Kur atrast labu dziednieku, kas palīdz alkoholisma problēma?

Rudaabestija    17 Ja cilvēks pats nevēlas atmest, nekādi dziednieki un citas herņas nepalidzēs! Pārmērīgai alkohola lietošanai vienmēr ir cēlonis, lietošana ir lai šo nomāktu un justos labāk, tātad jāmeklē cēlonis, nevis jācīnas ar sekām!

Chocolate      Kāpēc dziednieku?

SergejsI    1 Sia Detox,
Maskavas iela 40, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063.
Man palīdzēja.
Bet dakters!

Julianna  1 7 Šokolāde. Kāpēc dziednieku? Lai būtu -- saabrazim na dvojih. Pirmā komentētāja pareizi visu sarakstīja. Alkoholiķim ir tikai viens dziednieks. Viņa griba un gribasspēks. Anekdote. Sila jestj, voļa jestj, silavoļi netu.

elsa  2 4 Gadījumi ir ļoti individuāli, tāpēc tiem, kas saka, ka viss atkarīgs no gribas spēka, lai pašņukst piedurknē.
Man ļoti tuvs cilvēks bija nodzēries līdz baltām pelītēm ...jau pasen atpakaļ..30+ gadus atpakaļ. Nekas nelīdzēja, bet vecajos labajos bandītu laikos kāds tuvinieks mēģināja palīdzēt. Un palīdzēja. Paņēma pilnu kā mārku , aizveda un lika sargāt nedēļu alko noliktavu ..ja kaut viena pudele pazustu, sekas būtu bēdīgas. Pēc nedēļas aizveda nokodēt un tā līdz mūža galam gadus 30 ne pili nepaostīja. Sēdēja kompānijās , ielēja pārējiem, bet pats ne piles. Ja nemēģinās, nekas nenotiks. Jātic.

dance    2 Dakteris Boriss Faļkovs, daudzus esam veduši, tiešām palīdz.

Julianna  2 4 Nu gluži Elsai nepiekritīšu. Paņemsim mūsu labo, mīļo Paulu. Vot kur alkonautiem piemērs. Nav bijušo alkoholiķu. Cilvēkam zobens virs galvas karājas līdz kapam. Bez gribasspēka nekas nebūs.

Alisa      Varbūt līdzētu noslēpumainības plīvura noraušana zaļajam pūķim? 😆 Populārzinātniskā valodā vienkāršos nepaplašinātos teikumos uz katra staba uzrakstīt, kādi tieši mehānismi molekulārlīmenī nodrošina atkarību no šīs neiroindes. Kāds % kandidātu ja ne apvemtos, tad sajūsmā nebūtu. Par savu nolemtību, ko "mums" - mērķa klientiem-ķīmiķi, inženieri, alko ražotāji iepriekš ieprogrammē. Ja nelīdzēs, tad neskādēs.
Bet tas jau tikai papildus. Galveno darbu atstāsim narkologiem un detox kabinetiem.

dabasmiilis      19:16,

Tātad paveicās, ka vecim laicīgi atradās pauti...

Es pārsvarā dzirdu citus stāstus, ar visu kodēšanu rauj iekšās, ka nemetas.
-------------------
Alisa,
-Tas nestrādās. Paskaties kādas preteklības uz smēķu paciņām publicē[ka apvemties var], bet cilvēki turpina smēķēt.

ruda_raganinja  1   Šajā situācijā var palīdzēt tikai pats sev, pašam vis jāsaprot un pašam jāmeklē palīdzība ...

Lobo  2 3 Sertificēts dziednieks palīdz paģiru ārstēšanā. Līdzi jāņem 0,7 degvīna un 25 eiro. tel......

anis    1 No pieredzes varu teikt,ka ir jāpalīdz! Bet vispirms ir jāgrib pašam-patiesi jāgrib! Ne katram izdodas,bet bez gribēšanas nav jēgas mēģināt palīdzēt... Te nav situācija,kad slīcējs ķepurojoties novilks glābēju līdzi.
Alko ražotāji var izstiepties,kad upuris nepaceļ pirmo... Bet ar neiroķīmiju cīņa ir smaga...

runcs51      Aiziet pie narkologa,lai iešpricē ""torpēdu""-palIdz.

Baltais_vilks    6 Tikai un vienīgi pats.....kad visu nodzers, pazaudēs ....kad visi tuvinieki,radi, draugi, bērni no tevis atteiksies .....kad paliksi viens....tad paliks izvēle - nodzerties līdz galam, jeb mainīt kaut ko savā dzīvē - beigt dzert .....biju, dzēru, atmetu un sāku jaunu dzīvi....sāku dzīvot!

peljukjinjsh1967      Pašam vai pašai to ir jāgrib,tur visi pasaules dziednieki nepalīdzēs,ja pats/i to nevēlēsies darīt. vairāk vajag strādāt pašam/ai ar sevi,stipru gribas spēku un būs viss oky... Lai izdodas.

Chatos    3 viss vienkārši--alkas nekad neteiks ,ka viņš ir alkašs .un nekad nemēģinās tikt no dzeršanas vaļā..jo viņš jau savā degradācijā sevi neuzskata par alkoholiķi.
un pat ""palīdzot ""var radīt tam īstu elli,jo ikkatra organisma šūna brēc pēc alkohola.Organisms paša vajadzībām diennaktī saražo cik tur daudz alkohola ,cik tur dzīvsudraba ,nikotīnu ..organisms ir liela autonoma ķīmijas rūpnīca --bet ja gāz no malas alkoholu ,tad nafig organismam pulēties ?? Un momentā ,kad tas dzērājs tiek kodēts un atņemta alkohola piegāde no malas --organisms to nesaprot un taisa revolūciju.Un gribas spēks pļēguriem tā ka tā nav.Bet šajos momentos dod organismam restartu modernā medicīna nav spējīga. un ari ne visi extrasensi to spējīgi izdarīt.un tā saucamā Latvijas extrasensu biedrība --vairāk vai mazāk tur ir šarlatāni,kuri izmanto cilvēku izmisumu,lai paši iedzīvoties uz citu bēdu rēķina.

Chatos  1   Raksti man un pateikšu ,kur atrast .Varbūt...

av2  2   Kaapeec iisti cilveeki dzer ? A-aa, kautakas likti vinna,m dziivee, neoveerteets juutaas, nav loves, nav veel kas ? Tiessaam, taapeec ir jaanodzeras?
Taatad sanaak, ka jebkuram dzeeraajaam visi apkaarteejie ir ko paraadaa, vai kaa?

EleonoraRuzvelta      cilvēki ar vāju raksturu ir alkaholiķi ! viņiem parasti patīk tāds dzīvesveids! satraucas tie un grib to izbeigt kuriem tas traucē. vai žēl cilvēka. BET pamatā tam ir vājš raksturs. Pats to var izbeigt , ja ir gribasspēks. Nedzer un vis. 2022-09-28

Vaukskis      Hm! Man sacīja, ka man esot vājš raksturs, taču esmu atturībnieks..!🤔 2022-09-29

IvetaJaunzeme      Valsts ārstējot visus un visā, iespricē 70° un inteliģence mājsēdes kārtībā sāk ziedot automašīnas Ukrainai. Atvainojiet, biju skarba, lai turpina dziedināt.., joprojām dziedinot pirms operācijām ko iespricējot un Covid uzrādas slimnīcā.. aizgūta mājās izslimot, un tad jau var operēt /divus gadījumus zinu/. Alkoholiķi dziedina mīlestība,vismaz man tā šķiet.. mīliet un būs labi! 2024-03-05 23:02

Versis    1 Dziednieki-cukurs,ūdens, nauda, vārdi
Ampula-vitamini
Narkologs-ietekme mutiska, regulāra, gaistoša
Minesota-uzspiesta kārtība ar mērķi ievirzīt, ne ārstēt
Anonīmie-iet, kā uz randiņu, bet var aiziet garām
Psihologs-ved uz iznīcību
Narkologs-dara savu darbu citā līmenī, ne tajā kur esi tu.
***
Motivācija, apskaidrība, sapratne par notiekošo un virzība uz mērķu sasniegšanu, piecelties pēc kritiena, nevis aizmirsties pēc katras neveiksmes, darbs, veselīgs uzturs, fiziskā aktivitāte, mīlestība pret sevi, mīlestība pret apkārtējiem un tuvāko. Tas ir tas ar ko ir jāsāk, lai tiktu uz pareizā ceļa un sasniegtu vēlamo! Respektīvi, viss ir tikai un vienīgi pašu galvās, neviens cits ārējs apstāklis un blakus iejaukšanās nevar to izārstēt, tikai vienīgi pašapziņa, lai arī ko darītu zemapziņā!
Pieredze stiprina cilvēku, un viss kas ir bijis, lai paliek tur, bet pašā spēkos ir iet uz priekšu neatskatoties! Tas ir katra paša ceļš!
2024-03-25 22:33

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu