā atmetu,tā 10 kg klāt.
Un pie mana tagadējā dzīvesveida un gadiem,grūti tikt no tiem vaļā.
Par ūdens dzeršanu arī neesmu sajūsmā,domāju ka tādējādi tikai kuņģi izstaipīju un tagad vairāk rūmes ēdienam.
Kā līdzēt,man šķiet ka daudz jākustas un mazāk jāēd,jāpiedomā ko ēd.
Kad mans tevs atmeta smekesanu, tad ka sagribejas, ta sukaja ledenes, mompansjee......palidzeja,un man ari patika kopaa ar vinu taas koncas pasuukaat...... Gribasspēks. Malacis! :) Man kaut kaa nesanaak... Bet Tu vari pameigjinaat konfektes. Daudziem it kaa paliidz. -nesāc ar konfetēm,sēmuškām un citiem saldumiem...ja vien negribi palikt resns!
Esi kustībā un svaigā gaisā vairāk,nekā līdz šim,tad varēsi savus kurpju purngalus saredzēt nesaliecoties!
··· Smēķēšanas atmešana: Atmetu smēķēšanu lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana - pozitīva pieredze (36)
Lūgums dalīties pozitīvā pieredzē par smēķēšanas atmešanu. Īpaši tiek lūgti dalīties pieredzē tos cilvēkus, kuriem ir ilggadējs smēķēšanas stāžš (vismaz gadi 15 un vairāk)... p.s. par sevi - kaut kā neizdodās IZTURĒT to pirmo nedēļu....
ADATU TERAPIJA ATNEEMA TIEKSMI PIIPEET PILNIIGI UN UZREIZ! Tabletes, plaaksteri un cita fignja - vot sakiet luudzu, ja cilveeks grib tikt valjaa no nikotiina, kaapeec vinjam tiishaa praataa to gaazh iekshaa? Ar dakteru sveetiibu?

Krenkjis, taa pat, kaa jebkurai narkotiskai atkariibai, ir "mind set-up"... Ja speesi saprast, kaadas mulkjiibas dari smeekjeejot, un, ka lielaa tiesaa valstu politika ir orienteeta nevis Tev paliidzeet, bet gaazt Tevi dziljaak bedree, lai sanjemtu savus nodokljus - tiksi valjaa gana aatri un viegli...

Palasi Alana Kara graamatu - "Kaa viegli atmest smeekjeeshanu" - iespeejams, paliidzees saprast, kas ir kas... Un arii tikt valjaa no nikotiina narkotiskaas atkariibas...

Pats nosmeekjeeju >34 gadus, un nu jau pusgadu skatos uz smeekjeetaajiem ar liidzjuutiibu. Biju nobriedis atmest already, mineetaa graamata paliidzeeja izvairiities no dazhaam stulbaam kljuudaam...

Un tici - nafig nav vajadziigas nekaadas zaales in cita draza, probleema ir tava pasha smadzenees, un nekur citur...
Vislabākā iespējas izvairīties no atmešanas briesmām ir vispār nesākt smēķēt!:) nav pīpēts jau gadus 6 us...pirms tam - vidēji paciņa dienā...
vienkārši piegriezās - kā piecelies no gultas- jau stresā - ka tik ātrāk uzvilkt pirmo dūmu...kad uzpīpē - liecies piebāzts ar to sūdu, bet pēc brīža gribas atkal...
galvenais ir motivācija...jo atsākt ir ārkārtīgi viegli...tik nopērc,aizdedzini un kūpini uz nebēdu...
man palīdzēja cigarellas, kad gribējās pīpēt - ņēmu tās un turēju mutē neizdedzinātas (tām ir tik spēcīga tabakas smarža un garša ka varēju sevi apmānīt)...
Es atmetu ar nikoret košļenēm un tabex tabletēm, bez nekādiem papildus līdzekļiem praktiski neiespējams to izdarīt. ··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana - pozitīva... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana un liekais svars (24)
vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā. nesen nometu apēram 8 kg, tagad vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā, tad viss būtu vējā, KO darīt? varbūt kādam ir pieredze šādās lietās???
skatoties, cik daudz tagad nopīpo? Ja vairāk nekā pusi paciņas dienā, tad visticāmāk, ka svars tiešām nāks klāt.. Cilvēks bez baudas iztikt nevar - ja ne uzpīpēt, tad kauko garšīgu apēst tā vietā :)) Interesants fakts ir par to, ka no riitiem labak vispar neest, jo taa vajadziiga energjija, kas mums javelta darbam vai macibam, kuram nu kas, tiek patereeta ediena sagremosnai, parstraadei. Tapec biezi pec eshanas uznak tads kaa noguruminsh un ir velmes pasnaust un darbi tik raiti nesokaas kaa gribeetos. kāds šobrīd ir svara un auguma samērs?

tikai informācijai, es(es atļaušos šeit vispārināt - daudzi vīrieši) negribētu skūpstīties ar smēķējošu sievieti, bet ja no viņas staro dzīvība un ir daža lieka riepiņa, ar to.... mēs kaut kā tiktu galā. bet tieva, tieva nopīpējusies radība... gaumes jautājums, protams.
Tad jau gan- 55 kg kāds kg klāt vai velāk nost- neskādēs. Bet par smirdēšanu- saost var arī vienu vissmalkāko cigareti...pašam jau neliekas. meitiņ, es sāku smēķēt sestās klases beigās. atmetu 33 gados, sāku atmest 32. tas ir stāžs. sievietes "garšo" savādāk, kuras smēķē un kuras ne.
bet vēl svarīgāk ir tie cilvēki, kuri tevi mīl. ja! tevi mīl, cilveks tev vēl labu un drīzāk vēlētos, lai nav tabakas un pacietīs tos dažus kilogramus.
kas attiecas uz sevi. tev nemaz tā nesanāks ar vienu piegājienu atmest. tikai nezaudē drosmi un nesaki ´es nevaru´. to, ko nevar šodien, pats no sevis notiek rīt.
netikumi ir ļoti cieši saistīti ar apziņu, tie to ekspluatē, pakļauj cilvēka gribu. tāpec, galvenais ir gribēt.
where is will, there is a way.
··· Smēķēšanas atmešana: Smēķēšanas atmešana un liekais... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu