Sacēlies jautājums par tievēšanu

Nu tad tā, apnika pa privātām sarakstēm aprunāt tievēšanas jautājumus! Izdomāju, ka varbūt ne tikai man un manām draudzenēm šis jautājums aktuāls. Padalieties ar savu pieredzi tievēšanā - kā izdevās, kas sanāca, kā labāk, vieglāk, kādi knifiņi, u.t.t Jā, jā, zinu, ka "rīt vajag mazāk" un "kustēties vairāk", bet piekritīsiet taču, ka esam dažādi - gan iedzimtības ziņā, gan pēc paradumiem, dienas ritma, u.c. atšķirīgiem faktoriem.
Mana pieredze - viegli tievēt, ja neēd pēc 17iem vakarā, dzer daudz ūdens, kustas. Tomēr uz mani, piemēram, nedarbojas pilnīgs kāda produkta aizliegums, jo tad domāšu tikai par to vien. Un tracina tādas diētas kā Stokholmas un līdzīgas.

Jason  7 15 Tiem "dažādajiem" vajag vienkārši vairāk "rīt vajag mazāk" un vairāk "kustēties vairāk". ;) 2020-01-02 10:24

Skarlete  9 4 "rīt vajag mazāk" un "kustēties vairāk"...tā ir Onku šaurā, trubiņas domāšana! Ir tik daudz faktori, kas liek "ievadīt" ēdienu un tik pat daudz faktori - kas liek to "izvadīt"!:)) 2020-01-02 10:30

av2  1 4 Aga ,sporta zaali, un to rriit mazaak/kusteeties vairaak. Un , visliellaakais efekts ir , cik noveerots, no.....liposuction proceduuras , kad vienkaarssi aizvaac liekos taukus . Tas viss.
Tas , kaa anekdotee, kaa tu bagaats paliki ? Mu nopirku vienu abolu par 1$ , paardevu par 2$ uttt....liidz bagaataa tante nomira, un atstaaja miljonu. Tik vienkaarssi tak :)
2020-01-02 10:42

fargo  3 10 izslēdz ogļhidrātus - nulle cukura, noteikums nr. 1. noteikums nr 2. - nekādu makaronu, maizes, rīsu utt. necik.
ko ēst - 40% dzīvnieku tauki, 40% gaļa/olas/siers, 10% dārzeņi.
pēc mēneša un vienas nedēļas, vielmaiņa pārtrauks ražot taukus eksesā, tā vietā ķermenis sāks esošos taukus nedzināt nepārtraukti. vielmaiņa pārkārtosies. tu varēsi ne vienu reizi neiet sporta zālē un tomēr, tavs svars sāks kust kā sniegs pavasarī, tev nedarot vispar neko.

bet! pēc vairākiem mēnešiem sāks rasties problēmas! brīdinu laicīgi. jo būs vajadzīgas jaunas drēbes. visas.

vēl pēc laika varēsi atkal atjaunot diētā ogļhidrātus. bet ne vairāk kā 10%.

kas attiecas uz bailēm no kārības uz noteiktu pārtiku - saldumiem, maizi. tas pāries otrās nedēļas beigas līdz menesim. bada nebūs nekad.

tālāk. nekā un necik nedrīkst ēst starp ēdienreizēm, kurām vajadzētu būt 3 diennakts laikā. bet ēdienreizēs vari ēst cik gribi. cik lien. cik sirds un kārais zobs vēlas. bez problēmām. kaut 3k kalorijas vienā piegājienā.
bet pēc tam nevar vismaz 6h. un negribēsies, ja ēdi to, ko vajag - kārtīgu steiku, olas, speķi, dārzeņus. tas viss piesit tā, ka par ēdienu pusi dienas vairs domāt negribas. jā, sākumā ir pieradums no ēšanas starplaikos un naškiem. nekādu našķu.

un notiks brīnumi. personiskā pieredze. tas pašam cilvēkam liekas neticami, kādā ātrumā izzūd riepas, peļu vēderiņi, kā āda kļūst atkal plāna un elastīga kā jaunībā bija. pēc 5-6 nedēļām sāk notikt brīnumi. tikai izturēt pirmās nedēļas dēļ našku pieraduma.
2020-01-02 11:05

draboss    3 Nekāds tievēšanas specs neesmu, bet kaut kad vēderu biju uzēdis, protams sports, man samērā ātri palīdzēja atteikšanās no baltām maizēm, majonēzes un samazināju kartupeļus, makaronus, rīsus - vasarā tas nebija tik grūti, salāti, gaļa komplektā ar velosipēdu, apmēram nedēļas laikā man jau likās ka viss ir atgriezies puslīdz normālā izskatā :D 2020-01-02 11:15

Reds  2 5 Skarlete 10:30 - tik nez kāpēc praksē tā onku šaurā domāšana strādā krietni labāk par visām diētām un daudzajiem faktoriem. 2020-01-02 11:18

bumpastiks  6 10 Sakot ka dāmām vajagot kādā iemīlēties-tad no tiem laimes endorfīniem būs gan apetīte mazāka,gan tauciņi kusīs kā sniegs pavasarī!:)
Bet....ja grib pavisam graujošu rezultātu tad vajag vairāk seksot ar to iemīlēšanās objektu un nevajdzēs nekādas diētas vai sporta zāles!
2020-01-02 11:34

Skarlete  1 2 Dzīve, Reds, nav tikai "strādā labāk"...dzīve ir pilna ar krāsām, emocijām, sajūtām, attiecībām, kustībām utt. Protams, labāk ja tas viss darbojas savā labā - viegli nāk un viegli aiziet. Bet ne vienmēr tā notiek...un tad mierinājums, spēks, aizsardzība, patīkamas emocijas, bauda arī "saldums un sāls" tiek APĒSTS. A jums, Onkām tikai 2000 kcal iekšā un tik pat sadedzinātas = 0 :)) 2020-01-02 11:46

fargo    5 https://www.youtube.com/watch?v=hzQAHITIUhg

paskaties, kad laiks.

ir tāda doma, kas dominēja nu jau vairākas dekādes, ka mūsdienu paaudze ir vnk slinki sloti, sēž krēslos savos birojos un dzen štruntus māgās. zināma patiesība tur ir. bet kā tik bieži, īstenība ir komplicētāka.
un centrā ir pārtikas rūpniecība. nevis normāls ēdiens un tā daudzums, bet KĀDS ēdiens. un cilvēku māgas ilgu laiku tika piesistas ar lietām, kam būt tur nevajag vispār.
un tā, ir divu veidu tauki - labie un sliktie tauki.
tas ir enerģijas avots. sliktie tauki ne tikai padara cilvēku resnu, tie iedzen vielmaiņu permanentā disbalansā. ķermenis "aizmirst" KĀ dedzināt taukus - tb. kā no sākta gala bija pareizi jāizmanto enerģija. šie nedabiskie tauki nav tam domāti.
bet ir labie tauki, vienmēŗ bija apkārt. kopš vairs neatminamiem laikiem sentēvi uzskatīja, ka trekns ēdiens ir labākais. atceros lasīju bībeli, tur viesmīlīgs saimnieks liek likt viesim treknāko no sava ganāmpulka un apraksta, kā tauki tek gar viesa rokām un cik labs ēdiens tas ir. bet es pie sevis domāju: "šitas kaut kā neklapē!" bet izrādās tas arī bija labākais, ko viesim dot. tauki, labie tauki - zivju, dzīvnieku tauki, ir labākais avots priekš vielmaiņas enerģijai. molekulārā līmenī. un paradokss ir tāds, ka labie tauki neresnē cilvēku pat ja tas ir pārēdis "normu". tie vnk to nedara! bet... kā tad tā? visu mūžu man mācīja, ka taukains ēdiens resnē, izraisa sirds slimības utt. aha, tikai te ir knifs - kādi tauki? margarīns, rafinētās augu eļļas, maizes, visādas pankūkas un burgeri? aha! tie ir ļoti slikti tauki ar kuriem ķermenis nezina kā pareizi apieties.
bet ja tie ir labie tauki nekas no tā nenotiek. otrādi, tu pārstāj resnēt! kāpēc? jo to tu vari iztēloties kā pareizo degvielu motoram. motors ir projektēts attiecīgajai degvielai. liesi nepareizo zupu, maksāsi dārgi. agri vai vēlu.

un cukura un slikto tauku eksess pārtikā ir centrālais iemesls resnešanai. 50tajo
2020-01-02 11:55

fargo_pa    6 un cukura un slikto tauku eksess pārtikā ir centrālais iemesls resnešanai. 50tajos gados neviens negāja uz trenažieru zāli, bet resnu cilvēku bija zem 5%. tagad 45%. kaut kad dāņu karaļvalstī vairs nav kartībā, šekspīra lugas vārdiem runājot, vai ne?

mēs arī neesam nekādas ogļhidrātu pārstrādes fabrikas, kas patērē grūti pārstrādājamu enerģiju un tad divas stundas tirina locekļus, lai to kaut kā nodedzinātu. padomā, tas ir absurds!

tu esi redzējis resnu lauvu? kāpēc nē? viņš ēd treknāko no treknākā un tomēr neresnē. kas te nafik notiek? bet gos ēd zāli, kur ir 0% tauku un ir resna. varbūt te ir kaut kāda sakarība? ir! :)

prasīji sarunu rieba, lūdzu!
2020-01-02 11:58

Jason  4 3 fargo_po, tb rieba ir govs..? :D 2020-01-02 12:05

Drole    1 Pamazaam minimizeet ogljhidraatus, nonaakot liidz IF (~8h logaa), bekons un olas brokastiis, meerena fiziskaa slodze bez jebkaadaam paarmeeriibaam un ducis kg nemanot izgaisiis.

https://youtu.be/VIhhrYjVhOk
no:
https://www.youtube.com/user/eenfeldt


https://youtu.be/bwuKsf7sWP8
no:
https://www.youtube.com/user/drericberg123/featured
2020-01-02 12:06

JurisK    2 Baigi ieinteresēja fargo teiktais, es to sajūtu tīri instinktīvi - vairs nelieku pie gaļas ēdieniem piedevas, tik salātus! Jāpaprovē tā nopietnak! 2020-01-02 12:10

Marija_Anna  2 1 JurisK, kur tad tev !? Tu jau tà tievińš. :)
No savas pieredzes varu teikt, ka jàatrod riska produkti. Man tá ir majonèze, saldais krèjums un cukura.
Plus, jàizdomà, kà arî pie sēdoša darba dabūt max slodzi.
Speciàli uz zàli neesmu gājusi.
Tik vien kā ar velosipēdu visur un cik var.
Ekskluzīva iespēja - iemīlēties un mīlēties. No sirds:)
Un vēl - bieži un mazas porcijas.
2020-01-02 12:21

coldlands  3 14 Nevaru neko ieteikt kamēr neesmu redzejis tantu kailfoto, lai varētu novērtēt vajag viņam tievēt, vai nevajag😎 2020-01-02 12:29

aija_69  3 1 Ja izdodas būt uz iemīlēšanās, aizraujošu pasākumu, interesantu projektu enerģijas viļņa, tad ar svaru viss ok. Savukārt, dzīves fokuss: mazāk rīt, vairāk kustēties, tā īsti nedod rezultātu, lai labi justos un izskatītos. 2020-01-02 12:36

Peleks  3 1 ēd normālu paiku, ar taukiem, ogļhidrātiem, olbaltumvielām, neskaties tievēšanas paņēmienus, diētas, viss ko vajag darīt ir kustēties! man palīdz, lai gan man ir otra problēma, gribas piekrāt vel 6 kg, lai būtu 86kg nesanāk, ja kustos, pa dienu ēdu 8000kalorijas, salātus esmu atmetis, ēdu tikai gaļu ar taukiem - krējumu, majonēzi, ar visu to sēžu pie 80 kg 2020-01-02 12:44

Nate  2 2 Zinu, ka dažas notievējušas nemaz nelietojot cukuru un miltu izstrādājumus.
Pati ceru pamēģināt kefīra diētu, nedēļā esot - 5 kg.
2020-01-02 13:04

Drole    1 Iesaaceejiem, kam nav ne jausmas par rumpja biokjiimiju vai funkcionaalo mediciinu ( https://youtu.be/UmwMMIm3mcY ) der piesekot Joseph Everett "What I´ve Learned" kanaalam, kur vinjsh populaaraa liimenii (bet balstoties uz zinaatniskiem peetiijumiem, nevis lielveikalu marketingu) preparee BigFood kaitiigaas dogmas, kuras nabaga labticiigos klientus uzseedina uz BigPharma adatas.

https://www.youtube.com/channel/UCqYPhGiB9tkShZorfgcL2lA/about
2020-01-02 13:11

Līdzīgi jautājumi
Reduktils svara samazinasanai (9 atbildes)Liekais svars? (37 atbildes)Ka cinities ar lieko svaru? (66 atbildes)Liekais svars ! (41 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu