Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls

Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls pie cirkšļa un tad jau skatos , ka augšstilbam pāri iet sārta josla un uz apakšstilba veidojas nevienmērīgi sarkani plankumi , kuri uzkarst un rodas bezspēks , galvas sāpes . šī problēma bieži noved pie braukšanas uz slimnīcu , kur 2 nedēļu laikā izskalojot ar NaCL un pāris tabletēm mani dabūn atkal darboties spējīgu . kas tas ir īsti ? vai tā tomēr ir roze ? vai tas ir venozais iekaisums vai asins saindēšanās .

Alvasete    2 Ja Tev slimnīca to neizskaidro, vai tad šeit ir dakterīšu klubiņš?

beatrise4    1 TAM jau nu gan pèc ultrasonogrāfiskas izmeklèšanas un analīžu rezultātiem vajadzètu bùt skaidram

Alvasete      Nu ko lai Tev saka, nu šito kaiti ārstē ar sievietēm, jo vairāk , jo labāk...rītos, vakaros, brīvdienās un citās svētku dienās.
Ja nopietni, aizbrauc pie kādas vecenītes gudras.

arnisb  1 1 slimnīcām, ārstiem ir vajadzīgi slimnieki, viņi tos apārstē tik cik nepieciešams lai tie atkal atgrieztos, ja ilgi nenāk pie ārsta viņi saka, jūs neārstējaties un izraksta jums dažādas tabletītes lai atkal ievilktu savos tīklos, mafija tāda kopā ar farmācijas biznesu un ja pēc slimnīcas nav labāk tad vēl izraksta kādas tabletītes, sistēma tāda, ka visus ārstē pēc viena standarta, ja neietilpsti standartā pats vainīgs, neārstējies! bļāviens cik man ir slikti pēc slimnīcas, viss piekačāts ar zālēm! kaut man bez tām zālēm arī bija slikti tikai savādāk! sačakarē visu personīgo imunitāti un tad turpina ārstēt, tas ir čakarēt veselību vēl vairāk! Piedodiet es tā vispārīgi to jautājumu aprakstīju, par tēmu, var būt šeit var rast atbildi: http://derzhava-sveta.webnode.ru/news/ognennye-bolezni/

riks086  1 5 Remarks teiktu - "vecs sifiliss". Lieciet vien mīnusus man par šo karātavu humoru, bet nekādi nevaru saprast, cik cilvēkam ir jābūt aprobežotam, lai atbildi par šādu simptomu cēloni meklētu sociālajos tīklos..... (????!!!)

neko    1 pāris reizes gadā , t.i. sezonāli... kaut kāda alerģija(?)

SniegaRoze  2   Limfa: slimības
Brīdinājums par vajadzību pārorientēties uz pašu svarīgāko, kas ir dzīvē, - mīlestību un prieku.
Tagad man pats svarīgākais ir dzīves mīlestība un prieks. Es peldu pa dzīves straumi. Manā dvēselē vada miers

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu