Kāpēc nenāk miegs?

Situācija šāda jau 5 nakti pec kārtas pamostos ap pieciem no rīta kaut gulet eju 12 vai pat vienos ,aizmigt pēctam gandrīz nav iespējams.kas tas ir?pārmaiņas īsti notikušas nav nekādas.

tiu      It kā izskatās pēc vecuma bezmiega parastā.
Tu skaidri zini, ka Tev tik 38 gadi? Vot tas vienīgi neklapē kopā.

edmunds      celies, padari kaut ko jeedziigu, un ej guleet kad uznaaks miegs. nav veerts ar savu ritmu ciniities :)

mjamma      Pirms miega lieto alkaholu?

erucanob      Ja 5os-nezinu,bet nesen lasīju,ja mostas ap 4iem,tad pie vainas esot nieres.Aizej pie ģimenes ārsta,varbūt ko ieteiks.

Torpedo    1 Tās ir zemapziņas rotaļas. Es arī ilgus gadus biju tādās iekritis. Līdzēt var tikai miega zāles, ja no rīta agri jāceļas un jābūt izgulējušamies

Marseliina      Paskaties TV! Pēc pusstundas atkal aizmigsi.:)

santino      Spriedze/stress... nervi. Cepšanās par šo problēmu visu tikai pasliktina.
Pats to uztveru kā ķermeņa signālu, ka ir pārāk daudz skriešanas, dzīšanās, uztraukšanās un visādas citādas izdegšanas. Brīvdienās taču guli labi, vai ne!?
Dienā visu uztvert vēsāk. Pirms gulētiešanas jācenšas nomierināties. Mierīga pastaiga svaigā gaisā, piparmētru tēja, meditācija. Ja nevari gulēt, neiespringsti, uzliec mīksto. Un tas nekas, ka nākamajā dienā jābūt enerģijai un skaidrai galvai. Viss tāpat nokārtojas.
Es bezmiegā lasu grāmatas. Kādreiz izdotas arī aizmigt.

riks086      Nervi, nervi... kaut kas neatrisināts Tevi urda. Tikai ne miega zāles - pieradīsi un tad citi, nekaitīgāki līdzekļi, nebūs vairs pieejami!!! Drīzāk tad vienreiz sevi noslogo tā pamatīgi, ka iekrīti no pārguruma gultā vai arī vienreiz kārtīgi pievelc mūli ar savu labāku čomu...pirms atlūzt, jāpagūzt izrunāties par visu,kas Tev neliek miera šai dzīvē...
Pastāstīšu vienu gadījumu no savas dzīves... pirms dažiem gadiem tā notika, ka Jaungadu nācās sagaidīt pilnīgi vienam... par laimi, 30.decembra vakarā ar diviem labiem čomiem pielējāmies. Es atšķirībā no viņiem nebremzēju nemaz.... nākamajā dienā bija tik slikti (neteikšu, cik rādīja alkometrs no rīta - neviens tāpat neticēs, tas cipars bija nāvējošs), ka tas, ka Jaungadu sagaidu viens, likās absolūti maznozīmīgi....

erucanob      ja dzīvo viens,tad varbūt seksa par maz Tev,tāpēc TAS modina.

shades      Sports, svaigs gaiss, izvēdināta istaba,, bezstresains dzīves veids, nepārēsts vēders, un laba grāmata pirms miega.

Formula    1 Vīriešiem ir normāli gulēt mazāk nekā sievietēm! Ja sievietei nepieciešamas 7-8 stundas miegam, tad vīrietim var pietikt ar 5-6 stundām. Svarīgāk, kā Tu jūties dienas laikā!? Ja nogurums, miegainība, grūta koncentrēšanās, aizkaitināmība - tad tie būs draugi ´nervi´ un ´stress´.

piparbecinja      Ja nervi, iekšeja spriedze, tad labāk pie psihoanalītiķa.

Lucy      cik zinu,tad uz vecumu šādas problēmas piemeklē gadrīz katru:DDDD

Rakulis      iedzer b itaminu ! 2016-09-09

Līdzīgi jautājumi
Par daudz vai par maz miega. (6 atbildes)Tautas līdzekļi labam miegam (18 atbildes)Miegs nāk pa dienu (19 atbildes)Miegs pēc pusdienām (27 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu