Vai stāvam uz apokalipses sliekšņa? Pandēmijas astoņi mēneši Latvijā.

Ar mani tas notika Martā. Tobrīd Somijā apkalpoju kādu Neste sektoru. Līdz pirmdienai kad izziņoja, ka atklāts kāds covid pozitīvs. Lai gan ražotne teritorijas ziņā pārspēj mūsu mikrorajonus un var šķist grandioza. Inficētie tika atklāti ofisa ēkās nevis uz lauka, kā saka. Vīri ir bezbailīgi un spēcīgi un no koplietošanas telpām vienīgi izmantojām ēdnīcu un ateju. Un protams turpinājām savus darbus. Otrdien jau tika atklāti vairāki inficētie. Ceturtdien mēs bijām vieni no pēdējiem kas vēl strādāja Eiropas lielākajā degvielas ražotnē.
Uzzinot par to ka slēgs robežas uzreiz savācu mantas pateicu džekiem visu labu, un piektdien no rīta jau biju autobusā uz Prāmi tad uz Tallinu un tad vajadzēja braukt līdz robežai un pāriet ar kājām. Pie robežas jau brālis mani savāca un devos uz 2 nedēlu pašizzolāciju. Nezinu vai dienas atceros precīzi bet nu paspēju tikt pāri un tad noslēdza robežas. Lai gan atvēra viņas ātri.
Sākumā protams tas viss likās nieks un fufelis un ka tikai vecie un slimie mirst. Bet man šogad nomira tēvs, Un kaimiņos nomira arī drauga vecmāmiņa. Šie cilvēki bija veci vai slimi, bet tomēr. Un kapos vienkārši visa zeme ir caurumos. Katru dienu notiek bēres. Otrais vilnis statistiski ir daudz biedējošāks. Kāds pazīstamā pazīstamais ar vien biežāk pozitīvs.
Jau Somijā sapratu ka ar šo covid nāksies izslimot pilnīgi visur un visiem, bet kaut kā ignorēju šī vīrusa nopietnību jo pats neredzēju tās nāves.
Pēdējā gada laikā esmu redzējis vairāk mirušos cilvēkus nekā visā savā iepriekšējā dzīvē kopā.

Ja neatradīsies vakcīna nākamo 5 gadu laikā un šie covid viļņi paliks tikai nāvējošāki. Un nav iemesls domāt ka vīruss degradēs. Ir visi iemesli domāt ka tas evolucionēs. Tad mēs kā suga esam uz apokalipses sliekšņa.

Nesaprotu kur ir valdības un mediju panika uz otro vilni? Vai kaut kas tiek neatklāts? Un kādēļ šī panika bija tik augstos toņos uz pirmo vilni kad šis vīruss ir mazāk nāvējošs kā gri

eziCmigla  1 6 Nu, tūlīt būs klāt.. tūkstoš niku Gorgona un visu saliks pa plauktiņiem...B.Geits..Lidll..Ilumināti..un viss radīts ar mērķi, lai friči iznīdētu nabaga pastalniekus.

Tessa  5 9 omg /visur saliek folijas cepuriites, antenas, veterinaros čipus un aiziet pie goviim/

Kaskaade  3 2 Mums visiem ir izvēle - saskarties, izdzīvot vai nomirt kā ņuņai vai stoiskā mierā.

Kaskaade  1 11 Nu tak saku- katram ir izvēle sagaidīt to stundu ar pilnu vēderu un izšautām olām vai agonijā raustoties no vīrusa bailēm.
Noīrē māju dziļi laukos, nopērc partikas krājumus gadam ij dzīvo bēdu nezinot.
Tu ta ko ar savu apokolipsi vari izmainīt, putekli?

AivarsN  20 15 Panika tikai tāpēc, lai varētu ieviest obligāto vakcināciju. Tad gan sāksies masveida izmiršana. Neatceros vairs, par cik procentiem Bils plānoja samazināt pasaules populāciju tieši ar šīm vakcīnām. Ja mirstība % no šī vīrusa ir pat vairākas zīmes aiz komata un pat mazāka kā no sezonālās gripas un citām elpceļu slimībām, tad par ko vispār cepšanās? Protams, mirstībai ir tendence palielināties, bet tam ir daudz citu iemeslu. Arvien sliktāka pārtika, lielāks piesārņojums, sevišķi EM starojums, problēmas ar medicīnu un kur tad vēl stress. Visos TV kanālos tikai briesmīgais kovids un masu izmiršana. Vecāki cilvēki to visu redzot, pat baidās iet pie ārsta un nomirst mājās no slimībām, kuras parasti ir viegli ārstējamas. Un pat tie, kuri grib iet pie ārsta, nemaz netiek klāt. Industrializācijas laiks beidzies, tik daudz strādnieku vairs nevajag, nemaz nerunājot par pensionāriem. Tāpēc tiek veikta lieko cilvēku utilizācija. Ja tā kā aitas, pakļausies un paši ies uz kautuvi, tad arī nokaus.

Orchia    9 Un to stāsta cilvēks, kurš savu dzimtas īpašumu taisās uzdāvināt visas civilizācijas gaismas bērnu kopienai?

Julianna  5 12 Tas,ka sabāza visus večukus pa mājam, ieborēja vilkt lupatas uz sejas un elpot savus puņķus, nu un rezultāts. Pēc epidēmijas loģikas vistrakāk slimo pirmais vilnis. Nākamie jau vieglāk, līdz infekcija izčākst. Kās notiek tagad? Pilnīgi nepareizs piegājiens pavasarī. Nedeva iztrakoties vīrusam un tagad rada slimības "očagus". sabāžot nelielās telpās vīrusa skarts un varbūt pat neskartos, bet aplīp visi. Šeit ir cilvēcei rakstījuši scenāriju tiešām dēmoniski infektologi, kuri izprot kā darbojas tie viļņi, kuri zina kā nokaut populācijas masu imunitāti.Un vēl. Atveram datoru, teļluku(ko neskatos gadus 10) -- bāž acīs pokoiniku skaitu. Tā ir visīstākā iedarbošanās uz cilvēka psihi. Viņš tiek savienots ar nāves enerģiju. Aktivizējas nāves gēns un tiek pievilkts bēdīgais gals. Antirekords slīcējiem, pašnāvniekiem, vecīšu hroniskās slimības sāk buševatj, jo imunitāte, bailes, stress, medicīnas nepieejamība dara savu. Tagadējā paaudze ir mīzalu un aitu paaudze. Nesalīdzinām ar pirmajā pasaules karā, otrajā. bet pat tad ebrejus veda Rumbulā šaut, neticēja, ka nu galinās. Šitai paaudzei smadzeņu nav pretoties nāvei. Smuki no dibuā nolaidīs biksiņas un saņems bila sveicienu.

Kencis  12 10 Tu , smerdeli , kā labā tu te tagad darbojies ? viņķeles , valdības vai melu propagandas Re baltica labā ?

DanaL    13 Pirmajā vilnī panika bija lielāka tāpēc, ka nebija skaidrības, kas tas vispār ir un kā ar to cīnīties.
Tāpat neja masveidā pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejasmaskas, ierobežots restu daudzums.

Visefektīvākais paņēmiens būtu pāris nedēļu absolūta izolācija, līdzīgi kā Ķīnā vai Austrālijā, kur vienkārši noslēdza pilsētas, kamēr kovids praktiski samazinās līdz minimumam.
Tādus kā Kencis un citus durikus ieslēgt pagrabā, durvis un logus aizbetonēt uz pāris nedēļām, jo šitie nekad nesapratīs, par ko vispār stāsts... Pat dižajam varonim Lukašenko mute aizvērās tikai tad, kad slimnīcās vairs nebija vietu kovida slimnieku ārstēšanai.

P.S. Vanga, predzot kroņa pārklāsanos pasaulei 2020.gadā, pieminēja tikai šo gadu, tā ka niecīga cerība mums ir :)
Vispār pasaule ir pieredzējusi, ka epidēmijas, pēkšņi un strauji sākušās, tikat pēkšņi un strauji pāriet.

Sigvarts    16 Mieru, tikai mieru! Panikas cēlāji mirst pirmie.
Nav tāda vīrusa, kas spētu nogalināt visus cilvēkus, tas nav pat teorētiski iespējams. Šis vīruss noteikti to nespēj. Savu nespēju viņš jau ir parādījis. Mums blakus ir daudz bīstamākas vīrusu infekcijas slimības - teiksim C-hepatīts, kas katru gadu pasaulē paņem 700 tūkst. cilvēku dzīvības, un neviens neuztraucas, arī vakcīnu triecientempos nemēģina izstrādāt, un arī no tās izsargāties praktiski nav iespējams.
Beigās jau mēs visi nomirsim. Varbūt kāds vēlas dzīvot mūžīgi, bet atradīsies slimība, kas viņu nobeigs.

Drole  3 3  foto Histeerija, atklaajot, ka veci cilveeki var nomirt, liecina par to, ka persona ir par slinku atrauties no masu debilizaacijas liidzekljiem un par kuutru iepaziities ar reaalajiem datiem.

Piem, Zviedrijaa

https://emanuelkarlsten.se/more-swedes-died-in-one-month-1993-and-2000-compared-to-april-2020-why/

https://pbs.twimg.com/media/EkTUOVTVgAAF3ef?format=jpg&name=medium

bumpastiks  2 16 Nu šausmu lietas Tu te raksti!Vot manu paziņu lokā un paziņu-paziņu lokā NAV dzirdēts NEVIENS gadijums.Protams ka tas vīruss eksistē,bet nu nevajag jau pieminēt pasaules galu.Briesmīgi jau protams ja nomirst kāds tuvs radinieks,bet domāju ka ne jau nu tieši covida dēļ nomira pirms tam pavisam vesels esot.Covids tik varēja saasināt jau esošas hroniskas kaites.
Ja runa ir par vakcīnām,tad tām gan es neticu un citiem ar neiesaku ļaut sevī laist kaut kādu nezināmu draņķi.

uzplanaledus    3 Ja skatās datus, kas notiek pasaulē, saslimušo ir daudz, bet mirst mazāk. Nu vismaz vairs neraksta, ka cilvēki vienkārši nogāžas un beigti uz vietas.
Tas, ka vīrusi ir, tas ir fakts. Izpausmes ļoti dažādas, un info ļoti daudz, varētu padomāt, ka kovid šobrīd apkopo visus rudens, ziemas, pavasara vīrusus, ar ko parasti slimo.
Kas rada jautājumus? Tas, ka ar neapbruņotu aci un dzirdi, ir sajūtams, ka par katru cenu cenšas iestāstīt, cik kovids ir briesmīgs (lai nekādā gadījumā nepadomātu, ka nav briesmīgs). Bildes internetā ar dažādiem slimajiem (kas zina, ar ko tie patiesībā ir slimi), karikatūras par to ka kaut kāds skolas nesekmīgais ir tas muļķis (jo ir muļķis), kas tic konspirāciju teorijām (tāds vispār nezina tādu vārdu- konspirācija). Bija arī pēc pasūtījuma veidots seriāls, par šo sērgu (nu lai taču cilvēki saprastu, kas tas ir). Kad vēl kaut kas tāds ir noticis, ar kādu slimību? Pat ar AIDS nē.
Bet tas viss kopā tomēr arī manī ir pacēlis stresa līmeni, diemžēl.
Cenšos ievērot drošības pasākumus, un tas par ļaunu nenāk.

AivarsN  2 2 Orchia. Kādā sektā esi iepinusies? Man ir bērni kam visu atstāt. Te būs godīgs, īsta speciālista viedoklis par vakcinēšanās lietderību. Lai pēc tam neteiktu, ka neviens nebrīdināja.
https://youtu.be/FjnCPqr5M4Q

Lovetta  2 4 nu nezin, es vakcinējos katru gadu un neslimoju un nesūdzos. Agrāk allaž norāvu visādas influences, a tagad iiztaisu tetravakcīnu un nezinu bēdu. Un uzskatu,ka kinderi jāvakcinē no difterijas un poliomielīta....nu gaužām nejuka miršana no šitām kaitēm.

Kaskaade  4 6 Sektants esi tu, jo pats labprātīgi stastīji par ieceri nodot savu dzimtas īpašumu kopienai- saules pilsētiņas izveidošanai.
Tu esi sektants un visa tava demogoģiskā grafomānija ir ar nolūku atrast kādu upuri un ievilkt kadu naivu cilvēciņu savos viltīgajos sektantu tīklos.

av2  3 12 Mullkkibas pilniigas raksti , tas viss. Man pat slinkums to komenteet vairs. Dziivoju "riktiigaa , ibj, covida epicentraa" , Nnujorkaa. Un? Nulle emocijas, jo reaali ta nekas jauns nav. Ko redzu ir maaksliigi izraisiits neneormaals bezdarbs, tas viss. Kaads veel viirus??

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu