Kaada veida atslodzi Jūs pielietojat cīņā ar stresu?

Viena lieta ir, kad jau stress sakāpis, bet cita lieta atslābināties tad, kad stresa nav. Ko darat, kā atslābināties, kad vēl nav stresa un kad jau ir stress?

lasminaxxl  1   Kas tas tāds ? Man tāda vispār nav..

miers2      Ja stress jau ir sakāpis, tad vajag iedzert šnabi! Ja vēl nav sakāpis, tad vajag iet un nopirkt šnabi!

v_s_o_p    1 Stress ir mūsdienu ritma sastāvdaļa, noliegt to ir absurda rīcība.. Matrica tevi raisa būt stresainam, situācijā kad smadzenes tiek noslogotas uzbrūkošai informācijas apkopošanai, zināmai analīzei, uzvedības algoritma rašanai.. jādomā par Dieviem..

non_grata      ja vēl nav, bet jūt ka tuvojas, tad var iztikt arī ar pāris aliem. vislielākajiem.

Prelucita      Padzert vajag šnabi, pirms stresa, stresa laikā un pēc stresa vajag daudz padzert šnabi!

neko    1 sporta zāle, boksa maiss... kam nav pieejama sporta zāles var arī sievu/vīru izmantot:)

Simfonija      Plēšu vecos dokumentus:D Plēšana noņem spriedzi.....

Tinte    1 Vislabākais pretstresa līdzeklis ir ilgs un salds miegs!

skabarga      Ātri braucu ar auto un mūzika uz skaļāko--20 minūtes un ir o.k. (protams sodus maksāju bieži)

inde_1970      Pielietoju nevis atslodzi, bet kārtīgu fizisku slodzi.

MrJones      Man, kaa alkoholikjim un zaaliites piipmanim, taada probleema nepastaav. Retu reizi ir stress, kad alkoholu beidz tirgot.

AivarsN      Jaudīga audio sistēma un daudzkrāsaina gaisma. Gaismas mūzika,lāzergaismas. Man tas palīdz jeb kurā situācijā.

planerdelta      Sporta zaale, teniss, bokss, ritenjbraukshana, pastaiga gar juuru, ezeru, upi.

ingviirbin_de_troll      Varbūt, distress?:) Vislabāk atslābinos....pirtī. Sajūtas, kā no jauna piedzimis:)

marekst      Eju skriet, pa to 1h darba dienas vai 2-3h brivdienas var smuki sakartot domas, ieksejo mieru iegut :)

Lucy      Vislabākais stressa noņēmējs man ir suns,ilgas pastaigas pa mežu,pie jūras,pie Daugavas vienvārdsakot atpūta neko nedarīšana,arī meitenu tušiņš, pirts procedūras,vai izbrauciens ārpus LV

Deisa      Reizēm tā stresošana (nepamatotā, uz sakāpinātu emociju bāzes) ir no skābekļa trūkuma smadzenēs, tad ļoti labi palīdz iziešana laukā. Vēl, ja sirds strauji sitas, to var smuki nomenedžēt kontrolējot savu elpošanu. Lai preventīvi no stresa izvairītos, vēdinu telpas, gādāju, lai nebūtu badā, vienīgi izgulēties gan bieži nesanāk, un tad emocijas arī sakāpinātāks, vieglāk stresu noķert.

zivs999      Joga - palīdz sakārtot gan ķermeni, gan smadzenes. Nevajag jau tādā mērā, ka širmis aizveras, bet kā fitness. Tāds sīkums - nesasprindzināt seju, jo to sasprindzinot paliek dusmu vai kādas citas negatīvās emocijas un tad no tām grūtāk tikt vaļā, jo tās jau ierakstītas sejā. Atslābiniet seju, pasmaidiet sev. + Darbs, pat ne pārāk steidzams un vajadzīgs. Palīdz aizmirst problēmu un dod gandarījumu. Pirts. Zinu, ka var palīdzēt tusiņš un iedzeršana, bet kaut kā šo metodi neizmantoju, jo gan jau pēc tam arī kaut kāda morāla un arī fiziska "paģira" paliek. Kamēr stresa nav - padomāt par cēloni un saprast kādi soļi katru dienu, katru brīdi veicami, lai to novērstu. Un darīt. Strādāt, vingrot, palīdzēt saviem tuvajiem un prieks radīsies. Un nevajag gaidīt to "milzu" prieku un laimi. Jāpriecājas par katru labo sīkumu, ko dzīve sniedz un ko pats ar savām darbībām sasniedz.

runner35      Kāpēc cīnīties ar to, kas rada enerģiju?

limonija      Mana ģimenes ārste saka - suns ir ģimenes psihoterapeits(sanāk lētāk nekā apmeklēt V.Rudzīti un viņam līdzīgos)...:)

Līdzīgi jautājumi
Palīdzība pēc ilgstoša stresa? (33 atbildes)Kā tikt galā ar stresu? (24 atbildes)Atslodzes dienas (24 atbildes)Kas palīdz cīņā ar depresiju? (30 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu