Vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu?

Man ir tads nopietns jautajums vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu, un ja var vai tas ir delj paaugstinata asinsspiediena vai ari ta ir daudz nopietnaka problema un ir javeshas pie arstiem?

bacio      jeb kura gadijuma pie arsta.nenoliedzami paaugstinats asinsspiediens izraisa asinosanu.savukart nenormalizet asinspiedienu....var nonakt lidz insultam...

xcauna      Smēķēšana pati par sevi noteikti, ka nē, bet tā var paaugstinār asinsspiedienu, īpaši vēl buķetītē ar kafiju.No augsta assinspiediena gan tā varētu notikt! Mana māmiņa gan nesmēķē, bet pie ļoti augsta asinsspiediena viņai tā ir regulāri- tad nu palīdz tikai ātrie! Es domāju, ka tas ir nopietni!!!

Jons_Plunts_v2      Neejot pie ārsta, vienīgais, ko var sadzīvot, ir sašaurināti asinsvadi, augsts blīvā holesterīna līmenis, caur ko arī augsts asinsspiediens, un tad vai nu reces problēmas, vai otra galējība, pa starpu arī nieres un aknas, no tā augstā asinsspiediena.
Bet lieki neuztraucies ... katrs dzīvo, kā māk.

Ardnas      Smēķēšana nevar izraisīt deg.asiņošanu, bet asinspiediena paaugstināšanos gan.Asinspiediena problēma noteikti jārisina, jo tā neārstēšanas sekas var būt briesmīgas-rodas sirds problēmas,insulti u.c.Domāju, ka Jums noteikti jāgriežas pie terapeita vai kardiologa!

spolitis      Idiņ nebāz degošu smēķi degunā,,, 2021-03-12 10:40

Līdzīgi jautājumi
Deguna asiņošana (15 atbildes)Deguna asiņošana pusaudzim. (23 atbildes)Asinis pa degunu (16 atbildes)Deguna asiņošana mēnešreižu laikā (16 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu