smēķētāja krekšķēšana

kā lai no tā tiek vaļā? jau mēnesi nepīpāju (ja nu paretam 1-2 pa dienu:)) kādreizējie pīpmaņi,kā un kad no tā tiek vaļā?? piens attīrot plaušas,kas vēl?

piparbecinja      ar mēnesi par maz. pēc pusgada organisms varētu būt pietiekami attīrījies no uzņemtajiem štruntiem. Rumpi attīra svaigi kāposti, burkāni...

piparbecinja      apgrūtina gan, žeļezno. drošības pēc jamām uzjautā:)

Lugareecija_Darela      laiks attīra plaušas, paies vairāki gadi kamēr atbrīvosies no tā krekšķa.

Viirietis_V    1 Jāmaina marka!-to saku,kā izbijis ļuļķētājs!:)

saullla      Tā pīpētāju krekšķēšana ir pretiga,un ja vēl sēcoša elpa tad vispār briesmigi.
Plaušas attirās daudzus gadus,ar vecumu ja neuzņem vajadzigās minerālvieas,mikro,makroelementus,tad šunas ari nespēj tirities isti vairs,kur nu vēl atjaunoties.Un vēl pašas no sevis vinas netirās,tur japiestrādā pamatigi būtu.

kafijpupina    1 Jamaina dakteris, lai nevis lamaa, bet dara savu darbu un konsultee.....

fernfahrer      ja vari iztikt, smēķējot 1-2 cigaretes dienā, tad varēsi arī vispār atteikties! Smēķēt ir bērnišķīgi...
Cik atceros, pēc gada sāka kaut kas izdalīties no darvas... negribas pat atcerēties to stulbo ieradumu, kuram nav nekāda sakara ar moderni, nervus nomierinoši vai stilīgi...

Elie_Saab      Pāris gadu kā atmetu, paretam uzvelku kādu dūmu - (nu, max 5 cigas mēnesī i to ne katrā) , tad lūk, piefiksēju, ka burtiski nākošajā rītā pēc pīpēšanas kāsēju kā tāda diloņslimniece.. agrāk, aktīvi pīpējot neko tādu nejutu..
Kā no tā tikt vaļā - retāk pīpot :)
Lai izdodas noturē´ties!

solare1970      No darvas noārdās skropstiņepitēlijs elpceļos, atmetot smēķēšanu atjaunojas apmēram 4-u gadu laikā, tā ka ar klepu būs jāsadzīvo.

meklejumos      Attīra tītareņu tēja vai citādi laikam par pelašķiem viņu sauc. Vel ķirbju sula + medus + dzērvenes.

neko      Tie kas ir mācījušies tiesu medicīnu un pastaigājušu pie pataloganatoma uz lekcijām labi zin, ka nav iespējams pēc plaušām atšķirt parastu lielpilsētas iedzīvotāju no smēķētāja. Stunda rīta sastrēgumā rada tādu pat efektu plaušām kā paciņa izpīpētu cigarešu.
Tas ap lielajām pilsētām novērojamais smoga mākonis dara savu... visiem plaušas vien nosēžas. Un dzīvojot lielpilsētas centrā... cigaretes noteikti nav lielākais darvas avots plaušām. [lai mani nepārprastu - netaisos apgalvot smēķēšana dara ko labu veselībai un konkrēti plaušām vai arī ir nekaitīga, bet to ko mēs uzņem sastrēguma stundās uz ielas - cigaretes tur tuvumā nestāv.]

AldisP      Es atmetu 2 nedēļas atpakaļ - varu teikt, ka kāsēšanas vispār nav - vismaz ne tādos apmēros kā pīpējot. Bet nu es gan nepīpēju nemaz.

Tā ka mans novērojums - nepīpēt vispār un tad arī krekšķis pāries (vai arī samazīnāsies tādos apjomos, ka nemanīsi to vispār).

JurisK      Patologanatomi starpību nesaskata, ārsti gan:) Ne tikai pēc rentgena, arī asinsspiediena, vēl kaut kā, neesmu ārsts. Bet tā tev nav atmešana, ja 2-3 cigaretes pīpē katru dienu. Negribi riskēt ar savu veselību, atmet pilnībā. Lai gan atmetot tā pat riskē, dzīve ir bīstama lieta:) Bijušais kolēģis, jauns puisis nedaudz virs 20, gandrīz aizgāja pie dieviem, pēkšņi atmetot smēķēšanu pilnībā, cilvēki ir dažādi.

Naktsbrauceejs      Nu jau drīz būs divi gadi kopš nesmēķēju,nosmēķēju precīzi 25 gadus.Par to krekšķi ir taisnība,taisnība ir arī tiem kas saka ka tas var vilkties pat 4 vai vairāk gadus(tas katram individuāli).Vienīgais kā ar to var tikt galā ir veikt mērķtiecīgu limfas attīrīšanu,cita veida kā attīrīt elpošanas sistēmu nav.Precīzi varu pateikt ka ar vienu attīrīšanas kursu arī nepietiek un limfas attīrīšana prasa zināmu disciplīnu.Ja kādam ir vēlēšanās sev palīdzēt,varu privāti aizsūtīt limfas attīrīšanas programmu.Tikai šis ir process ko nevar pildīt uz 50%,lai iegūtu rezultātu viss jaizpilda uz 100%.Ir jau vērts,aiziet ne tikai krekšķis bet arī aizdusa un nogurums.

selguita29      tas labi ka krekshki:)jo pirmos meneshus visus meslus plaushas met ara,un tas ir dabisks proces:)turpini nesmeket,padarbojies ar sportu,sviedri ar attira kermeni:)lai nejustos ka nesvaiga elpa utt lieto kosleni vai kadu mentola konchu:)

Effy      Skriešana paātrina plaušu attīrīšanos, bet protams ne centrā sastrēgumu laikā. Elpošana skriešanas laikā darbojās kā šrube plaušām. Sākumā nebūs diez ko patīkami, toties efekts ir daudz lielāks, kā dzerot pienu, tējiņas vai suliņas. Pie reizes sirdi nostiprināsi un fizisko uzlabosi.
Tikai izvēlies normālu skriešanas gabala garumu. Nepārvērtē savas spējas. Ja nekad to tā īpaši neesi darījis, tad nevajag izdomāt, ka pirmajā reizē noskriesi līdz Siguldai. Sāc ar 1-2 km un pakāpeniski pagarini distanci pēc izjūtām.

fernfahrer      vispār, jau daudz kas aizmirsies, jo atmetu 20 gadus atpakaļ, bet tā sajūta, ko sajutu pēc kāda laika bija fantastiska, varēju iet, skriet, rāpties kalnos kā tāds traktors... kaut kur bija pazudusi aizdusa, kaut kā šķita, ka pilnākas plaušas ar gaisu spēju ievilkt. Nemaz nenojaušam, kā smēķējot kļūstam arvien neizturīgāki pret deguna un aizdeguna infekcijām, nejūtam kā zaudējam sportisko garu, jo tikai atgūstot atpakaļ to pēc laika, saprotam, ko esam sev nodarījuši.
Novēlu visiem, kuriem kaut nedaudz galvā grozās doma par atmešanu, kļūt reiz brīviem no šī bērnu knupīšam līdzīgā ieraduma. Ticiet man, tam nav nekāda sakara ar nervu nomierināšanu, ja nu vienīgi tik daudz, cik process, kurš kļūst par "glābējmāti" tad, kad kaut kas ne tā... Un visbeidzot- meitenes, sievietes, Jums es vispār neieteiktu, lai dzimtu veselīgi bērniņi, lai āda nekļūtu dzeltenīga. Vai var atšķirt smēķētāju no nesmēķētāja pēc sejas krāsas? teikšu, ka var, jo vīri bieži smēķējot uzreiz man pasaka- tu jau nesmēķē... uz ko es atjautāju- pēc kā tā spried? Un atbilde vienkārša- pēc sejas krāsas. Lūk tā! Lai Jums pietiek uzņēmības!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu