Uz kakla un galvas iekaisuši limfmezgli, pietūcis.

pirms nedēļas uz kakla divi bumbuļi un uz galvas arī, sāpīgi. Bet pēdējās dienās ap kakla iekaisušajiem limfmezgliem arī ir pietūcis lielāks rajons un uzmetušās mazas pumpiņas, vai kādam ir bijis līdzīgi?

rudensroze1    3 Nu gan puisis atradis vietu, kur konsultēties tik sarežģītā jautājumā.Steidzīgi pie ārsta, jo tas var būt skalā no " ne visai nopietni" līdz "ļoti, ļoti nopietni", pie tam variantu ne mazums

rudensroze1  1 2 Izklausās, ka biji pie veterināra.Tā var būt infekcija vai limfmezglu reakcija uz kādu iekaisumu, ar sīpoliem tur nebūs līdzēts.Uz iekaisušām vietām vispār neko siltu likt nedrīkst.Pirmais, ko var darīt - pretiekaisuma preparāti (piem. ilbumetìns)

Marsietis    1 Varbūt ārsts saprata, ka zālēm nebūs naudas. Tad nu ieteica vismaz ko tādu, lai pēc procedūras vari arī apēst.

aptieka  3 1 es ka farmaceits ietektu noteikti saktdzert antibiotikas 5-7 dienas!

Marsietis      Antibiotikas izraksta ārsts. Bet te ieteica olas likt sīpolu mizās un vārīt 10 minūtes.

vilx  1   Neiedziļinoties diagnozēs un iemeslos - antibiotikas palīdzēs vienmēr iekaisumiem.

Surja  4 4 Vēdiskā skaidrojumā palielināti limfmezgli norāda uz samilzušām problēmām cilvēka dzīves pamatjautājumos, kuras viņš nevēlas redzēt un atzīties. Viņš uzskata, ka viss ir kārtībā un dzīve norit normāli, taču problēmas jau ir tālu ielaistas.

Mazaa_naarinja    5 Ar antibiotiku dzeršanu var nebūt līdzēts. Palielināti limfmezgli parasti ir tikai aisberga redzamā daļa, galvenais ir atrast un ārstēt cēloni, kāpēc limfmezgli ir iekaisuši. Pārbaudīt tuvāk esošos iekšējos orgānus vispirms derētu.

evodia76    1 Limfmezglu iekaisums ir saistīts ar iekaisumu organismā. Un sīpols patiešām neko nelīdzēs un antibiotikas ne tik, jāmeklē cēlonis, varbūt saistīts ar vairogdziedzeri, ausu-kakla-deguna problēmām. Ja ārsts pie kura bijāt nesaprata kur problēma,tad atrodiet citu ārstu, jo ielaist šo problēmiņu nu nevajadzētu gan...

Tinte  1 1 Kakls piepampst arī, ja ir cūciņas.
Dodies, ka pie kāda cita ārsta, bijušais kaut kāds dīvains izklausās.

zommer      pārbaudi zobus.... 2020-01-27 10:34

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu