Diēta

diēta foto attēls

Diēta - jautājumi un diskusijas

Ēst vai neēst? (16)
Ēšana ir ikviena dzīves sastāvdaļa. Uzturvielām bagāts ēdiens sekmē mūsu veselību. Tomēr sabiedrība, mediji, mode diktē citus noteikumus, jo ir vērojama tendence, ka skaistums iet roku rokā ar slaidumu. Vai slaidums ir veselīgs? Vai...
Jā,jā-resnās tūlīt slavēs savu resnumu un nosodīs pievilcīgi slaidās!:DDD
-Es šad tad tirgū paskatos uz kādu 20-30 kē/gē gaļas kaudzi un ar šausmām iedomājos-ja man tā kaudze uz muguras katru dienu būtu jānes........nēēē-es labāk neriju,kā lops!!!
Man noteikti ērtāk ir būt bez VĒDERA!
Te nu mēs saskaramies ar absolūtu analfabētismu par pareizu uzturu!! Neēšana nebūt nav slaiduma garants, dažos gadījumos varētu būt pat pretējs efekts. Jāēd ir bieži, bet jautājums ir KO?? ēst. Un no uzturvielām bagāta ēdēina neresnē. Resnē no kalorijām bagāta ēdiena. Tas nav viens uz tas pats. Tagad tik daudz runā un raksta par šādām lietām , ka atliek brīnīties , ka vēl ir kāds kas to visu nezina. es ēdu pat 5 x dienā, ne katru dienu gan. vidēji 3 x sanāk noteikti, bieži vien 4 x. ēdu veselīgi un pilnvērtīgi. vienīgi izslēdzu tukšos ogļhidrātus. sabalansēju aktivitātes ar patērēto uzturu.
parasti tiek pieminēts par sabiedrības pārmērībām ēšanā un ar to saistītajām problēmām, nevis par slaiduma kaitīgumu. vēl vairāk - bieži iesaka rīkot atslodzes dienas tikai ar ūdens patēriņu, kas nu nekādi neietilpst jēdzienā "uzturvielām bagāts uzturs". bet cilvēks jau vienmēr aizstāvēs savas personiskās vajadzības, pat ja tās ne vienmēr atbilst lietderīgajam
Viena latviešu dāma apprecējās ar angli. Latvijā viņa tiek uzskatīta par resnu, bet Anglijā - tieva. Vienu brīdi Latvija "saražoja" juristus, tad psihologus, bet tagad "ražo"uztura speciālistus, ķermeņa skulpturatorus, kuriem ir nepieciešams darbs. Jā un vēl ir savairojušies dažādu pārtikas piedevu izplatītāji. Kā jūs dzīvojāt līdz šim brīdim? Neēdāt? Nedzērāt ūdeni? Jāēd, bet galvenais ir jākustas. Nav sliktu pārtikas produktu, bet ir slinki cilvēki. Liela loma cilvēkā no dzimšanas ieliktajai "programmai" - cits var ēst ceptus kartupeļus 3reizes dienā un neresnēt, turpretī daudzi cīnās, skaita katru kaloriju, bet kārotais slaidums kā nenāk, tā nenāk. Vienu gan zinu - nav cilvēku ar patoloģisku lieko svaru tajās profesijās, kur tiešām visu dienu intensīvi jāstrādā, kur nevar laiku pa laikam savā krēslā laiski izstaipīties, iedzert kafiju ar kūciņu, pasērfot internetā... ··· Diēta: Ēst vai neēst? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Jāēd mazliet augļi katru dienu , ...daudz nē, bet galvenais nemazgātus ! nu nez.... es svaru nometu ar dejaam un... biezhaam, bet mazaam eedienreizeem... un nekaadaa gadiijumaa neatsakos no galjas!!! + vitamiini... nu nez... bez fiziskaam aktivitaateem nu nekaadiigi... Atsakies no trekna un salda.Brokastis saac ar augljiem. Need peec seshiem vakaraa. Samazini galjas un palielini auglju un daarzenju pateerinju. Nenomet svaru strauji, jo tad peec tam to aatri atguusi. Un, protams, vingro, dejo utt. maize,miltu produkti,
,trekna gaļa,kūkas,augļi kur ir cukurs,burkāni,olas...var ēst zupas,gaļu,zivis ,dārzeņus,salātus...
izturi vismaz 10 dienas,rezultāts garantēts un lai nezaudētu ķermeņa tonusu vingro,kusties...
Maini dziivokli,tikko paarbaudiita recepte...:)),5 kg...pashi pazuud,bez dieetas! ··· Diēta: Kāds var ieteikt kādu efektīgu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Stokholmas diēta (12)
Nu, kas tad īsti ir jāievēro tajā tik lieliskajā Stokholmas diētā...
Ja nu kādam šķiet, ka jāmaksā nauda par to, lai viņam iesaka svara nomešanai pārtikt tikai no kāpostiem, tad drīzāk ar steigu pie galvas daktera...:( Nu tā,saprotu ka neviens no klātesošajiem bļauriem Sokholmas dieeetu nav pat paostījis kur nu veel lai izmeeģinātu.
Pats pie viņas pieturos un arī pāris paziņas šito ir atzinuši par labu esam.
Pirmās septiņas dienas ir visgrūtāk,tad tiešām eedamā ir tā pamazāk un manā gadijumā bija pārsvarā zaļbarība.Strādājot smagu fizisku darbu,uzreiz tā pārsleegties no sātīgiem smagiem eedieniem uz zaļumiem viegli nav.Tomeer tas ir to veerts.
Princips ir tāds,sākumā tiek dots plāns 7 dienām izmaksā tas ja reģistreejās caur delfi.lv ap 10EUR(ja ies pa tiešo tad sanāk krietni dārgāk,caur inbox.lv esot veel leetāk,tik man nesanāca atrast šameejo reklāmu) Peec tam 2.95 EUR/meenesī.Tad programma ir pa 10 dienām un jau ir eedienu izveele no diviem variantiem,brokastīm,pusdienam,vakariņām.+uzkodas +našķis.Tā ka par badošanos nākamajās stadijās vairs nevar sūdzeeties.Piedāvātais uzturs ir sabalanseets,veselīgs un kā par brīnumu arī garšīgs.
Par rezultātiem pirmajās 7 dienās -4kg peec tam veel -1(sāku nepilnu meenesi atpakaļ) Taisnības labad jāsaka ka pirmās 7 dienas ieveeroju strikti,peec tam jau vairs tikai pieturos pie piedāvatajiem eedieniem.Tā ka rezultāti vareeja būt daudz labāki.
Kopsummā esmu apmierināts un tie nepilnie 3EUR/meenesī ir ļoti maza summa par labu pašsajūtu.
Es biju pasūtījusi, sapratu, ka priekš manis tā ir pārāk drastiska. Kā teikt nopirku "kaķi maisā". No tā visa izmatoju ieteikumu, par iešanu no rīta kontrastdušā. Tas man palīdz labāk pamosties par rīta kafiju. Man labāk patīk tādas diētas, kur var ēst cik vēlies, tikai noteiktus produktus un, ja visu stingri ievēro, tad rezultāti neizpaliek. Praksē pārbaudīts:) Šo diētu ietur mana kolēģe.Viņas svars pārsniedz 100 kg.Svars patiešām krītas(aptuveni 1 kg.dienā)...Bet!!!Diēta pirmajai dienai..
Brokastis-ūdens ar citronu,vai tēja bez saldinātājiem..
Pusdienas-2 burkāni un 1/2 kāpostgalvas vārīti bez sāls
Vakariņas-3-4 seleriju kāti sagriezti gabaliņos,sauja spinātu,tomāts(bez sāls)
vislabākais, kā nomest svaru(bez drastiskām diētām) - mainīt produktus, ko pērkam. Pasekojiet
www.topivesels.lv
www.happywhyspers.lv
facebookā ir vairākas grupas
https://www.facebook.com/smoothies.dzeramzupas?fref=ts
yogi.lv

var paēst ļoooti labi, nav sevi jaierobežo.
ja sanāk ik pa laikam atkrist, vienmēr zināsi, kā tikt atpakaļ normā

Diētas nelīdzēs,ja turpinās tapat pēc tam ēst.
mainot produktus, mainās ļooti skaisti arī svars :)
Lai izdodas!
··· Diēta: Stokholmas diēta lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai drikst vienlaicigi ieturet olu dietu un lietot notievesanas tabletes? (6)
Gribu ieturet olu dietu, tikai nezinu vai ari drikst lietot notievesanas tabletes lai butu efektivaki rezultati
Olu diēta jau labu laiku tiek raksturota kā dzīvībai bīstama... Brīnos par cilvēkiem, kas riskē ar veselību un dzīvību kaut kādu kaktu diētu ievērojot... Pati zinu divas dāmas, kas ir iedzīvojušās nierakmeņos šīs diētas rezultātā. Vispirms rūpīgi lasiet netā pieejamo info un tad riskējiet...
Protams, savs labums no tā visa ir - slimnīcas diēta ir vislabākā :D
Bet par soļiem piekrītu - man ir nevis 10000, bet 12000. Bez ēšanas paradumu maiņas. Rezultāts ir manāms. Soļu skaitītāju bez maksas var telefonā novilkt.
Ja grib sagandēt savu veselību...tad uz priekšu! Soļo, skrien un vingro vai, labākajā gadījumā, ieturi 2-3 atslodzes (augļu, dārzeņu, kefīra vai ūdens/tējas) dienas nedēļā. Starp citu, vēlams tās ieturēt š. mēn. no 18.-30. maijam. 5-10 km. dienaa, un taa katru dienu? Pa kuru laiku juus to paspeejat? Bet, atbildot uz jautaajumu - nee , nedriikst! Notieveeshanas tabletes vispaar nedriikst lietot. Ja gribi kaut ko lietot, iegaadaajies shkjiedrvielu pulveri un taisi karstu dzeerienu - shkjiedras piepildiis kunjgji un liekai bariibai nebuus vietas. Kakaasi tik pat, bet tauki zudiis. Juri, uz darbu ar kājām (man ir +/- 2km), atpakaļ arī, no rīta 2km ar suni ap kvartālu, vakarā arī. Stundā vidēji 4km ātrums, tātad kopā 2h aiziet uz 8km. 12000 soļi ir 8,4km, ja pieņem, ka vidējais soļa garums ir 70cm. Man arī sākumā likās, ka tas taču ir šausmīīīīīīgi daudz, bet dienas laikā salasās bez problēmām :) galvenais ir neaizmirst telefonu uz galda, bet ielikt kabatā :)
Visgrūtākās bija pirmās divas nedēļas - bija apzināti jāceļas un jāiet, jāpārvar slinkums. Cilvēks pie visa pierod.
Tas viss ir iespējams,vakar atbrauca meita ,apstaigājām skaistākās vietas,kur ievas vēl zied,un sanāca 13000 soļi. ··· Diēta: Vai drikst vienlaicigi ieturet... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Atkinsa diēta (16)
Vai jums šī diēta ir palīdzējusi panākt pastāvīgu svara samazinājumu? Ar ko tā atšķiras no citām diētām?
Laba un efektīva diēta, kuras pamatā ir ogļhitrātu ierobežošana ikdienas racionā. Ja grib pilnīgi izslēgt ogļhidratus, tas jādara uzmanīgi un ārsta kontrolē, ar visiem izmeklējumiem. Bet vienkāršāk max samazinā dnn maizi un miltu produktus, cukurus, kartupeļu kaudzes vietā atļauties tikai 1/2 kartupelīti... bet gaļu uc. pilnu vēderu! Lasīt grāmatu "Dr Atkinsa revolucionārā diēta" Mīnusi: samazinot ogļhidrātu daudzumu uzturā, var paātrināties novecošanās, Var rasties vēdera aizcietējumi, nepatīkama smaka no mutes.
Papildus diētai ieteicamas fiziskas aktivitātes, vitamīnu lietošana, daudz ūdens dzeršana.
Totals bullshits! Sitada dieta bija WW2 naves koncentracijas nometnes!
Ar sitadu dietu kartigi var sacakaret veselibu...
O, man tā kā derētu! Ja vēl kāds ietiekti, kur lai ņem rakstura stingrību attiekties no tā, kas garšo kopš sevi atceros, būtu vispār ideāli! Dzirdēts, ka ar šo diētu cilvēki sev pamatīgi aknas sabojā - olbaltumvielas vien. Internetā ir ļoti daudz informācijas, starp citu. ··· Diēta: Atkinsa diēta lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Atslodzes dienas (24)
Kāda ir pieredze un ieteikumi atslodzes dienu ievērošanā ar mērķi uzlabot veselību un kontrolēt svaru? Vairāk interesē personīgā pieredze un protams rezultāti.
Man savulaik bija labs svara ierobežošanas veids - kā nokļuvu slimnīcā , tā 3-4 kg nost dažu dienu laikā . Slimnīcas ēdieni ir pliekami, bez taukvielām , treknumiem , bet bada sajūtu neizjutu . Tad nu piekritišu Volandam - vienkārši centies ēst prasti , svars noregulēsies pats , nebūs ne diētas , ne atslodzes dienas jāievēro. Pāris dienas dzīvot uz ūdens un šķēles rupjmaizes var tad , ja vajag ielīst skaistā kleitā - neizspiedīsies vēdera aprises ... Kādu laiku pirms grūtniecības regulāri ievēroju atslodzes dienas - vienu dienu nedēļā neko neēdu, tik dzēru. Svaru gan man, jaunai un plaukstošai meitenei tas neietekmēja, jo kāda biju pirms atslodzes ievērošanas, tāda arī vēlāk. Un patika tā viegluma sajūta. Sākumā šķita pasmagi, ka ēst gribās, bet gana ātri pierodi un zini - trešdiena, o, šodien es neēdu, i viss.
Par ietekmi gan ko grūti teikt, nekādas lielās izmaiņas nejutu, taču apziņa, ka zarnu trakts dabū atpūsties, bija gana spēcīga motivācija. :)
Nu nez, ruudija, man atslodzes dienās neko neprasījās. Vienu dienu neēst patiesībā nav tik traki kā varētu likties. Galvenais ir vienkārši caur sevi izlaist, ka nav vajadzīgs, lieki, ka ēšana ir tikai ikdienišķs ieradums.
Citādāk, ja ir ģimene, bērni. Es laikam būtu par slinku domāt, ko bērniem vakariņās ēst dot, ja pašai atslodzes diena, tāpēc tagad vairs ar atslodzi nekrāmējos. Lai gan tagad pēc šīs tēmas uzsākšanas, varbūt uz vasaru varētu atgriezties pie kādreiz iesāktā.
Savukārt jogurtu, dārzeņus - nu kas tā par atslodzi? Vegāniem tā ir ikdienas pārtika. :)
Man sakarīgāk liekas skatīties ko ēd katru dienu. Un obligāti atrast kādas fiziskas aktivitātes. vienu reizi nedēļā var atpūtināt organismu no pārtikas sadales. Ir varianti.
1. dzert tikai tīru ūdeni (bērzu sulas).
2. dzert kefīru/jogurtu/paniņas vai augļu/dārzeņu sulas.
3. lietot svaigus dārzeņus vai augļus un dzert ūdeni.
4. uz visu dienu 4 ēdienreizēm sadalīt 2 ābolus, 1 paciņu biezpiena (ļoti labs skalojamais līdzeklis) + ūdens
Ja atslodze plānota veselības uzturēšanai, tad var izvēlēties jebkuru vienu nedēļas dienu un "piekopt" rituālu. Ja svara nomešanai - pieskaņot atslodzes dienu Mēness fāžu maiņām. Smieklīgi izskatās, bet efekts ir acīmredzams.
Tomēr (pp) varu teikt, ka ne katram izdosies nomest svaru ar atslodzes dienām. Jo organisms ir tik viltīgs, ka ātri vien piemērojas jaunajiem apstākļiem un iemācās veidot uzkrājumus pat no ierobežotiem barības daudzumiem. Sakarīgāk ir revidēt ikdienas ēdamo un palielināt fizisko slodzi. Personīgi man ļoti efektīvi iedarbojas 2-3 mēnešu veģetārie periodi.
··· Diēta: Atslodzes dienas lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Veselīga diēta pēc ziemas perioda (21)
Veselīga diēta pēc ziemošanas perioda, kāda tā ir!?
Iemiileeties- vislabaakaa dieetaa :D bērzu sulas + salāti + apelsīni
Pilnveertiigs uzturs. Franču - sekss un zaļi āboli. No Ķīnas vai kur nu tos audzē. Gurķu diēta. ··· Diēta: Veselīga diēta pēc ziemas... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Iesakiet efektīgu diētu (24)
Vai kāds var man ieteikt kādu efektīgu diētu , bet kas nav balstīta uz nekā neeshanu?
dieeta.. sabalanseets uzturs... -> Mirx: meeru vajag ieveerot, gan jau, bet, bljin ka redzi taadu riktiigu cepeti, praats aptumshojaas un rokas pashas baazh mutee tos labumus, ne taa? :))) "nekaa neeeshana" ir trauksmes signaals organismam, kaa rezultaataa organisms blokjeejas "nebaltaam dienaam", rezervee saglabaajot taukus... Un tas, kas pazuud, ir liekais shkjidrums un muskulju masa... Neko skaistu no sevis taadaa veidaa nevarees "izspiest"... taa kaa vieniigais veids, kaa ieguut un saglabaat skaistu augumu, ir Mirx piemineetais sabalanseetais uzturs un, protams, fiziskaa aktivitaate. Skaistu augumu veido muskulju masa, kura parasti zuud, piekopjot nepareizu dieetu - badoshanos, auglju un daarzenju dieetu un tamliidziigi. Lai neizpluustu te garaa rakstiishanaa, varu ieteikt ieskatiities saitaa, kuraa var ieguut plashu info gan par treninju programmaam, gan uzturu, izreekjinot individuaali, kas katram piemeerots. Pieregjistreejoties var sanjemt plashu individ. treninju aprakstu. http://www.ast-ss.com Lai veicas!:) -> Mirx: un eeshanas jaaparvershaas p[ar kaut kaadu trusha un govs krustojumu, kas eed visaadu, paarsvaraa vegjetaaro fignju, vaardu sakot zaali grauzh... taa nav dziive! ai ai ai, kaut kur vaardu izlaidu!!! :)))

-> Mirx: un eeshanas zinjaa jaaparvershaas par kaut kaadu trusha un govs krustojumu, kas eed visaadu, paarsvaraa vegjetaaro fignju, vaardu sakot zaali grauzh... taa nav dziive!
··· Diēta: Iesakiet efektīgu diētu lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Diēta... (47)
Kura var padalīties ar diētu,lai 2 nedēļu laikā nomestu kādus 6 - 8 kg...jau iepriekš,paldies
diezgan smiekliigi var izskatiities jaunuve autores vecuma iespileta kleita. labak nopirkt jaunu, pec izmera, arii veseliiba neklibos.
citadi mokot sevi ar draistiskam dietam ij mati izkrit, ij gremošanas problemas piemetas.

Vislabakas dietas ir daudz udens, nejaukt kopa produktus (galja ar salatiem, nevis kartupeljiem) un garas pastaigas.
Strauji tievēt ir ļoti kaitīgi veselībai. Tas jādara lēni un konsekventi. Neēst nemaz.... 6-8 kg divu nedēļu laikā tikai pie ūdens diētas. Nomirt jau nenomirsi, bet izskats būs neveselīgs. Jēga sevi tik drastiski ierobežot, lai uz vienu vakaru ielīstu kkādā tur apģērba gabalā, ja pēc tam viss ātri "nodzītais" momentā atnāks atpakaļ un kā likums ar uzviju? ...un sliktākajā gadījumā iedzīvosies arī kādās pamatīgās veselības problēmās, īpaši, ja šī nebūs pirmā reize, kad organismam tā tiek pāri darīts... No pieredzes saku- iemīlēšanās un tās aktivitātes strauji "nodzen" lieko svaru,uzlabo sejas krāsu un vispār... Nja, nesaprotu sievietes-vecās kleitas dēļ gatavas uz nez ko. ··· Diēta: Diēta... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Stokholmas dieta (30)
Vai kāds var padalīties pieredzē par iznākumu pēc Stokholmas diētas? Vai var uzticēties? Rezultāti? Vai nesaskaras veselību?
Pasūtīju programmu, 4 dienas noturējos, bet pēc pirmās dienas sāka ļoti galva sāpēt, tā ir reālākā badošanās, grūti.
Uzskatu, ka labāk atmest bulciņas, kūciņas, saldumus kā tādus, makaronus, baltmaizi nē, kartupeļus nē, gaļu mazāk, vakaros neēst un aktīvu vīrieti gultā, tad rezultāti būs bez Stokholmas.
Kad bija liekais svars, pamēģināju. Viņi sūta katru dienu plānu, kas jāēd, cik daudz un t.t. Bija stingri jāpieturas pie produktu saraksta, nedrīkst aizvietot. Jā būtu sūtījusi iepriekšējā dienā, tad var nopirkt laicīgi un nav problēmu. Bet no rītā izlasu, noteikti jājiet aukstā dušā , vel šis tas, cik tur laika vajag, kā jācep speciāli pagatavoto zivs gabaliņu, klāt papriku vai jādzer speciālo tēju...nu jā nav mājās attiecīga produkta, ko tad? īsi sākot, mani pietika trim dienām. Ne laika pietika savam vajadzībām, ne attiecīgi produkti bija mājās. Un ģimene uzmanību savu prasīja. Atteicos, tad viņi vel pusgadu mani terorizēja ar savam vēstulēm. Cilvēks, kas strādā fizisko darbu, nemaz nevar šo dietu izturēt.
Tad izmainījās manas dzīves gaitas, daudz bija jāstaigā kājām, fizisks darbs, ēdu visu pēc kārt, bet bieži un nedaudz/ citas iespējās nebija/ . Vienkārši nedomāju par dietam vispār, tāpat bija labi. Tad vienu dienu, velkot vecus džinsus, atklāju, ka liekais svars pazuda pat pa sevi, un vēlāk arī neatgriežas. Tagad ar saviem 158/57 kg / bija 64/ jūtos lieliski. Garšo tortes, pīrāgi, cukurs gan tīrā veidā nē. Kustība, slodze, un neiespringst uz ķermeņa trūkumiem - tad viss OK.
Kustības + veselais saprāts = laba veselība un normāla figūra.
Nesaprotu apmātību ar jebkādām diētām. Ja vien tas nav ārstu parakstīts kādā slimības sakarā.
Autoram pietiktu ar sporta zāli vai āra aktivitātēm .
sektanti!!!! nu kāda tur īpašā pieeja ???? muļķibas. to visu pats var izdomat un saņemties . Iztīri tukšu ledusskapi vot i STOKH .... vai kāda tur diēta. Vienam no reklamētajiem Stokholmas diētas varoņiem,kuru atradu draugos.lv uzrakstīju nelielu vēstulīti un uzdevu vienu sev interesējošu jautājumu par šo diētu.Viņš izlasīja,taču neatbildēja.Iespējams,ka tā ir tikai reklāma,un varoņiem ir palūgts pareklamēt pēc abpusējas vienošanās? ··· Diēta: Stokholmas dieta lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu